Apdare

Provansas rotājumi rotā jūsu māju ar šo stilu

Provansas rotājumi rotā jūsu māju ar šo stilu

Vai vēlaties justies kaislīgā vidē, kas likta nopūsties? Pēc tam izrotājiet savu māju Provansas stilā. Provansas dekori atsaucas uz bukolisko un burvīgo Provansu, reģionu Francijas dienvidaustrumos, kas pazīstams ar plašajiem un smaržīgajiem lavandas laukiem. Dekors nes sevī visu šīs vietas lauku dzīves romantismu un vienkāršību.

Bet, tālu ārpus tā, Provansas dekors ir harmonizētu faktūru un krāsu sajaukums, lai radītu maigu, smalku un gandrīz vienmēr ļoti romantisku vidi. Šajā rotājumā ietilpst neitrālu krāsu un pasteļtošu, zemniecisku un nolietotu mēbeļu, ziedu apdruku un citu elementu izmantošana, kas mūs tagad noved pie zemnieciskāka stila, tagad pie izsmalcinātāka stila..

Un tam visam ir iemesls. Provansas rotājumu vēsture sākas apmēram 16. gadsimtā, kad franču zemnieki sāka vēlēties tādu apdari kā muižnieki un karaļi. Tikai viņiem nebija resursu, lai to izdarītu. Tātad, veids bija improvizēt.

Amatnieki sāka reproducēt mēbeļu stilu, taču viņi to darīja ar zemas kvalitātes un pilnīgi neregulāru koku. Līdz ar to mēbelēm bija daudz nepilnību, un, mēģinot uzlabot mēbeļu izskatu, viņi izgudroja pārklājuma tehniku, kas pazīstama kā gessocré, kas kalpoja koka caurumu un citu trūkumu segšanai. Tomēr pārklājums nebija īpaši izturīgs un laika gaitā nolietojās, radot zemniecisku efektu uz mēbelēm.

Interesanti un neiedomājoties, viņi tikko bija izveidojuši patinu. Tehnika, kas kļuva pazīstama visā pasaulē un sāka izmantot kā vienu no galvenajām atsaucēm uz Provansas stilu. Šī neapmierinātā mēģinājuma dēļ (tajā laikā) atdarināt karalisko rotājumu franču zemnieki radīja inovācijas, radot mūsdienās unikālu un augsti vērtētu stilu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Provansas stila dekoru un iemācīties dekorēt šajā stilā? Sekojiet ziņai, kuru mēs jums sīki pateiksim, kā to izdarīt.

Kā padarīt Provansas rotājumu

Provansas dekoru romantiskais un bukoliskais stils daudziem liek domāt, ka šī dekorācija parasti ir sievišķīga. Bet viņi kļūdās. Provansas dekoram faktiski ir vairāk sievišķīgu īpašību, piemēram, ziedu un rozā toņu izmantošana, taču ar to nav jāierobežojas. Gluži pretēji.

Provansas stils var saņemt neitrālāku pieskārienu un iekļaut mūsdienīgā dekorā.

Faktiski tas ir tieši tas, kas notiek pašreizējā Provansas stilā: apvienojot zemniecisko un veco ar jauno un izsmalcināto.

Ja vēlaties izrotāt visu māju Provansas stilā, ir svarīgi būt uzmanīgiem ar pārspīlējumiem, jo ​​šāda veida apdare ir vairāk noslogota. Pievērsiet uzmanību arī telpām, kur dekorācijā sarunāties savā starpā, lai vide būtu integrēta un ar vienu un to pašu priekšlikumu.

Bet, ja jūs vēlaties tikai pievienot Provansas pieskārienu savai mājai, tad vienkārši deriet uz vienu vai otru elementu un apvienojiet to ar pārējo dekoru.

Mēs pa vienam pievērsīsimies katram priekšmetam, kas ir neaizstājams Provansas dekorācijā, un to, kā jūs tos varat izmantot katrā telpā. Lai sāktu, parunāsim par mēbelēm, kas ir Provansas dekoru pazīme.

Vecas un zemniecisks mēbeles

Antīkās mēbeles ir Provansas rotājuma kūka glazūra. Tās ir neaizstājamas šāda veida apdarē. Novecojušais aspekts palīdz saglabāt dekorācijas izcelsmi pirms vairākiem gadsimtiem. Tāpēc ir vērts apsvērt veco ģimenes mēbeļu atjaunošanu. Antikvariāti un lietotu preču veikali ir arī lieliski avoti mēbeļu iegūšanai šajā stilā. Zemniecisks aspekts ir raksturīgs arī šāda veida mēbelēm, jo ​​zemniekiem nebija pietiekami daudz resursu, lai izveidotu mēbeles, kas būtu vienādas ar honorāriem.

Foršākā Provansas dekoru lieta ir tā, ka tas ļauj pats atjaunot mēbeles. Tas arī palīdzēs jums ietaupīt naudu, pirmkārt tāpēc, ka jūs varat atkārtoti izmantot, nevis pirkt, un, otrkārt, tāpēc, ka jūs varat veikt šo reformu pats.

Vecās mēbeles var būt katrā mājas telpā. Istabās ir iespēja izmantot antīku galvas klāju vai tualetes galdiņu. Vecie skapji ir arī laba izvēle, taču, ja vēlaties piešķirt Provansas pieskārienu, vienkārši izvēlieties vienu vai otru gabalu.

Viesistabā izmantojiet vecus kafijas galdiņus, bufetes vai krēslus. Ēdamistabā izvēlieties zemniecisku, nepabeigtu galdu ar soliem un krēsliem. Virtuvē var ievietot Provansas stilu arī skapjos un izlietņu countertops. Vannas istabā ir Provansas stils skapī, krānos un spoguļos.

Ziedi

Ziedi arī palīdz sastādīt Provansas stilu, jo īpaši lavandas, kas ir tipiski reģiona ziedi.

Tomēr ziediem jābūt ne tikai podu kārtojumos. Jūs varat izmantot ziedus, piemēram, spilvenu, attēlu un tapetes nospiedumos. Ar tiem tiek garantēts romantiskais dekorēšanas stils.

Krāsu palete

Krāsu izvēle tieši traucē Provansas dekoru, tāpēc ir ļoti svarīgi tos rūpīgi izvēlēties. Kopumā balts ir visas dekorācijas pamats. Tas piešķir gaisam gaismu, delikatesi un tīrību, kas raksturīga stilam.

Lai saskaņotu balto krāsu, izvēlieties gaišos un pasteļtoņus no zilās, zaļās un rozā krāsas paletes. Šie toņi ir klasiski Provansas rotājumā, un tos var atrast uz sienām, mēbelēm, polsterējumiem un dekoratīviem priekšmetiem..

Rozā un ceriņkrāsas toņi akcentē Provansas dekoru romantismu un sievišķīgo pusi, tāpēc, ja vēlaties izvairīties no šīs idejas, deriet uz zilajiem toņiem.
Provansas priekšlikumu ļoti labi pieņem istabas zīdaiņiem un bērniem, jo ​​tām obligāti jābūt skaidrākām un neitrālākām.

Koks un dzelzs

Jūs ievērosiet arī to, ka Provansas rotājumā koks un dzelzs vienmēr ir klāt. Grīdas un griesti parasti ir koka, papildus mēbelēm.

Dzelzs mēdz nonākt dekoratīvos priekšmetos un lampās, it īpaši tajās, kas atrodas ārpus mājas. Mēbeles var izgatavot arī no dzelzs.

Izdrukas un svītras

Viens no pazīstamākajiem Provansas rotājumu apdrukām ir Toile de Jouy, tas parādījās ap 18. gadsimtu un tā zīmējumi, kas iespiesti uz balta fona, attēlo zemnieku dzīvesveidu. Šāda veida apdruka parasti ir uz tapetēm un linu un kokvilnas audumiem.

Svītras ir spēcīgas arī Provansas stilā, tās pastiprina romantisko gaisu un tās var iestrādāt dekorā, izmantojot tapetes vai audumu, kas apšuvis polsterējumu..

Spoguļi un lustras

Provansas stila izsmalcinātību un eleganci var panākt, izmantojot spoguļus un lustras. Abi priekšmeti bija kopīgi gabali pilīs, un tiem pat šodien ir muižniecības statuss. Viesistaba ir ideāla vieta, piemēram, stikla lustrai. Spoguļi var būt katrā mājas telpā.

Pirms pirkšanas pievērsiet uzmanību spoguļa rāmim. Šī ir svarīga detaļa, veidojot Provansas dekoru. Delikāti rāmji ienes romantiku vidē, vecie rāmji ir zemnieciskāki, savukārt klasiskāki rāda vietas izsmalcinātību.

60 aizraujošas Provansas dekoru idejas, ko pielietot mājās

Var redzēt, ka Provansas dekors ir pilns ar īpatnībām. Un, lai neradītu šaubas par to, kā izrotāt šo stilu, mēs izvēlējāmies dažus attēlus, lai jūs iemīlētu. Pārbaudīsim?

1. attēls - ārējā bukola zona un pilna ar Provansas elementiem.


Pīti krēsli, dzelzs lampas un kāpšanas iekārta ir klasiski Provansas dekoru piemēri. Garajās, elegantajās vāzēs mājo krūmi, krūmi, kurus bieži izmanto karaliskajos dārzos.

