Apdare

Mūsdienu dekors 60 dažādu ideju idejas ar modernu stilu

Mūsdienu dekors 60 dažādu ideju idejas ar modernu stilu

Funkcionalitāte, praktiskums un vienkāršība apvienojumā ar vidē esošo gabalu un mēbeļu šarmu, izsmalcinātību un skaistumu. Šīs ir galvenās īpašības, kas nosaka mūsdienu dekoru.

Šis unikālais dekorēšanas stils cēlies no tā paša modernisma koncepta, kas parādījās 20. gadsimta pirmajā pusē. Modernisti revolucionēja mākslu un arhitektūru, ierosinot estētiku, kuras pamatā ir maksimums, kas pazīstams kā "mazāk ir vairāk", tostarp diktējot minimālisma un mūsdienu stila tendences, kas parādīsies drīz pēc tam.

Modernisma koncepcijas ietvaros dekoram ir jābūt noderīgam un ne tikai skaistam, turklāt jāatspoguļo iedzīvotāju personība un dzīvesveids. Ja jūs, tāpat kā daudzi cilvēki tur, arī esat nodevušies mūsdienu dekoru burvībām, bet joprojām šaubāties par to, kā rotāt šajā stilā, turpiniet sekot ziņai. Mēs jums sniegsim visus padomus un informāciju, lai jūs varētu savākt perfektu un modernu jūsu mājas apdari. Pārbaudiet:

Mūsdienu dekoru iezīmes

Neitralitāte

Mūsdienu stila apdarē fundamentāla nozīme ir neitralitātei un atturībai. Tāpēc krāsu paletei jābūt labi pārdomātai. Bet nomierinies, tas ir vienkāršāk, nekā izskatās. Iesācējiem balts. Šī ir modernā stilā visbiežāk izmantotā krāsa, un tā jāizmanto dekoru pamatnē, lai kontrastētu, izvēloties pelēkus vai melnus toņus, bet mazākā daudzumā. Var izmantot arī zemes toņus, piemēram, brūnus un bēšus.

Spilgtākās un pārsteidzošākās krāsas jāizmanto mazākos gabalos, piemēram, spilvenos, pulksteņos un vāzēs. Pasteļtoņi ir laba izvēle, lai iegūtu krāsu, pārāk neiejaucoties vides neitralitātē, taču jūs varat uzdrīkstēties nedaudz vairāk, jo īpaši, izmantojot primārās krāsas zilu, sarkanu un dzeltenu.

Īsāk sakot: Neitrālie toņi pamatnē sajaukti ar pamatkrāsām vai pasteļtoņiem. Ļoti vienkārši līdz šim nav?

Mēbeles un to daļas ar funkciju

Visām mēbelēm un dekoratīviem priekšmetiem jābūt iemeslam atrasties telpā. Nav nekārtības ar krēsliem, galdiem un citiem gabaliem, kas netiks izmantoti. Faktiski jēdziens šeit ir "jo mazāk, jo labāk".

Vēl viens padoms ir derēt par daudzfunkcionālām mēbelēm, piemēram, dīvāngultām un, piemēram, izvelkamiem galdiem. Stāvlampas ir arī droša likme mūsdienu stilā, jo tās rotā ar lielu funkcionalitāti.

Personiski priekšmeti, piemēram, gleznas, attēlu rāmji un citi nieciņi, jāizmanto ļoti uzmanīgi, lai vizuāli nepārslogotu telpu. Ja rodas šaubas, viens vai otrs gabals.

Integrētas vides

Integrētās vides ir mūsdienu arhitektūras pazīme, un apdarei jānotiek ar to pašu vizuālo modeli. Lielāko daļu veido virtuve, viesistaba un ēdamistaba, taču ir arī citas telpas, kuras var integrēt, piemēram, balkons un mājas birojs..

Līnijas un formas

Mūsdienu dekorā izceļas taisnas līnijas. Tāpēc vienmēr dodiet priekšroku mēbelēm un dekoratīviem izstrādājumiem, kas seko šim modelim. Ja vēlaties sajaukt mūsdienu un mūsdienu stilus - jā, tie ir dažādi stili - ir iespējams izmantot dažus gabalus ar drosmīgāku dizainu, kuram ir izliektas līnijas vai cita veida ģeometriskas formas.

Materiāli

Stikls un nerūsējošais tērauds ir vēlamākie materiāli mūsdienu apdarei. Citus materiālus, piemēram, koksni, parasti izmanto vismaz vienā no abiem. Akrils un āda iekļūst arī materiālu sarakstā, ko bieži izmanto šāda veida dekorēšanai.

Audumiem dodiet priekšroku tiem, kas ir prātīgāki un eleganti, piemēram, veļa.

Kopumā mūsdienu dekors nesaglabā daudz noslēpumu. Vissvarīgākais ir zināt, kā līdzsvarot objektu izmantošanu un vienmēr paturēt prātā, ka gabalu funkcionalitāte izceļas ar to estētisko vērtību..

