Apdare

Lēts, vienkāršs un skaists mazo telpu apdare

Lēts, vienkāršs un skaists mazo telpu apdare

Nekustamā īpašuma tirgū ir vērojama pieaugoša tendence - mazāku vidi būvē vai nu izmaksu dēļ, jo lielu māju un savrupmāju ēra jau ir pagājusi, vai pat funkcionāla aspekta dēļ, ņemot vērā to, ka maza vide ir daudz vieglāk tīrīt un organizēt, piemēram, mazas istabas dekors.

Tāpēc šodien izveidotajām mājām un dzīvokļiem ir skaidri definēta īpašība, izņemot dažus modeļus, ka tajās ir tikai mazas istabas, neatkarīgi no tā, kur ēdat, dzīvojat vai pat dzīvojat kopā, piemēram, televīzijas un video spēļu istaba. , tiem, kuriem ir mazi bērni.

Maza istabas apdare

Izmantojiet gaišus toņus, lai šajā vietā radītu lielāku amplitūdas sajūtu

Gaismas aizkari noņem nosmakšanas sajūtu vidē

Krāsu daudzveidība mazo vidi padara dzīvespriecīgāku un mājīgāku

Divu aizkaru audumu kombinācija var uzturēt telpu mājīgāku

Dabiskā apgaismojuma klātbūtne dod videi vairāk vietas

Mēbeļu novietošana aiz dīvāna ir ļoti noderīga organizēšanai

Izmantojiet neitrālas krāsas kombinācijā ar baltām un caurspīdīgām mēbelēm

Neliela ēdamistabas apdare

Vides integrācija visu padara daudz plašāku

Saturs

Mazo istabu priekšrocības

Mazām telpām ir dažas skaidras priekšrocības salīdzinājumā ar lielām telpām, jo ​​tās ir daudz praktiskākas un prasa mazāku aprūpi jūsu organizācijā.

Kā izrotāt nelielu istabu

Lai arī cik grūti šķiet rotāt nelielu istabu, jo nav vietas daudz mēbeļu ievietošanai, šo uzdevumu ir iespējams paveikt kvalitatīvi un padarot šo istabu skaistāku nekā daudzās lielās telpās..

Pirmais solis nelielas istabas dekorēšanā ir precīzi zināt, kāda izmēra tai ir. Tā kā, ņemot vērā šos datus, viesistabai būs iespējams iegādāties mēbeles un paklājus, kas iederas šajā vidē un labi ar to saskan..

Otrs svarīgs aspekts nelielas istabas dekorēšanai ir vietas krāsošana gaišās krāsās, jo tas dod plašuma sajūtu un atstāj iespaidu, ka cilvēki, kas zina jūsu istabu, ir daudz lielāki nekā patiesībā. Tā ir.

Visbeidzot, trešais solis šīs mazās istabas dekorēšanai ir jautājums, ka tajā jābūt maz mēbelēm, tāpēc šī izvēle, ko ievietot jūsu istabā, jāizdara ar īpašu rūpību un piesardzību, lai tai nebūtu kaudze priekšmetu, kas liks jums izskatīties neglīti un neērti.

Dobās sienas ir iespējas padarīt vidi plašāku

Horizontālās mēbeles ir lieliski piemērotas šaurai videi

Izvelkamie dīvāni ir lieliski piemēroti nelielas telpas dekorēšanai, jo tie optimizē telpu

L formas dīvāni atstāj telpu vizuāli plašu

Krāsains dīvāns baltā telpā padara atmosfēru jautrāku

Caurspīdīgs atzveltnes krēsls ir gandrīz vizuāli nemanāms, dodot vairāk vietas videi

Nomainiet grāmatu skapjus un kafijas galdiņu ar nišām un plauktiem

Stikla ieliktņi - Vannas istabu, dzīvojamo istabu un fasāžu apdare
Tradicionālās flīzes (emaljētas flīzes sienu segšanai) tagad ir numurētas. Tā kā tas ir keramikas materiāls, tie kā laiks nolietojas un zaudē krāsu, k...
Marmora kāpnes - pārbaudiet 6 populārākos veidus
Vai vēlaties savām mājām pievienot izsmalcinātību? Tāpēc iepazīstieties ar galvenajiem modeļiem marmora kāpnes un zināt, cik tas maksā. Neapšaubāmi, m...
Sienas modeļi - neticami modeļi jums!
Sienas vairs nav tikai apsardzes ēka, un tagad tās ir daļa no dekorācijas. Redzēt vairāk sienas modeļi neticami! Rūpes par drošību joprojām ir priorit...