2. attēls - Provansas apdare vannas istabā.


Šajā mazajā vannas istabā ir dekorācija, kas pilna ar Provansas elementiem. Sākot ar balto, kas dominē vidē, sniedzot skaidrību un svaiguma sajūtu. Antīkās mēbeles, kas kalpo kā skapis blakus retro jaucējkrānam, papildina izskatu

3. attēls - Ēdamistaba ar Provansas pieskārienu.


Balta klātne uz sienām un uz galda izceļ Provansas raksturīgo rotājumu. Lai pastiprinātu priekšlikumu, vienkārša ziedu vāze uz galda un vecais galvas klājs telpā, tieši aiz muguras.

4. attēls - Retro un Provansas rotājumi kopā.


Šajā vannas istabā retro un Provansas dekoru elementi apvienojas vienā. Balta koka siena un griesti ar vara metāliem ienes Provansu telpā, dušas aizkars un dekoratīvie priekšmeti virs izlietnes rotā retro stilā

5. attēls - Provansas rotājumi aizbēg no acīmredzamā.


Lai izvairītos no klasiskās rozes, šīs ēdamistabas dekorēšanas priekšlikums bija izmantot zilas ziedu tapetes. Izceliet skaistus vecos krēslus un koka grīdu

6. attēls - Provansas mēbeļu pieskāriens.


Ne visiem dekoriem jābūt Provansas. Šajā gadījumā tikai mēbeles attiecas uz stilu. Ievērojiet kafijas galda un sānu galda dzelzs kājas, neskatoties uz materiāla cietību, tas Provansas dekorā kļūst mīksts un smalks

7. attēls - klasiska un cēla lustra Provansas stila istabai.

8. attēls - Bērnu Provansas vannas istaba.

9. attēls - zemnieciski griesti, kas rada kontrapunktu ar mēbeļu un lustru eleganci.

10. attēls - cēls un izsmalcināts Provansas rotājums.

11. attēls - gulta ar baldahīnu: garantēts Provansas romantisms.

12. attēls - Provansas rotājums detaļās.


Šajā telpā Provansas stila interjers valda detaļās. Ziedu drukas paklājs, zilais tonis uz polsterējuma un skaistā lustra ar lustras atklāj šāda veida apdares izsmalcinātību

13. attēls - lavandas krāsas rotājums.


Šīs telpas Provansas stils tiek garantēts ar lavandas krāsu uz sienām un griestu svītrām. Jautra un mājīga istaba bērniem

14. attēls - istaba ar Provansas dekoru.


Pāra guļamistaba kļuva romantiskāka ar ziedu tapetēm un baltajiem koka griestiem. Izceliet nolietotās mēbeles ar diskrētu improvizētu ziedu kārtojumu kannā

15. attēls - rozā nokrāsas un naktsgaldiņš, lai izveidotu telpas Provansas dekoru.

16. attēls - Provansas rotājums ar zilu un rozā krāsu pareizajā izmērā.

17. attēls - Provansas dekorācija divvietīgajai istabai.


Bērnu istaba, it īpaši zīdaiņi, ļoti labi apvieno Provansas dekoru. Protams, šī vide jau prasa maigākas un smalkākas krāsas, un tieši šī iemesla dēļ tā ir Provansas stila seja

18. attēls - Provansas “vīriešu” rotājums.


Šī Provansas dekorācija ieguva vīrišķīgāku sevis pasniegšanas veidu. Tradicionālo rozā toņu vietā šī istaba uzdrīkstējās ar spēcīgāku un spilgtāku zilu nokrāsu atšķirībā no pelēkā galvas klāja. Piemērs tam, ka Provansas rotājumus var iekļaut visās gaumēs un stilos

19. attēls - Ziedi, kas ir neaizstājams Provansas dekoru elements, klāt uz galda, uz galda, aizkara un dīvāna.

20. attēls - Vannas istaba ar Provansas detaļām.


Šīs vannas istabas baltais fons izceļ koku, flīžu rakstu un smalko tualetes līmi

21. attēls - Provansas rotājums melnos toņos.


Tiem, kas uzskata, ka nav iespējams apvienot melno un Provansas dekoru, šis attēls pierāda pretējo. Pienācīgās proporcijās un apvienojumā ar pareizajiem elementiem šī vannas istaba ir tipisks Provansas dekoru paraugs

22. attēls - Provansas tīrība.


Balts dominē, piešķirot šai Provansas stila istabai maigumu, skaidrību un mūsdienīgumu. Ņemiet vērā, ka televizors, pat ar visu modernumu, netraucēja Provansas gaisu no apkārtējās vides.

