Apdare

Provansas apdare - padoms dekorēšanai Provansas stilā

Provansas apdare - padoms dekorēšanai Provansas stilā

Provansas stils ir lieliski piemērots tiem, kuri vēlas izgatavot vieglu, skaistu, smalku un arī super modernu rotājumu. Kā norāda nosaukums, Provansas rotājumus spēcīgi ietekmē Francija, precīzāk Provansas reģionā, kur lauku mājas veido ainavu. Šī iemesla dēļ stils ir pazīstams arī kā Franču lauku stils.

Provansas stila dekors telpā

Pašlaik Provansas rotājumi ir padarījuši daudzu cilvēku galvu ar padomiem internetā, piemēram, emuāros un dekorēšanas vietnēs, kā arī filiālēs esošajos žurnālos, tāpēc tas ir ļoti karsts. Apsveriet stila izmantošanu nākamajā atjaunošanā, ja vēlaties kaut ko klasisku un tajā pašā laikā aktuālu.

Saturs

Provansas stila galvenās īpašības

Gaišas krāsas (dzeltena, bēša, zaļa, ceriņi un balta), antīkie priekšmeti, mēbeles ar noapaļotiem stiliem ... Ir daži priekšmeti, kas Provansas dekoru pārvērš atsevišķā pievilcībā. Ir iedzimta zemnieciskums, bet tas galu galā tiek sajaukts ar lauku romantismu.

Starp elementiem ir tapetes ar viegliem rotājumiem un krāsām, kas līdzinās Francijas reģiona lavandas laukiem un kas piesaista tūristus no visas pasaules..

viesistabas dekors Provansas stilā

Mūsdienīga virtuve ar Provansas stila dekoru

Šajā virtuves modelī tiek izmantots Provansas stila un zemniecisks apdare

Provansas laika balkons, kas dekorēts ar raksturīgām mēbelēm

Kolonnas un atklātās sijas, koka balstus un zemnieciskas grīdas var mīkstināt ar paklājiem un cita veida smalkākiem audumiem. Bet ideāls ir tos pilnībā neaptvert, jo Provansas valstij ir vajadzīgs arī tas zemniecisks un valstisks pievilcīgums.

Jau mēbeles ir klāt ar detaļām zeltā un sudrabā, kas radās nabadzīgākās klases idejas dēļ, kurai Francijas krīzes vidū nācās izdomāt kādu veidu, kā padarīt mēbeles turpinātu izskatīties ļoti bagātīgas un ārišķīgas. Laika gaitā šie “atdarinājumi” tomēr ieguva tādu pašu luksusa vērtību un aspektus.

Lai aizpildītu istabu un guļamistabu stūrus, lampas, grāmatu skapjus (gaismas muguriņas) un vienkāršus aizkarus ar viegliem audumiem, piemēram, mežģīnēm; turklāt bufetes ar stiklu un noapaļotiem galdiem, kas līdzinās vecajiem galdiem, kurus izmanto rakstnieki, kuri patvērušies laukos, sacerot savus darbus..

Lai atcerētos šo lauku, ieteicams izmantot vecos būrus, laternas un puķu podus laicīgos formātos.

Provansas x kotedža

Stils, kas iegūts no Provansas valodas, ir vasarnīca. Tas arī atgādina Francijas lauku gaisu, taču tam ir sievišķīgāks izskats ar nedaudz spēcīgākām krāsām un romantiskākiem priekšmetiem. Turklāt priekšmeti ir labāk apstrādāti, tiek lieliski izmantots porcelāns, un rokdarbiem ir spēcīgāka klātbūtne.

Java porcelānam - cenas, veidi, ieklāšana
Javas pielietošana porcelāna flīzēm Tiem, kas nezina, java ir produkts, ko mūrnieki izmanto, lai biežāk iestatītu porcelāna virtuves grīdas, vannas is...
Cementa plātņu materiāls, kas ir iekarojis tirgu
Jau tagad ir zināms, ka celtniecības materiālus mūsdienās ir arvien vieglāk izmantot. Variantu ir tik daudz (un tik praktisku), ka civilā celtniecība ...
Stikla margu modeļi un cenas
Kad mēs runājam par mājām ar kāpnēm, balkoniem, akmeņiem un visu, kas atrodas virs zemes līmeņa, mums vienmēr ir jāņem vērā to cilvēku drošība, kuri š...