Apdare

Tumblr dekorēšana - 42 idejas rotājumiem un rotājumiem mājām!

Tumblr dekorēšana - 42 idejas rotājumiem un rotājumiem mājām!

Tumblr dekorēšana ieguva daudzus fanus ar iedvesmām, ko platforma nesa, lai dekorētu dažādas vides, ar smalku stilu un daudzām idejām, kas atsaucas uz DIY stilu, padarot dekoru apkārtējā vidē mājīgu un daudz stilu..

Un, ja jums patīk tumblr stils dekorēšanai, mēs piedāvājam iedvesmas un padomus, kā izrotāt visu māju, derot uz DIY stila versiju, ar neticamām idejām un padomiem, kā pārveidot vidi, vienlaikus tērējot maz!

Tēmas

Tumblr dekorēšanas idejas un fotogrāfijas

Tumblr istabas dekors

Melnbaltais paklājs atbilst dīvāna segai

Ja ideja ir pārveidot telpu ar tumblr dekoru un ekonomiskām idejām, šis projekts sniedz neticamu iedvesmu, kā vienkāršai telpai piešķirt mūsdienīgu pieskārienu un nezaudēt mājīgo vides sajūtu..

Vides pārveidošanai vienkārša ideja, kurai ir liela atšķirība, ir derēt uz citas krāsas pussienas tendenci, kā parādīts projektā, kas pusi sienas padara zilu, izceļas ledus baltās sienas priekšā.

Zilā siena piešķir dizainam krāsu un ir droša izvēle, lai izceltos no dīvāna gaiši rozā niansē.

Viesistabas projektā Tumblr ir arī priedes koka plaukti ar komiksiem un zaļajiem augiem, kas telpai piešķir mājīgu pieskārienu..

Lai pabeigtu projektu ar detaļām, kas padara visu atšķirīgu, likme tika izdarīta uz melnbalto segu uz dīvāna un spilvenu sajaukumu, kas apdarei piešķir mājīgu un modernu pieskārienu..

Vēl viena viesistabas tumblr apdares versija ir šis augu pilns projekts, iedvesma, kas ir ļoti karsta, lai atstātu māju ar zaļu pieskārienu un ar ļoti mājīgu sajūtu.

Numurā ar pelēku sienu ir baltas mēbeles un dabiska koka nokrāsa, radot siltāko un viesmīlīgāko koka sajūtu, kas pelēko telpu padara mazāk aukstu..

Lai pabeigtu, ideja bija izmantot augstu plauktu virs televizora ar piekārtiem augiem un pievienot zaļos augus citos istabas stūros, pievienojot vairākas vāzes, kas telpu padara mājīgāku..

Gleznu siena rotā telpu

Macrame darbs rotā sienu

Zaļie augi piešķir mājīgu pieskārienu telpā

Puse siena koraļļu tonī ir parādīta projektā

Paletes dīvāns veido telpas dizainu

Tumblr guļamistabas dekors

Tumblr istaba ir viena no vispieprasītākajām iedvesmas iespējām atjaunot vidi, un kā ideja projektam šī telpa rada super pilnīgu pārveidošanas ideju ar mūsdienīgu pieskārienu..

Sākot ar griestu detaļām, kurās tradicionālās baltās krāsas vietā ir pelēka krāsa, kas pārsniedz griestus, veidojot sloksni uz sienas, kas atbilst istabas pelēkajam paklājam un piešķir telpai atšķirīgu stilu..

Projektā ir iekļautas arī neticamas detaļas, piemēram, mūsdienīgs galvas klājs ar sešstūra formām, kas ir daļēji apvilkts un daļa no šķietamās priedes koksnes, veidojot asimetrisku galvas klāju un kas izplatās kā daļa no sienas apdares.

Lai pārtrauktu vecāku paklāja ideju, ideja bija modernizēt projektu ar paklājiem. Projektā tika izmantoti divi paklāji, no kuriem viens bija bēšā krāsā zem gultas, bet otrs melnbalts norobežoja citu telpas zonu, kur atrodas rakstāmgalds..

Melnā un baltā loksne piešķir telpai mūsdienīgu pieskārienu

Divvietīgā guļamistaba var arī iegūt tumblr stila pārveidi, kā šī ideja parāda mazai guļamistabai.

Pārveidošanai bija doma izmantot pussienu tehniku, pie sienām sajaucot pelēkas un gaiši rozā nokrāsas.

Sienas krāsas joprojām parādās uz gultas, kas palīdz saglabāt krāsu shēmu un nesver mazās istabas apdari..