23. attēls - gludeklis provansu rotājumā: delikatese un izsmalcinātība videi.

24. attēls - Provansas rotājumā ielaidiet gaismu.

25. attēls - balti virtuves skapji, atšķirībā no nepabeigta galda koka.

26. attēls - izsmalcinātība un elegance Provansas vannas istabas iekārtojumā.

27. attēls - ar baltām sienām istaba ļaunprātīgi izmantoja tumšos toņus, lai sacerētu Provansas stilu.

28. attēls - Provansas virtuve: no vecā skapja pasteļzaļā līdz koka griestiem.

29. attēls - Zēna istaba ar Provansas dekoru ietekmēm.

30. attēls - mīlestība uz Provansu, kas apzīmogota uz balkona sienas.

31. attēls - maiga meitenes istaba, sekojot Provansas rotājumu tendencēm.

32. attēls - dzelzs gulta ar lielgabarīta slāni: Provansas raksturojums.

33. attēls - seno priekšmetu zelta krāsa: izsmalcinātība Provansas stilā.

34. attēls - rozā nokrāsas, lai Provansas rotājumā radītu romantisku efektu

35. attēls - Ēdamistaba visa Provansas stilā.


Šī ēdamistaba izstaro Provansu. Visi romantiski un smalki, Provansas laika dekorēšanas stils ir izcelts galdauta volānos, skaistajā lustrā, plauktos redzamajos baltajos traukos un ziedu maigi rozā tonī.

36. attēls - Provansas istaba meitenēm baltā un rozā krāsā.

37. attēls - Provansas dekors ar pasteļzilu toni un kulonu lustru.

38. attēls - šķietami baltā krāsā krāsoti ķieģeļi ienes Provansas dekoru lauku stilā.

39. attēls - Ziedu apdruka un rozā svītras ienes telpā romantismu.

40. attēls - Sobral un neitrāla Provansas virtuves apdare.

41. attēls - polsterēts sūnu zaļā krāsā, lai kontrastētu ar baltu.

42. attēls - Lavandas vāze: papildu pieskāriens Provansas rotājumā.

43. attēls - Melna Provansas dekorācija: izsmalcinātība videi.

44. attēls - Tapetes Provansas stilā atstāj telpu mājīgu un intīmu.

45. attēls - Šajā telpā netika atstāta neviena Provansas rotājuma iezīme.

46. ​​attēls - Bērnu istaba ļoti labi apvienota ar Provansas dekoru.

47. attēls - Provansas noformējums: galda koks kontrastē ar vides neitralitāti.

48. attēls - ar drosmīgākām krāsām šī Provansas stila istaba bija mājīga un jautra.

49. attēls - Lai iegūtu prātīgāku Provansas rotājumu, deriet uz neitrālām krāsām, piemēram, pelēka un zila.

50. attēls - vienlaikus moderna un Provansas istaba.

51. attēls - sievišķīgs pieskāriens Provansas rotājumā.

52. attēls - zemnieciski elementi, kas veido Provansas dekoru.

53. attēls - Provansas noformējums: balta vienmuļība, ko pārtrauc zilā un zaļā bikses.

54. attēls - izsmalcināta istaba ar Provansas pieskārienu.

55. attēls - plaukti un nišas ir raksturīgas arī Provansas dekoram, it īpaši virtuvē.

56. attēls - Modernizēta Provansas dekorācija.

57. attēls - pasteļzaļš Provansas virtuvei.

58. attēls - smalks un romantisks, kādam jābūt Provansas stilam.

59. attēls - detaļas, piemēram, rokturi un krāni, palīdz nostiprināt vannas istabas Provansas piedāvājumu.

60. attēls - Koka griesti un nolietotas mēbeles: tipisks zemniecisks Provansas rotājums.

Video domofona zīmoli, modeļi un cenas
Mūsdienās viens no lielākajiem jautājumiem, kas rodas būvniecības jomā, ir drošība. Jā, mēs zinām, ka tā ir, un tāpēc mēs šodien jums sagādājām ļoti i...
Kā pagatavot aromātiskas sveces - soli pa solim un skaistas fotogrāfijas
Vai vēlaties lielisku suvenīru ideju dzimšanas dienai, mātes dienai utt.? Kā par derībām aromātiskas sveces? Pārbaudiet soli pa solim un modeļu fotoat...
Baseina fotoattēli - mazi, lieli, dzīvojami, moderni un daudz ko citu!
Pārbaudiet šo rakstu par neticamu baseina fotoattēlu izvēli un iedvesmojieties, lai izveidotu savu mazo, lielo, dzīvojamo projektu un modernos baseinu...