Apdare

Minion Party apdare

Minion Party apdare

Šīs mazās dzeltenās būtnes tik ļoti iekaroja bērnu sirdis, ka kļuva par otro lielāko animāciju kino vēsturē. Un visi šie panākumi kalpoja par iedvesmu daudz jautru bērnu ballīšu dekorēšanai. Tātad, es jums izdalīju dažus padomus. Skaties!

Saturs

Ballīšu ielūgumi

Jūs varat iedvesmoties no šiem filmu plakātiem un izveidot reprodukciju ar vienu Minionu, kas karājas pie otra, un attēla apakšdaļa ir debesu portrets. Kā tekstu jūs varat ievietot šādu teikumu:

"Neļaujiet piedzīvojumam aizbēgt". Ievadiet dzimšanas dienas zēna vārdu un vecumu, kā arī citu: ballītes dienu, laiku un vietu.

Minionu dzimšanas dienas kūka

Minions dzimšanas dienas tortē vienmēr var būt atsauce uz filmu varoņiem: tā var būt pilnīgi dzeltena kūka, lai atcerētos varoņus, vai arī parasta kūka, kas dekorēta ar Minion figūrām augšpusē, tas šajā gadījumā būs vairāk atkarīgs no jūsu gaumes. Apskatiet dažas dekorēšanas idejas ar zemāk esošās animētās franšīzes varoņiem:

Dzimšanas dienas torte, kas dekorēta ar minionu seju

dekoratīvā torte Minions dzimšanas dienas svinībām

Minions rotāja kūku 3 līmeņos

Minionu dzimšanas dienas rotājums

Minions dzimšanas dienas torte

Minions rotāja dzimšanas dienas torti

rotāts dzimšanas dienas pīrāgs no Minionu bandas

Minions dzimšanas dienas rotājums bērnu ballītei

Minionu bandas dzimšanas dienas torte

Minios dzimšanas dienas torte

Minions dzimšanas dienas torte

Minionu formas dzimšanas dienas torte

Minions tematiskā torte, kas dekorēta bērnu ballītei

Minions dekoratīvā dzimšanas dienas torte

Minionu dzimšanas dienas pīrāgs

Minions dzimšanas dienas rotājums - Minions rotāta kūka

Virsū varat ievietot lielāku zilu dvieli un mazāku dzeltenu. Lai pastiprinātu jautro tēmas atmosfēru, novietojiet balonus (pa vienam uz katra galda, dažreiz zilu, dažreiz dzeltenu). Izbaudiet un ielieciet arī M & Ms piparmētras un sulas pudeles, kuru iepakojumā ir Minion modelis.

Minion Party apdare

Novietojiet ballīšu balonus zilā un dzeltenā krāsā kā paneli un pirms galda - aptuveni 60 cm augstus EVA Minions. Kas attiecas uz kūku, lielisks ieteikums ir izveidot 1 līdz 3 stāvus un katrā stāvā ar krāsu (zilu un dzeltenu).

Minionu tēmu ballīšu rotājumi

Rotā Minions puse

Minions personalizēta paneļa apdare

Izrotāta Minionu zāle Minionu dzimšanas dienai

Minionu dzimšanas dienas rotājums

Minionu meiteņu ballīte

Nicināms Me Minion Party

Minions āra dzimšanas dienas rotājums

Dzimšanas dienas rotājums ar balonu paneli

Iekštelpu ballīte, ko rotā Minions

Minions dzimšanas dienas svinību rotājums bērnu tēmu ballītei

Pirmajā (vai bāzē) jūs varat ievietot dzimšanas dienas zēna vārdu. Otrajā stāvā slavenās dizaina brilles; trešajā - bērna vecums un, visbeidzot, kūkas augšpusē Miniona attēls (rotājums vai ēdams). Būs skaisti!

Kā būtu ar ieejas durvju dekorēšanu ar tiem pašiem baloniem uz kūkas paneļa, par kuru jums pastāstīju? Izrotājiet visu ieeju, piemēram, sava veida portālu, un ievietojiet divus reģistratūras darbiniekus. Negribat nevienu pieņemt darbā? viss ir kārtībā!

Vienkārši vienā pusē ielieciet Gru (laba ļaundara) statuju un otrā Scarlet Overkill (cita ļaundara). Ja jūs baidāties, ka parādīsies “iespiedēji”, varat būt drošs, ka šis pāris neatstās un nerūpēsies par gabalu!

Patiesībā, lai arī šī tēma vairāk tiek izmantota zēnu ballītēm, tā interesē arī meitenes. Šajā gadījumā jūs varēsiet zēnu apģērbt ar kombinezonu, uzlikt personalizētas brilles un ērtu Minions kedu..

Bet, ja tā ir maza meitene, varat ievietot blūzi ar rakstura dizainu un skaistu apaļu svārku. Uz jūsu kājām čības no Minions, lai viņai būtu ļoti ērti.

Tā kā zīmējums ir veiksmīgs kinoteātrī, nekas interesantāks kā popkornu maisu izplatīšana uz iepakojuma iespiesto zīmju noformējuma ballītes laikā.

Ir daudz bērnu ballītes ar pieaugušajiem "slēptajā veidā", tas ir, brīdis, kad bērns ir kopā ar draugiem, un viņiem ir vajadzīgas rotaļlietas un spēles. Labs un vienkāršs padoms ir personalizēt mājdzīvnieku pudeles ar Minions dizainu, lai mazie varētu spēlēt boulingu. Protams, tas ritēs uz čempionātu!

Minion Party Favors

Tā kā radošums pavēl un prasa šajā tēmā, suvenīri var būt caur papīra maisiņiem ar Minion dizainu un dzimšanas dienas zēna vārdu vai cauruļu formā, kas būs sensacionāli.

Minions ar dzimšanas dienu rotātas somas

Minions rotāja Minions rakstzīmju ballītei

pasūtījuma ķiveres suvenīru ballīšu rotājumi Minions

Minions dekoratīvā soma dzimšanas dienas svinībām

Minionu dzimšanas dienas svinību noformējums

Minions rotāja papīra kastes suvenīru papīram

Personalizēti T-krekli no filmas varoņiem

Minion auduma leļļu suvenīrs

Minions Cloth atslēgu piekariņš

Minions auduma lelle

Minions spilvens

Minions personalizētas dekorētas salvetes

Minionu partijas atbalsta somas

Minionu rotāta minionu krūze

Minion switch puse atbalsta

Minions dekoratīvā papīra maisiņš

Minions dekoratīvās dāvanu somas

Nu, šie bija daži ieteikumi piedzīvojuma piedzīvošanai. Sakiet, kurš jums patika vislabāk?

Zvaigžņu karu ballīte - bērnu ballīšu noformējums
Īpaši es uzskatu, ka Zvaigžņu karu tēma ir tradicionāla, jo ir vairākas paaudzes, kas ir uzticīgi fani un pavada filmas, seriālus un videospēles. Ja j...
Barbie Party - 50 dekorēšanas idejas
Nav nevienas meitenes, kurai nepatīk Bārbija, un lelles slava ir tik liela, ka viņa turpina gūt panākumus vairāk nekā 6 gadu desmitus, apburot vairāka...
Mazs mājas birojs
Mājas birojs var būt risinājums tiem, kas vēlas ietaupīt izmaksas un lielāku komfortu. Turklāt šodien mēs pavadām daudz laika, lai pārvietotos no vien...