Apdare

Neona dekoru vide, lai iedvesmotu mājas dekoru

Neona dekoru vide, lai iedvesmotu mājas dekoru

Neona dekors tiek uzskatīts par jauno interjera dizaina pasaules mīluli. Tas ir tāpēc, ka neona apgaismojums lieliski sajaucas ar jebkuru stilu un vidē kļūst par aizstājējzīmi.

Bet, lai izvēlētos ideālo gabalu, jums jāievēro daži padomi, jo nepareizs apgaismojums var padarīt apkārtnes apdari ļoti bezgaumīgu. Tomēr ne visi zina, kā māju dekorēt ar neonu.
Domājot par to, mēs atdalījām dažus padomus, kā padarīt vidi modernāku un burvīgāku ar gabaliem neona stilā. Bet ir labi zināt, ka nav grūti sastādīt rotājumu ar neona apgaismojumu.

Veidojot kombinācijas, jums jābūt uzmanīgam, nebaidieties uzdrīkstēties priekšmetu formā, mēģiniet līdzsvarot krāsu izvēli, papildus apgaismojuma izmantošanai mājas stratēģiskajos punktos.

Sekojiet idejām, kuras mēs atdalījām šajā ierakstā un kas kalpo dažāda veida vidēm. Ievērojiet mēbeļu, sienas toņa un gaišo krāsu kombinācijas. Jums vissvarīgākais ir izmantot radošumu savā labā.

Kas ir neons?

Neons ir gāzveida ķīmiskais elements, kas sastopams visā Visumā. Lai radītu efektu, tika veikti testi ar caurulēm, kuras varēja saliekt, un to iekšpusē ievietoja neona gāzi.

Pēc tam neona gaismas tika plaši izmantotas reklāmā. Mērķis bija nodrošināt uzkrītošus vizuālos efektus, lai piesaistītu klientu uzmanību. Šī tehnika joprojām tiek plaši izmantota tādās pilsētās kā Lasvegasa un Ņujorka.

Tās visizplatītākā forma ir zīme, galvenokārt kā dažu iestāžu fasādes. Tomēr objekts ir izkliedēts dzīvojamās dekorācijās, pateicoties gaismas efektam, ko tas nodrošina videi, turklāt tas padara vietu modernāku un ar retro izskatu..

Kā izmantot neonu mājas dekoros

Neona apgaismojums ļoti palīdz uzlabot mājas estētiku. Ne velti interjera dizaina Visumā kļuva par tendenci, taču, dekorējot vidi, ir jāizdara dažas kombinācijas.

Tā kā neons ir kaut kas ļoti pārsteidzošs, tas vienmēr padara vidi necienīgāku. Tāpēc ir jāuzmanās, lai tas nepārspīlētu. Apskatiet dažus padomus par to, kā neonu izmantot mājas dekoros.

Izmantojiet neonu stratēģiskos punktos

Ja jūs nevēlaties pārspīlēt dekoru, mājas stratēģiskajos punktos jums jāizmanto neons. Šajā gadījumā ir nepieciešams izmantot radošumu, lai objektu ievietotu pareizajā vietā, kas atbilst pārējai apdarei.
Dažas sienas, apmetuma, rāmja vai cita dekoratīvā priekšmeta nolaišana var tikt uzskatīta par stratēģiskiem punktiem. Tāpēc izmantojiet neonu, lai apgaismotu tumšāku vidi vai izceltu kādu mājas zonu.

Nebaidieties uzdrīkstēties

Lielākā daļa rotājumu, kas izmanto neona apgaismojumu, ir tīri uzdrīkstēšanās. Tāpēc ir svarīgi nebaidīties spēlēties ar krāsām, zinot, kā lieliski līdzsvarot neona gaismas izplatību vidē..

Jūs varat derēt uz zīmēm ar smieklīgām un šokējošām frāzēm. Vēl viena iespēja ir izveidot dažādus un negodīgus objektus, kas atbilst pārējam dekoram, vienkārši nolīgt kādu, kas izgatavo objektu vēlamajā formātā.

Izmantojiet iespēju padarīt vidi modernāku

Neskatoties uz to, ka tas ir vecs materiāls, neona apgaismojums tikai nesen ir kļuvis par tendenci mājas rotājumos. Tomēr šāda veida apdare atbilst jebkuram stilam, pat ja tas ir kaut kas vairāk retro.
Veicot kombinācijas ar moderniem dekoratīviem priekšmetiem, visa vide tiek ievērota vienā stilā. Bet ir labi ieguldīt pielāgotos gaismekļos, lai izvairītos no kaut kā klasiskāka un tradicionālāka.

Centieties nepārspīlēt

Tikai neona apgaismojums jau ir ļoti pārsteidzošs, un, ja jūs sajaucat objektus, kas seko tai pašai līnijai, pārmērīgas dekorācijas risks ir milzīgs. Atcerieties, ka gaismas ir spilgtas un krāsainas, tas ir, tas pievērš uzmanību jebkur.

Šajā gadījumā izvairieties no neona izmantošanas uz vienas sienas, lai izvairītos no diskomforta un vizuāla piesārņojuma. Neona apgaismojuma izmantošanas mērķis ir padarīt telpu burvīgāku un modernāku.

Esiet konsekvents, izvēloties krāsu

Krāsu izvēle ir galvenais punkts tiem, kas vēlas dekorēt ar neona apgaismojumu. Krāsai jāatbilst sienas tonim un pārējām istabas mēbelēm.

Vislabāk ir izmantot krāsu, kas rada kontrastu. Piemēram, ja jums ir melna siena, varat izmantot objektu ar neonu sarkanā, dzeltenā, oranžā vai gaišākā tonī. Bet, ja siena ir tīrāka, ieguldiet siltās krāsās, lai pievērstu lielāku uzmanību.

Zīmju lietošana un ļaunprātīga izmantošana

Zīme ir visveiksmīgākais gabals dekorēšanai ar neonu. Tas ir tāpēc, ka ir iespējams izmantot radošas frāzes ar krāsām, kas kontrastē ar vidi. Turklāt frāzes var ievietot pēc jūsu ieskata.

Zīmes novietojums būs atkarīgs no tā, kāds rotājuma stils jums patīk. Guļamistabā vislabāk ir ievietot iedvesmojošu frāzi gultas galā. Viesistabā priekšmets beidzot aizstāj dažus attēlus un paneļus.

60 neona dekorēšanas idejas, ko izmantot jūsu mājās

1. attēls - neona detaļa var būt ļoti vienkārša, tikai lai papildinātu dekoru.

2. attēls - kā būtu ar neona izmantošanu, lai izceltu vienu no ēdamistabas sienām?

3. attēls - atšķirīga, moderna un izsmalcināta iespēja ir iegādāties gleznu, kas jau nāk ar neonu.

4. attēls - ja vēlaties kaut ko ļoti diskrētu, varat derēt uz neona gaismām tādā pašā tonī kā siena.

5. attēls - neona krāsa var būt dzimšanas dienas svinību tēma. Tā kā tas ir krāsains, ir vieglāk izmantot dažādus dekoratīvos elementus.

6. attēls - derēt uz cita formāta lampu. Šajā gadījumā forma ir zila ara. Gaismas seko mājdzīvnieka krāsām.

7. attēls - neona gaismas ir lieliski piemērotas, lai apgaismotu mājas stūrus, neatņemot vietas šarmu.

8. attēls - Jūs varat izmantot neona gaismas, lai mazuļa istabā izveidotu skaistu rotājumu.

9. attēls - dzimšanas dienas dekorēšanai izmantojiet dažāda veida neona gaismas. Jūs varat izveidot brīvu teikumu vai ievietot to sirdī.

10. attēls - neona gaisma sarkanā krāsā ir lieliska iespēja dekorēt tīrāku vidi.

11. attēls - audumam virsū var izmantot arī neona gaismu. Varat to ievietot scenārija sastādīšanai.

12. attēls - tāpat kā jūs varat darīt ar gleznu. Šajā gadījumā neona gaisma kalpo, lai apgaismotu boksera cimdus.

13. attēls - ko jūs domājat izmantot neona gaismu, lai izceltu dzimšanas dienas zēna vecumu?

14. attēls - vienkārša lampa var nodrošināt mājīgāku atmosfēru jebkurā vidē.

15. attēls - neona apdare: tagad, ja nolūks ir padarīt kaut ko jautrāku, kā būtu ar mizota banāna uzlikšanu uz virtuves sienas?

16. attēls - neona apdare: lai izceltu prātīgāku sienu, izmantojiet neona gaismas. Izveidojiet smieklīgu frāzi vai kaut ko romantiskāku.

17. attēls - apskatiet šo fantastisko paneli, lai rotā dzimšanas dienas ballīti.

18. attēls - neona apdare: vai ir labāks mājas stūris, lai uzņemtu draugus nekā bārs? Tā kā tā ir dzīvesvietas izklaides telpa, izveidojiet rotājumu augstumā.

19. attēls - Neona apdare: nomainiet lampu pret neona izgatavotu lampu un novietojiet to uz naktsgaldiņa, lai apgaismotu savu istabu.

20. attēls - dzimšanas dienas svinību panelis ir dekoratīvs priekšmets, kura nevar palaist garām. Neona gaismu papildus sienas izcelšanai var izmantot, lai viesiem nodotu frāzi.

21. attēls - šīs gleznas efekts ir neticams un lieliski sajaucas ar visiem vides dekoratīvajiem elementiem.

22. attēls - kā būtu ar deju ballīti kā dzimšanas dienas tēmu? Lai dekorētu, nekas labāks par neona gaismas izmantošanu katrā istabas stūrī.

23. attēls - neona apdare: dzīvojamā siena jau izceļ jebkuru vidi. Tagad iedomājieties, kā virsū uzlikt neona zīmi, rezultāts ir fantastisks!

24. attēls - Tiem, kas nebaidās uzdrīkstēties dekorēt vidi.

25. attēls - Neona apdare: vienkārša un diskrēta detaļa mājas vides dekorēšanai.

26. attēls - kā būtu ar neona zīmes ievietošanu viesistabas televizora augšpusē?

27. attēls - Bērnu istabā jūs varat izmantot dekoratīvus priekšmetus, kas izgatavoti no neona, lai dekorētu sienu un joprojām apgaismotu istabu.

28. attēls - Neona apdare: viesību nama, restorāna un bāra zīmes pievērš daudz lielāku uzmanību, ja tās ir izgatavotas no neona.

29. attēls - padariet vidi brīvāku.

30. attēls - vēl viena neona gaismas izmantošanas iespēja ir uz elementiem, kas atrodas dzimšanas dienas tortes augšpusē. Papildus galvenā galda apgaismojumam objekts var attēlot ballītes tēmu.

31. attēls - Neona apdare: lai izceltu mājas bāra stūri, novietojiet zīmi ar neona gaismu ar dzērienu nosaukumiem.

32. attēls - lai nodrošinātu romantiskāku atmosfēru, uz ēdamistabas sienas novietojiet vairākas neona sirdis.

33. attēls - Neona apdare: neona zīme ir labākais veids, kā identificēt viesnīcu, hosteļu vai naktsmītni.

34. attēls - pie sienas viss rozā krāsā neona zīme nodrošina neticamu efektu. Papildus vides apgaismojumam neons padara vietu vēl burvīgāku.

35. attēls - Bērnu istabai jābūt nepiespiestai videi. Tātad, deriet uz diferencētu gaismekli.

36. attēls - Neona apdare: daudz mīlestības šajā neona gaismas un dekonstruēto balonu rotājumā.

