Apdare

Feng Shui istabas dekorēšana - 7 padomi

Feng Shui istabas dekorēšana - 7 padomi

Vai esat dzirdējuši par fen šui koncepciju? Vēl nē? Tāpēc neuztraucieties, šodien mēs ņemsim vērā visas jūsu šaubas un sniegsim dažus padomus, kā izrotāt savu istabu, izmantojot fen šui metodi.

Saturs

Bet kas ir fen šui?

Fenšui ir sena ķīniešu tehnika, kuras mērķis ir saskaņot vidi no pareiza šajā telpā esošo objektu izvietojuma.

Šī ķīniešu metode, ja to izmanto guļamistabā, uzlabo pozitīvās enerģijas plūsmu vidē, padarot vidi patīkamāku, novēršot visu negatīvo enerģiju.

Kā organizēt istabu pēc fen šui?

Skatiet padomus, kā organizēt savu istabu pēc šīs ķīniešu metodes:

Mēbeļu izvietojums

- Gulta - viens no galvenajiem telpas elementiem ir gulta, un tās novietojumam jāatbilst šādiem kritērijiem: galvas klājam jābūt balstītam pret sienu pretī durvīm; gultas kājiņa nekad nevar būt vērsta tieši pret ieeju telpā; aiz gultas nedrīkst būt logu vai spoguļu, ja logs ir neizbēgams, loga aizklāšanai izmantojiet aptumšojošos aizkari.

Pelēks fen šui guļamistabas dekors ar smagiem aizkariem

Krāsas

Telpas krāsas izvēle ir rūpīgi jāizpēta, ņemot vērā enerģiju, kuru vēlaties ienest savā istabā.

Krāsu pamatā ir 5 fen šui elementi: uguns (kas nozīmē kaislību un enerģiju, kas tiek izmantota sarkanās, oranžās, violetās, dinamiskās dzeltenās un rozā krāsās), zeme (kas nodod uztura un stabilitātes ideju, gaiši dzeltenās krāsās) un smilškrāsas), metāls (kas nozīmē skaidrību un precizitāti, kas tiek nodota pelēkā un baltā krāsā), ūdens (kas nodrošina komfortu, svaigumu un pārpilnību, ko attēlo zilā un melnā krāsa) un koks (kas dod priekšstatu par veselību un vitalitāti. , ko attēlo brūnas un zaļas krāsas).

Feng Shui krāsu karte dekorācijā

Zaļās istabas Feng Shui apdare

Feng Shui ceriņu guļamistabas apdare

Zilās istabas Feng Shui apdare

Spoguļi

Ja telpā ir spoguļi, ideāls ir tas, ka spoguļa stāvoklis nav vērsts pret gultu. Tomēr, ja tas nav iespējams, spogulis ir jāpārklāj naktī. Tas notiek tāpēc, lai uz to nenokļūtu ārēja gaisma, kas varētu atspoguļot cilvēku gultā, tādējādi pārtraucot cilvēka miegu..

Elektroniskie objekti

Elektroniskie priekšmeti rada zināmus traucējumus cilvēku miegā, jo tie rada elektromagnētisko lauku. Tāpēc ideāls ir tas, ka mobilie tālruņi, datori un radio pulksteņi atrodas vismaz viena metra attālumā no gulētāja.

Feng Shui guļamistabas dekors tur elektroniku ārpus gultas

Padomi pozitīvo enerģiju plūsmas uzturēšanai vidē

Vannas istabas skapīši - modeļi, krāsas un cenas
Vannas istabas ir vide, kas arvien vairāk izceļas ar dzīvojamo māju apdari, un lielu daļu apdares šajā vidē veido trauki un mēbeles, jo īpaši vannas i...
Lavabo - mazas, modernas un dekorētas tualetes
Un kad šai vizītei ir jāizmanto vannas istaba? Nekas pieklājīgāks par novirzīšanu uz tualeti, vai ne? Tātad arī šai mājas daļai nepieciešama īpaša uzm...
Griestu duša vannas istabas zīmoliem, cenām un daudz ko citu
Peldēšanās ir gan tīrīšanas, gan relaksācijas akts, un, ņemot vērā tehnoloģisko attīstību un visas mūsdienu piedāvātās modernitātes, šī darbība cilvēk...