Apdare

Marsala apdare - dekorēšanai 2015. gada krāsa

Marsala apdare - dekorēšanai 2015. gada krāsa

Tendences nāk un iet, un ir jāzina, kā tās īstajā laikā izmantot, lai vienmēr trāpītu un nogalinātu. Tas notiek visās nozarēs, taču tieši modē un rotājumā tie izpaužas visspēcīgāk, daudz atklājot par stilu un aktualitātēm.

Dzīvojamās istabas iekšējā apdare ar marsala un rozā nokrāsām

Tie, kuri nevēlas palikt ārpus gada galvenās tendences, var derēt uz dekorāciju, kas uzlabo toni Marsala. Vai vēl nezināt? Tāpēc tagad uzziniet, kā tas padarīs jūsu māju pārsteidzošu.

Saturs

Tumšs un burvīgs tonis

Ievēlēta 2015. gada krāsa, tā saņēma nosaukumu Marsala, jo tā galvenā iedvesma ir importēts vīns, kura tonis ir ļoti līdzīgs viņai. Izvēle kā pašreizējā tendence tika veikta Pantone Color Institute, kas ir pasaules autoritāte krāsu izpētē.

Iedarbīgs, skaists un izsmalcināts Marsala var tikt izmantots visās vidēs bez izņēmuma. Veids, kādā krāsa tiks iestrādāta vietā, tomēr ir labi jāplāno, lai no tā izvairītos, jo tas ir ļoti tumšs tonis, tas galu galā pārslogo izskatu. Tāpēc padomā ir jāiekļauj krāsa noteiktās detaļās un vietās, neaizklājot ar to visu telpu. Turklāt, tā kā tā ir “intīma” krāsa, tai ir tendence līdz minimumam samazināt vidi, īpaši vietās ar zemu apgaismojumu. Tāpēc, jo lielāka ir istaba, jo labāks rezultāts.

Klasisko mēbeļu kombinācija sarkanos un marsalas toņos, veidota ar marsalas sienas apdari

Marsala apdare viesistabā

Dažas lieliskas idejas toņa izmantošanai: dīvāni, dīvāni, kafijas galdiņi, krēsli, naktsgaldiņi, paklāji un ziedu kompozīcijas. Turklāt paklājus un ierīces tagad var atrast arī šajā krāsā. Tāpēc iespēju to izmantot netrūkst.

Marsala pie sienas, var?

Tā kā tas ir tumšs tonis, daudzi cilvēki baidās, ka tas neizskatīsies labi, ja to izmantos pie sienas. Tomēr marsala ir lieliska, ja to lieto mērenībā, jo tas padarīs vietu daudz mājīgāku.

Sienas izvēle var būt tikai lielisks ieteikums lietošanai. Marsalas apvienošana ar gaišākiem toņiem šai vietai piešķirs šarmu un nepārslogos. Vēl viena interesanta ideja ir izmantot aizkaru toni tikai vienā no slāņiem kā detaļu uz sienas.

Marsala ir krāsa, kas lieliski sader ar klasiskajiem rotājumiem un ko var izmantot gan mēbelēs, gan pārklājumos

Viesistaba pārklāta ar saliktām marsala sienām ar olu krēslu

Marsala krāsas izmantošana ārā

Marsalai ir “zemes” aspekts. Tas nozīmē, ka tas rada lielu kontrastu ar augu krāsām, kas ļauj to izmantot tādās vidēs kā balkoni un āra zonas. Mēbeles, vāzes un paklāji ir lielisks veids, kā integrēt marsalu šāda veida vidē un likt tai mijiedarboties harmoniski ar vietas dabiskajiem elementiem..

Kā atbloķēt 4. vāzes nekļūdīgos padomus un kā izvairīties no problēmas
Pārbaudiet zemāk 4 padomus kā atslogot vāzi un uzziniet dažus soļus, kas palīdzēs jums izvairīties no šāda veida aizsērēšanas mājās. Aizsērēšana neapš...
Vara gulta Kas tas ir? Padomi par padomu un 15 veidnes
Guļamistaba ir vissvarīgākā vide mājās, galu galā tā ir vieta, kur mēs atpūšamies. Skatiet, kā gultas pārklāji jūs varat padarīt šīs istabas apdari sk...
Kā tīrīt sudrabu 5 vienkārši un nekļūdīgi padomi
Sudrabs ir tradicionāls un skaists materiāls, kas atrodas dekoratīvos priekšmetos, galda piederumos un daudzos citos. Uzziniet šajos rakstos kā tīrīt ...