37. attēls - dekoratīvie priekšmeti ir vēl interesantāki ar neona gaismu. Šajā gadījumā izceltā bija stikla siena.

38. attēls - vēlreiz neona gaisma tiek parādīta dzimšanas dienas panelī. Šoreiz ballītes tēmā.

39. attēls - Kam patīk dekorācija, kas savienota ar jūru, var izmantot enkuru kā dekoratīvu priekšmetu uz istabas sienas.

40. attēls - Neona apdare: ārējo neona zīmi parasti izmanto tikai tirdzniecības iestādēs, bet to ir iespējams ievietot mājas dārzā kā svinību rotājumu.

41. attēls - neona dekoratīvs priekšmets rozā formā, kas novietojams ballītes stūros.

42. attēls - pilnīgi tumša siena prasa tādu pārsteidzošāku gabalu kā šī cilvēka sirds.

43. attēls - Neona apdare: neona gaisma var nokļūt mājas stūrī.

44. attēls - vai arī kā dekoratīvs priekšmets darba vidē.

45. attēls - kā būtu ar zīmes “Daudz laimes dzimšanas dienā” sagatavošanu?

46. ​​attēls. Ko jūs domājat par stūra sagatavošanu tērzēšanai vai grāmatas lasīšanai? Lai padarītu telpu apgaismotāku, izmantojiet neona gaismas.

47. attēls - Neona apdare: apgaismots stūris dzērienu pasniegšanai.

48. attēls - arī leļļu māja ir jāapgaismo.

49. attēls - Neona apdare: neona gaisma dzeltenā tonī ir izcelta jebkurā mājas stūrī.

50. attēls - ja jūs nevēlaties pārspīlēt, veidojot neona rotājumus, varat to vienkārši izmantot griestu lampā. Sīkums ir saistīts ar diferencētu gaismekļa dizainu.

51. attēls - Bet, ja nolūks patiešām ir piesaistīt uzmanību, rāmī ielieciet zīmi, kas izceļ mājas sienu.

52. attēls - ballītes iedegšanai un atdzīvināšanai nekas labāks par neona zīmes uzlikšanu.

53. attēls - Neona dekorēšana: vides dekorēšanai varat izmantot dažāda veida neona priekšmetus.

54. attēls - deriet par personalizētu apgaismojumu, lai izrotātu nelielu galdu.

55. attēls - neona zīme rozā tonī lieliski sader ar dīvāna un spilvenu rakstu.

56. attēls - derēt uz dažādiem dekorēšanas priekšmetiem.

57. attēls - materiālu maisījums dažādu frāžu parādīšanai.

58. attēls - ja jums nav iebildumu, varat derēt uz kaut ko ļoti šokējošu.

59. attēls - zīme uz paneļa sakrīt ar tortes augšdaļas detaļām.

60. attēls - novērojiet visu apkārtējo.

Ja jums patīk cita dekorācija un nebaidāties uzdrīkstēties, neona apdare ir lieliska iespēja. Lai nekļūdītos izvēloties, izpildiet padomus, ar kuriem mēs dalāmies šajā ierakstā, un iedvesmojieties pēc visdažādākajām idejām.

Rotangpalmas rotājumā Kas tas ir un kā to izmantot vidēs
Vai vēlaties piešķirt savām mājām zemnieciskāku noskaņu? Tātad, skatiet, kas tas ir un kā lietot rotangpalmas rotangpalmas, vairākās dažādās vidēs. 20...
Plānotās vannas istabas
Plānotais vannas istabas dizains ir augšupejoša tendence pašreizējā celtniecības un apdares tirgū: arvien vairāk cilvēku ir izvēlējušies komfortu skai...
Krāni - vannas istabas piederumi un metāli
Kopumā pieskārieni ietekmē vides kā dekoratīvu priekšmetu “estētiku”. Trīs zināmie veidi ir: termostatiskie krāni (saukti arī par vienu sviru), kuros ...