Apdare

Bērnu istabas apdare

Bērnu istabas apdare

Bērnu istabas ir arvien drosmīgākas un modernākas. Un arvien biežāk bērni organizācijā dod savus minējumus pat bērnu istabas apdarē, galu galā, lai justos labi tik intīmā vietā kā guļamistaba, ir nepieciešams, lai tas atbilstu dodamo gaumei. pavadi lielu daļu savu dienu tajā. Tāpēc bērnu klausīšanās ir pirmais solis, lai noteiktu vides stilu. Mazo bērnu ideju, krāsu un izvēles uzlikšana uz papīra un pēc tam estētiskā un finanšu plānošana garantēs skaistu vidi - un bez jebkādām neveiksmēm.

zīdaiņu istabas dekors

Saturs

Bērnu istabas apdares plānošana

Sienām vairs nav jāievēro vecais noteikums zēns zils un rozā-meitene. Tekstūras uz sienām, koka un tapetes ir arvien krāsainākas un unisex. Jautrās detaļas piešķir videi sievišķīgu vai vīrišķīgu pieskārienu. Uzlīmes ir vēl viena laba sienu iespēja, un tās var mainīt, bērnam augot. Specializētos veikalos varat atrast plašu uzlīmju klāstu bērnu istabu dekorēšanai vai pat pasūtīt.

Jo neitrālāka ir mēbeļu krāsa bērnu istabas apdarē, jo ilgāk tās var izmantot un gaišāka būs istaba. Tādējādi aksesuāri, piemēram, aizkari un paklāji, papildus sienu krāsai, pat mainot, joprojām atbilst mēbelēm, bez nepieciešamības iegādāties jaunas mēbeles. Var izmantot arī svītrainas sienas, kas kalpo unisex un var izmantot ļoti labi.

bērnu istaba dekorēta ar gaišām krāsām, nodrošinot labu apgaismojumu

Tā kā bērniem ir daudz priekšmetu, ir vērts ieguldīt plauktos, nišās un lādes. Plaukti pie sienām nodrošina organizētību un vairāk vietas jautrībai un atpūtai. Tāpat nišās var būt mazāk izmantotas rotaļlietas un padarīt tās par dekoru sastāvdaļu. Ir dažādi un arvien modernāki formāti, kurus ir viegli atrast. Mazās lādes var savākt rotaļlietas un, aizvērtas, kļūt par pufiem, lai videospēles priekšā izmitinātu bērnus un viņu draugus. Ja rotaļlietu plauktam nav vietas, iebūvētajiem plauktiem ar pītiem groziem, kas atdarina atvilktnes, var būt tāda pati ietekme, papildus "sajaucot" putru.

Ieguldījumi stilizētās divstāvu gultās ir vēl viens risinājums, kā dalīties telpā, neradot berzi starp bērniem un nezaudējot vides šarmu - un nevienam nav jācīnās, lai gulētu augšējā gultā. Var izmantot pakaramās gultas, un katram bērnam gultas tuvumā var būt savs plaukts. Kāpnēm vairs nav jāseko vecajiem un nopietnajiem tumšā koka modeļiem. To dekorēšanai ir vērts pievienot daudz krāsu un citu materiālu. Zemāk palikušajai vietai būs liela vērtība, lai izveidotu vietu studijām: galdi un atzveltnes krēsli praktiski izmanto stūri. Lai nodrošinātu pilnīgu mazāku bērnu drošību, gultām jābūt ieskautām ar kāda veida aizsargierīcēm. Radošums šajā laikā ir būtisks, lai stilizētu gabalu atbilstoši telpas dekoram.

rozā bērnu istabas dekors, pie sienām radoši plaukti

 Bērnu istabas dekoru fotogrāfijas

radošs bērnu dekors
bērnu istaba dekorēta ar gaišām krāsām, nodrošinot labu apgaismojumu
zīdaiņu istabas dekors

bērnu istaba dekorēta ar baltu un rozā krāsu
rozā bērnu istabas dekors, pie sienām radoši plaukti

iekārtota bērnu istaba
dekorēta princeses istaba, meitenēm patiks!
rozā segas dekors, ideāli piemērots meitenēm

Apmetuma līmes cena, izmanto, kur nopirkt
Ģipša oderējums ir lieliska telpu un dzīvojamo telpu apdare, bet vai jūs zināt, kas nepieciešams, lai piešķirtu šo īpašo apdari? Lai ģipškartona plākš...
Koksne - būvniecībai piemēroti veidi
Gandrīz vienbalsīgi ir tas, ka koka izmantošana ēkā apzīmē izturību un izsmalcinātību, turklāt nodrošina ļoti skaistu estētisku efektu. Tā izmantošana...
Ūdensizturīga šķidruma sega
Runājot par civilo celtniecību un ēkām, nav iespējams zināt visus šajā jomā izmantotos produktus, vai ne? Galu galā ir tik daudz nosaukumu, tik daudz ...