Apdare

Halovīni noformējums - dari to pats

Halovīni noformējums - dari to pats

Šī jau ir viena no gaidītākajām ballītēm šeit, Brazīlijā, lai gan tā nenāk no mūsu kultūras. Uzziniet, kā padarīt a Halovīni noformējums!

Halovīni ir tradicionāli amerikāņu ballīte, un šeit, Brazīlijā, tā notiek katru 31. oktobri. Tā ir tēma, kas uzrunā gan pieaugušos, gan bērnus.

Tās galvenā uzmanība, kas pievērš ikviena uzmanību, ir dekorēšana, kas attiecas uz tumšām lietām, piemēram, sikspārņiem, spokiem, makabra ainām utt..

Interesanti ir izmantot makabru vienmēr ar lielu humoru, un šeit mums ir galvenais varonis, kurš ir reģistrēta preču zīme un kuru nekādā veidā nevar izlaist. Halovīni noformējums, ķirbis!

Lai dekorēšanas laikā būtu vieglāk, es izveidoju sarakstu ar dažiem objektiem, kurus var izmantot:

Viņiem var būt atdzist dizains, piemēram, galvaskausi, sikspārņi, vārnas utt., Taču tos var izmantot arī, piemēram, lai melnu pārklātu visu sienu.

Tos var izmantot dažādos veidos, taču, ja jūs patiešām vēlaties kaut ko mainīt, izveidojiet skulptūras ar to pašu.

Super padoms ir meklēt lielākus ķirbjus. Pareizi, kulturāli runājot, jo lielāks, jo labāk.

Saturs

Halovīni apdares veidi

Baloni ar sejām, saldumiem un cepumiem, kas dekorēti ar dīvainām figūrām un daudz krāsu, īpaši oranžu.

Likmes arī uz 3D papīra sikspārņiem, kas var palikt uz sienām un apturēti ar caurspīdīgu līniju, kas imitē lidojumu.

Halovīni noformējums - dari to pats

Vai vēlaties saņemt padomus, kā pats sarīkot savu Halovīna ballīti? Ziniet, ka tas ir pilnīgi iespējams, viegli un var būt ļoti lēts.

Dažus dekoratīvos gabalus var izgatavot mājās pat bez grūtībām. Tas attiecas uz sikspārņiem, kurus minēju iepriekš, un ķirbju skulptūrām.

Ļaunprātīgi izmantojiet arī sveces un uzlīmes. Izgatavojiet labi dekorētu galdu, kas būs pusceļā, lai jūsu apdare būtu veiksmīga.

Šeit ir daži padomi, kā izveidot savu Halovīni noformējums.

Vai jums patika šie padomi? Vai vēlaties uzzināt, kā izgatavot cita veida apdari? Atstājiet savu komentāru, un mēs sniegsim jums citas idejas.

Pilnīgs Feng Shui ceļvedis - 45 rotājumi un padomi jūsu mājām!
Jūs noteikti dzirdējāt atstāt gultu vienā pozīcijā, spoguli citā stāvoklī un tamlīdzīgas lietas, lai padarītu vidi harmoniskāku. Šī harmonija ir ne ti...
46 burvīgi Ziemassvētku spilveni un kā to izdarīt soli pa solim!
Ievērošana tematiskajai dekorēšanai mājās ir veids, kā laiku pa laikam atstāt atšķirīgu vidi un pat padarīt māju mājīgāku ballīšu laikā, tostarp Jaung...
Romiešu priekškars - priekšrocības, cenas, padomi un 60 neticami modeļi!
Aizkaru modeļu ir tik daudz, ka nav grūti pārvarēt šaubas, kad parādās jauns termins un stils. Ja runājam par jaunumu, vai esat dzirdējuši par romiešu...