60 projektu idejas ar mūsdienīgu dekoru

Ja jums joprojām ir šaubas, ievērojiet devīzi “mazāk ir vairāk”. Pirms jautājuma izskatīšanas mēs vēlamies jūs uzaicināt apskatīt mūsdienu dekoru iedvesmojošu attēlu galeriju. Rūpīgi novērojiet katru no tiem un uzziniet, ko jūs tur varat izmantot savās mājās:

1. attēls - zīdaiņu istaba ar mūsdienīgu dekoru: balts un tumši zils ir dekoru pamats; koksnes gaišais tonis pabeidz priekšlikumu.

2. attēls - Vannas istabas ar mūsdienīgu interjeru iespēja: uz griestiem atklāts betons, uz galda virsmas sadedzināts cements un zemes toņu flīzes kastes laukumā.

3. attēls - Šajā divvietīgajā numurā mūsdienīgs interjers ir saistīts ar pelēkiem toņiem un diskrēto un prātīgo koka klātbūtni.

4. attēls - Materiālu sajaukums atstāja šo moderno rotājumu vairāk attīrītu un necienīgu.

5. attēls - melnais un stikls nosaka toni šai mūsdienu apdarei; mazais kaktusa plāksteris vidē ienes mazliet dabas.

6. attēls - šī modernā stila balkona izcilākais elements ir paklājs zig-zag; augi palīdz radīt viesmīlīgāku vidi.

7. attēls - izsmalcināta vannas istaba, bet bez pārspīlējuma; pārklājuma zilganais tonis labi sabalansēti piešķir apkārtējai videi krāsu.

8. attēls - klasiskā melnbaltā krāsa ir lieliska iespēja tiem, kuriem ir šaubas, kuru krāsu izmantot; padoms ir izvēlēties metālus un aksesuārus ar mūsdienīgāku dizainu.

9. attēls - Bērnu istaba ar mūsdienīgu dekoru: ir iespējams iekļūt rotaļīgā un radošā bērnu Visumā, neatstājot moderno stilu.

10. attēls - Mūsdienu virtuvei, melniem skapjiem, koka grīdām līdz tuvu galda virsmai un gaišā krāsu pieskārienā ar zaļajiem krēsliem.

11. attēls - kurš teica, ka apaļais spogulis neattiecas uz mūsdienu apdari? Ievērojiet, ka gabali harmonizējas savā starpā un seko tam pašam priekšlikumam.

12. attēls - aiz gultas skapi aizvēra balta auduma aizkars; pārējā telpa seko neitrālos un prātīgos toņos.

13. attēls - balts taisns dīvāns tika izcelts ar vertikālo dārza zaļumu; ievērojot mūsdienu priekšlikumu, baltais galds ar koka krēsliem un ādas detaļām.

14. attēls - ja vēlaties izjust ieguldījumus žalūzijās, izmantojiet mūsdienu dekoru priekšrocības.

15. attēls - Pareiza krāsu un materiālu kombinācija veido šo modernā stila vannas istabu: apdegusi cementa pelēka, pasteļ rozā vāze un melnas detaļas, lai aizvērtu dekoru.

16. attēls - Šis modernais balkons citādi pēta vertikālā dārza iespējas.

17. attēls - integrēta vide, bet smalki norobežota ar stikla durvīm.

18. attēls - Šajā modernajā apdarē papildus tradicionālajai baltai, melnai un pelēkai krāsai ir arī paneļa sadedzinātā sarkana krāsa.

19. attēls - lai būtu moderna stila virtuves skapis, šķietamo rokturu vietā dodiet priekšroku mēbelēs iestrādātajiem.

20. attēls - Lai iegūtu mūsdienīgu un ļoti jauneklīgu rotājumu, deriet uz atvieglinātas sienas uzlīmes vai paneļa.

21. attēls - un neatstājiet apkalpošanas zonu ārpusē: pietiek ar vienkāršu uzlīmi, lai mainītu vides seju ar mūsdienīgu dekoru.

22. attēls - Mūsdienīga un minimālistiska ieejas zāle ar mūsdienīgu dekoru.

23. attēls - nekas tāds kā melnas krāsas pieskāriens, lai izsmalcinātu un paaugstinātu vidi ar mūsdienīgu dekoru.

24. attēls - viesistabā iebūvētais balkons ir pārsteidzoša mūsdienu dizaina iezīme, ja jums ir iespēja to darīt arī savās mājās, netērējiet laiku.

25. attēls - radošs un oriģināls veids, kā iezīmēt vietas mūsdienu dekorā.

26. attēls - Bērnu istaba ar mūsdienīgu un Montessori apdari.

27. attēls - Mūsdienu apdare: šajā pelēkajā virtuvē iebūvētie skapji gandrīz neparādās; izcelt bļodiņu atbalstam uz griestiem.

28. attēls - Mūsdienu apdare: šajā telpā nepieciešams tikai tas, kas vajadzīgs.

29. attēls - mūsdienīgs un drosmīgs letes dizains iezīmē telpu, kas atdala virtuvi no viesistabas; ņemiet vērā sarkanās krāsas dozēto un harmonisko lietošanu vidē.

30. attēls - gaismekļi izceļas šajā modernajā apdarē gan funkcionalitātē, gan estētiskajā vērtībā.

31. attēls - maigi rozā nokrāsa piešķir šai istabai vieglumu ar mūsdienīgu un minimālistisku dekoru.

32. attēls - vai jums patīk pelni? Tāpēc izmantojiet iespēju to izmantot visās mūsdienu dekoru variācijās.

33. attēls - Ēdamistaba ar mūsdienīgu dekoru ar mūsdienu stila iespaidu krāsās un formās.

34. attēls - Mūsdienu dekors: kā būtu ar nelielu marmoru, lai padarītu vidi klasiskāku un izsmalcinātāku?

35. attēls - moderna virtuve ar relaksācijas un jovialitātes pieskaņu.

36. attēls. Vai atceraties krāsu izmantošanas padomu mūsdienu dekoru detaļās? Šajā telpā spilvenu rozā tonis pievērš visu uzmanību jums.

37. attēls - lai nerastos šaubas par to, kas ir moderna apdare, iedvesmojieties no šī attēla; tajā ir visi elementi, kas raksturo šo stilu.

38. attēls - zigzaga paklājs ienes kustību idejas šajā modernā stila bērnu istabā.

39. attēls - Mūsdienu apdare: melns šīferis ir daudz lētāks nekā marmors vai granīts, un tas nezaudē neko klasē un eleganci.

40. attēls - balta ķieģeļu siena ar botāniski iedvesmotiem rāmjiem: divas mūsdienu dekoru tendences videi.

41. attēls - atšķirīgs sienas nostiprināšanas veids, kas ļoti labi apvienojas ar mūsdienīgu dekoru.

42. attēls - Mūsdienu dekors: zaļš pieskāriens, lai pārtrauktu krāsu monotoniju šajā integrētajā vidē.

43. attēls - lai mazliet izvairītos no tradicionālā mūsdienu dekoru: šī istaba derēja uz violetas nokrāsu, lai atšķirtu sevi.

44. attēls - Mūsdienu noformējums: krāsu un formu paraugs pavada visu integrētās vides apdari.

Attēls 45 - Mūsdienu mājas birojā ir koka panelis un melnas un dzeltenas krāsas, lai radītu kontrastu.

46. ​​attēls - Vienkāršs, funkcionāls un estētisks mūsdienu dekors: viss, ko apkārtējā vide ir jāsauc par modernu.

47. attēls - Mūsdienu apdare: nekas tīrāks par baltu vidi ar spoguli.

48. attēls - Šajā telpā izceļas mūsdienu piekaramo lampu dizains.

49. attēls - krāsas šajā mūsdienu apdarē tika ievietotas nišā.

50. attēls - panelis šajā telpā piešķir krāsu un izceļ mūsdienu dekoru iezīmes.

51. attēls - Mūsdienu noformējums: grāmatas, kas atrodas plauktā, nepārslogo apkārtējo vidi, pateicoties nevainojamajai organizācijai, ko tās saņēma.

52. attēls - Mūsdienu apdare: lampas ģeometriskās formās.

Attēls 53 - LED zīme iekļaujas arī mūsdienu dekoru piedāvājumā; izceliet uz vannas istabu, kuru no guļamistabas atdala stikla siena.

54. attēls - Šajā virtuvē izcilais ir klasisko galdniecības izstrādājumu un mūsdienu dekoru sajaukums.

55. attēls - daudzas nišas, bet tukšas: šīs “tukšās” vietas ir daļa no mūsdienu dekorācijas.

56. attēls - Mūsdienu noformējums: lai kontrastētu apkārtējās vides balto krāsu, tāfeles sienu.

57. attēls. Vizuālie efekti ir laipni gaidīti arī mūsdienīgā interjerā: šajā telpā gultas nišas, šķiet, krīt viena virs otras..

58. attēls - Mūsdienu dekors: nedaudz krāsu šeit, mazliet tur, un dekors rada formu.

59. attēls - melnbalta mūsdienu istabas dekorēšanai bērniem? Šeit priekšlikums bija tieši tāds.

60. attēls - moderns, zemniecisks un bailīgs dekors: stilu sajaukums atmosfēru padarīja mājīgāku un personalizētāku.

Flīzes - flīžu pārklājums virtuvei un vannai
Izmanto sienu, galdu un darba solu segšanai flīzes - pazīstams arī kā emaljētas flīzes - tās ir plānas keramikas gabali, no 100 līdz 150 mm, un parast...
Porcelāna un flīžu atšķirības
Pārklājumu izvēles laiks, bez šaubām, ir viens no stilīgākajiem darba pabeigšanas un apdares brīžiem. Galvenokārt tāpēc, ka īpašnieka personīgā gaume ...
Ārējo sienu segumi
Pēdējos gados arhitektūra ir attīstījusies ārkārtīgi, un, visiem par prieku, šai evolūcijai ir tendence tikai turpināties, galu galā apstāšanās mirst,...