Starp tumblr stila detaļām komiksi ar augu attēliem rotā sienu, un no koka izgatavotie brāļi kalpo kā vadu balsts ar lampu, kas aizstāj abažūru izmantošanu.

Sienai ir augu un kaktusu krāsošana

Krāsotā siena ir mazās istabas pārveidošana

Zaļie augi rotā istabu un atbilst attēliem pie sienas

Gaiši zaļā siena ir izsmalcināta un smalka

Tumblr virtuves dekors

Un kurš teica, ka virtuvei jābūt vienkāršai un maigai videi? Šis virtuves tumblr dekorēšanas projekts parāda, ka vide var tikt pārveidota un iegūt skaistu apdari, saglabājot funkcionālo vidi.

Tumblr virtuvei ideja bija sākt pārveidot sienas, kas ieguva modernu sadedzinātā cementa apdari, piešķirot sienām neitrālu toni un modernu stilu.

Ar sienām neitrālā krāsā bija doma ieguldīt krāsainās detaļās, piemēram, zilajā skapī un krāsainās, līmējošās flīzēs, kas veido virpuļu izlietnes priekšā, nodrošinot krāsainu pieskārienu un novēršot sienas saslapināšanu ar ūdens šļakatām..

Tumblr stils joprojām parādās caur plauktiem, kas ienes virtuves piederumus un augus, piešķirot virtuvei mājīgu pieskārienu.

Ievērojot modernāku tumblr virtuves dekoru stilu, šis priekšlikums skapjos ienes ideju par krāsaino pussienu.

Projektā modernā virtuve skapju apakšdaļu padara zaļu un augšdaļu baltu, veidojot ideju par krāsainu pussienu.

Projektā ir arī plaukti, kas šajā gadījumā ir balti ar LED sloksni zem tā, kas palīdz apgaismot galda virsmu un piešķirt mūsdienīgu pieskārienu virtuves dizainam..

Zaļie augi rotā virtuvi

Kāpnes tika pārveidotas par grāmatu skapi

Amerikāņu virtuvē ir zaļi skapīši un vara ritenis

Starp detaļām krāsaini virtuves piederumi darbojas kā rotājumi

Tumblr vannas istabas dekors

Vannas istaba ir vēl viena vide mājā, ko var pārveidot ar tumblr apdari, kā šī ideja liecina par mazo tualeti.

Vienkāršo tualeti veido baltas flīzes un arī balts porcelāns, kas deva neskaidru priekšstatu par vidi.

Pārejai bez reformām bija doma ieguldīt tādās detaļās kā:

Spogulim ir sešstūra forma

Vēl viena ideja pārveidot vannas istabu ar tumblr apdari ir šis projekts, kas apvieno vintage elementus ar vēsāku ideju.

Dekorācijā vannas istaba ar baltām sienām ieguva lustru ar garu stiepli, kas darbojas ar sānu kulonu virs countertop.

Soliņš ir arī vēl viena interesanta projekta detaļa, jo tā ir sadedzināta cementa versija un kontrastē ar zemāk esošo koka plauktu, nodrošinot perfektu līdzsvaru starp moderno un mājīgo.

Rotājumā tādi elementi kā ziedi rotā sienu, un plakāts ar frāzi jautri rotā sienu.

Koka grāmatu skapis uztur vannas istabu sakārtotu

Apaļie spoguļi veido projektu

Vannas istabā ir sārtas sienas un sadedzināts cements

Videi ir melni griesti

Vai jums patika idejas? Komentāros pastāstiet mums, kura istaba jūsu mājā ir jāpārveido un kāds bija jūsu iecienītākais projekts.

Anas Hikmanes māja - 16 žokļa pilināmas fotogrāfijas
Satiec Anas Hikmanes māja un redzēt, cik labi viena no galvenajām Brazīlijas slavenībām dzīvo skaistās mājās, kas ir pilna ar greznību un šarms. Kurš ...
Apdares objekti - iemācieties izvēlēties, izmantojot 5 padomus
Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot vidi, kas jūsu personību nodod ar dekorēšanas palīdzību? Uzziniet, kā izvēlēties dekoratīvie priekšmeti. Ikreiz, kad...
Krāsaina virtuve - projektu dekorēšana ar 25 fotogrāfijām
Vai vēlaties virtuvi ar modernu un dzīvespriecīgāku stilu, izvairoties no tradicionālā melnbaltā? Pēc tam pārbaudiet šādas dekorēšanas idejas krāsaina...