Roku dekors - 20 stilīgas vides, lai iedvesmotos!

  • Donald Stone
  • 0
  • 2030
  • 587

Daudziem rokenrols sniedzas tālu pāri mūzikai: tas ir a Dzīvesveids! Šo aizraušanos var dažādot, sākot no ģērbšanās līdz pat Mājas apdare, kuras stilu var definēt vienkārši kā klinšu dekoru.

Akmens dekori ir iedvesmoti rokgrupas, dziesmas un virknes sastādīt vidi. Izvēle dekoratīvie elementi un kur viņi gribēs tas ir svarīgs process tiem, kas vēlas personalizēt istabu ar rokmūzikas dekoru, bet pats galvenais no visiem ir tas, ka visi šie aspekti atbilst rokenrola priekšlikumam.

Ja jūs vairāk nodarbojaties ar psihodēlisko roksu, varat izmantot tādas leģendāras grupas kā The Beatles, The Doors un Pink Floyd sastādīt rotājumu; ja dodat priekšroku Hard Rock, grupas patīk Metallica un Black Sabbath var ļoti labi iekļauties priekšlikumā. Galu galā tas viss ir a priekšroka. Ienirstiet savā muzikālajā gaumē, lai uzzinātu, kurām grupām vai dziesmām vajadzētu veidot dekoru un radīt unikālu vidi, kas perfekti atspoguļo jūsu personību.

Lai palīdzētu radošajā procesā, mēs nošķiram tālāk 20 vides, kuru pamatā ir klinšu dekors stilīgi, lai jūs varētu iedvesmoties!

Tēmas

  • 1 Vide ar klinšu apdari
    • 1.1 Dzīvojamā istaba
    • 1.2 Istaba

Ar klintīm dekorētas vides

Ja jums jau ir parastās mēbeles un vēlaties tās pielāgot savai muzikālajai gaumei, jums nebūs ļoti grūti izpildīt šo uzdevumu. Roku dekoru noslēpums ir detaļās. Mēģiniet pielāgot tādus pamatelementus kā spilveni, paklāji un plaukti. Turklāt lielisks veids, kā paveikt šo apdari, ir pirkšana plakāti, uzlīmes, attēli un karājas mūzikas instrumenti pie sienām.

Vēl viens padoms ir rotāšana ar vinila plāksnēm. Lai to izdarītu, jūs varatizmantojiet vinilu sākotnējā formā vai brīvi pārveidojiet to. Vienmēr mēģiniet izmantot ierakstus, kas vairs neietilpst jūsu muzikālajā gaumē vai galu galā jau ir sabojājušies vinila plates atgriežas ar visu un daudziem cilvēkiem tie ir kolekcionēšanas priekšmeti.

Akmens dekoru kopīga iezīme ir krāsu atkārtojums. melns tas ir balts ir atkārtoti toņi, kas izceļas lielākajā daļā rotājumu, īpaši tie, kurus iedvesmo klasiskais roks. Ja jūsu dekors seko šim krāsu modelim, meklējiet saskaņojiet to ar mēbelēm dot videi vienveidības sajūtu.

Nav noteikumu, cik daudz vai kādi piederumi jāizmanto, lai panāktu klinšu apdari. Diskrētākiem cilvēkiem a tāfele un zīme var pietikt tiem ekstravagantākajiem, a siena pārklāta ar gleznām un plakātiem bezgaumīga paklāja pavadībā tas var būt tikpat fantastisks. Tas viss ir atkarīgs no jūsu personība un sajūta, kuru tā vēlas izsaukt caur šo rotājumu.

Dzīvojamā istaba

Viesistaba ir ideāla vide klinšu apdarei, kāda tā ir plašs tas ir personiski. Viņa parasti ir pirmais kontakts, kas apmeklētājiem ir mājās tāpēc viņi daudz saka par to, kas tajā dzīvo. Caur viesistabu mēs varam noteikt cilvēka galvenās īpašības, kā arī viņu personīgo gaumi neatkarīgi no tā, vai tie ir saistīti ar mūziku, kino, arhitektūru vai jebko citu..

Ja vēlaties personalizēt savu viesistabu ar klinšu dekoru, esiet drosmīgs un radošs. Izmantojiet plašu sienas vietu, lai pakārtos objektus, kas saistīti ar rokenrola Visumu piemēram, mūzikas instrumenti, attēli un vinila plates. Lielākajā daļā zemāk atrodamo iedvesmu mēs varam redzēt vienkrāsains mēbeļu tonis, kas galvenokārt izmanto baltas vai tumšas krāsas. Ja jums jau ir šādas mēbeles, tas ir bonuss, ko var izmantot!

Attēli ir lieliskas dekorēšanas iespējas, jo tie palīdz sastādīt vidi, neaizņemot daudz vietas, un tos var izvēlēties atbilstoši jūsu personīgajām vēlmēm. Piemēram, uz šīs sienas mēs redzam atsauces uz tādām roka ikonām kā Deivids Bovijs, Džimijs Hendrikss, Kurts Kobeins un Džims Morisons.

Apvienotās Karalistes karogs atrodas tik daudzos akmens rotājumos, jo tieši tur parādījās izcilas klinšu ikonas. Daži piemēri ir Oasis, Radiohead, The Beatles, The Who, Pink Floyd, Led Zeppelin un The Clash.

guļamistaba

Guļamistaba daudziem ir vissvarīgākā istaba mājā. Tam vajadzētu nodrošināt komforts un drošība, galu galā tur jūs pavadāt savas dārgās brīvās stundas pirms gulētiešanas. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūs tur justos labi, un dekorācija ir ļoti svarīga, lai tas būtu iespējams.

Ja jums patīk rokenrols, kāpēc gan neieguldīt dekorācijā, kuru iedvesmojis šis stils? Resursi, protams, nav vajadzīgi, protams, daudz radošums un dispozīcija. Attiecībā uz klinšu dekoru guļamistabā galvgalis parasti ir roka uz riteņa, jo tas ļauj jums to izdarīt novietot priekšmetus, piemēram, skaļruņus vai vinila plates bez grūtībām pakārt tos pie sienas.

Ir daudz radošu veidu, kā vinila plates izmantot dekorēšanai. Šajā piemērā mēs redzam, ka tie tika izmantoti, lai izveidotu attēla rāmi.

Dažreiz, lai izveidotu klinšu dekoru, pietiek ar labu rāmi un diskrētiem spilveniem.

Papildus tam, ka jūsu māja kļūst daudz patīkamāka, tas ir arī akmens dekors godini savus roka elkus. Rotājumi, kurus iedvesmojuši The Beatles, Led Zeppelin un Jimi Hendrix, ir daži no populārākajiem, kā mēs atzīmējām ziņojumā, taču ir iespējams izmantot šo dekoratīvo stilu kuras pamatā ir gandrīz jebkura rokgrupa!

Kurš no vidē, kas tiek parādīts šajā ziņojumā, vislabāk nodod rokenrola garu? Pastāsti mums komentārus. Lai skatītu citus līdzīgus ierakstus, apmeklējiet sadaļu Apdare.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą