Apdare

Krāsu padomi dzīvojamām istabām, guļamistabām un vannas istabām

Krāsu padomi dzīvojamām istabām, guļamistabām un vannas istabām

Kad runa ir par būvniecību vai renovāciju, vienmēr ir grūti izvēlēties vides krāsas. Galu galā sagaidāms, ka krāsa saglabāsies ilgu laiku, un kā tādai tai ir jābūt krāsai pēc iedzīvotāju patikas, pretējā gadījumā viņi jutīsies slikti savā mājā.

Jā, bet, tā kā mēs zinām, ka šis uzdevums nav tik vienkāršs, kā šķiet, šodien mēs atvedām rakstu, kas jums palīdzēs šajā izvēlē.

Tātad, ja jūs domājat krāsot vannas istabu melnā krāsā un istabu karsti rozā krāsā vai ja jums patiešām nav krāsu ideju par jūsu mājas dzīvojamo istabu, guļamistabu un vannas istabu, palieciet tur un sekojiet visiem padomiem, kurus mēs speciāli ieviesām jūs.

Saturs

Istabas krāsas

Jūsu istabai izvēlētā krāsu kombinācija būs atkarīga no jūsu personīgās gaumes un vēlamā stila. Tātad ...

- Mūsdienīgai un izsmalcinātai telpai - lai pievienotu šarmu, izmantojiet zemes toņus, piemēram, brūnus dažādos toņos, zeltu un pat vīna pieskārienu. Šajā vidē jūs varat izmantot un ļaunprātīgi izmantot koka mēbeles ar taisnām līnijām, šarms ir garantēts!

Sarkans viesistabas dekors

Sarkanbalts istabas rotājums

- Tīrā telpā - ja vēlaties telpu ar tīru un maigu pieskārienu, iesakām izmantot tādus aukstus toņus kā pelēks, gaiši zils un pat balts. Šajā kombinācijā dažus objektus varat izmantot arī tumšākā zilā tonī, lai piešķirtu atšķirību jūsu apdarei.

Bēša un pelēka viesistaba

- Jautrai un nepiespiestai telpai - ja jums patīk jautra, atkailināta un krāsaina vide, tad ieteicams likt uz krāsām. Varat vai nu izgatavot, piemēram, zilu, zaļu toņu kombināciju, vai arī izmantot vairākas dažādas krāsas. Mēģiniet izveidot 5 krāsu paleti, lai vide nebūtu pārāk mulsinoša.

Krāsaina viesistabas apdare

Šo plānoto viesistabu veido dažādas krāsas

Krāsas guļamistabām

Istabām krāsu kombinācija būs atkarīga tikai un vienīgi no katra personīgās gaumes.

- Bērnu un pusaudžu istabās mēģiniet izmantot bērna garšas krāsu. Tomēr, ja tā ir spēcīga krāsa, nelietojiet to uz visām sienām, jo ​​tas var pārslogot vidi un radīt priekšstatu par traucējumiem..

Zaļš bērnu guļamistabas dekors tikai uz dažām sienām

Ceriņu un baltu bērnu istabu apdare

- Pāru istabām ideāli ir gaišākas krāsas, piemēram, zilā zilā krāsa, ūdens zaļā krāsa un pat vīns / bordo, vienmēr uzmanoties, lai nepārslogotu vidi ar krāsām..

Divvietīga guļamistaba, kas dekorēta zilā krāsā

Neitrāls tonis pelēkā un bēšā krāsā ar divvietīgu guļamistabu

Krāsas vannas istabām

Vannas istabā izmantotās krāsas būs atkarīgas arī no tā, kādu stilu vēlaties.

Prātīgākas un tīrākas vannas istabas gadījumā izmantojiet tādas krāsas kā balta, pelēka un gaiši zila - apvienojiet gaišas krāsas ar tumšas krāsas pieskārienu, jums patiks rezultāts. Kā parādīts attēlā zemāk, varat izmantot arī svītrainas sienas, lai radītu atšķirīgu vidi.

Zilā krāsā dekorēta divvietīga vannas istaba

mūsdienīgs vannas istabas dekors koka toņos

Gadījumā, ja dodat priekšroku modernākai un izsmalcinātākai videi, deriet uz sienām ar spēcīgām un dinamiskām krāsām, vienmēr uzmanieties, lai vannas istaba netiktu pārslogota ar pārāk daudzām krāsām.

Dzimšanas dienas labvēlība - kā izveidot un 5 pārsteidzošas idejas!
Neapšaubāmi, suvenīri ir visvairāk gaidītās preces no jebkuras partijas, tāpēc vienmēr ir nepieciešams ieviest jauninājumus. Skaties kā padarīt dzimša...
Jautrās zīmes - neticami un oriģināli padomi
Zināt tendenci smieklīgas zīmes un padarīt jebkuru ballīti interesantāku, dzīvespriecīgāku un smieklīgāku. Apskatiet padomus dažādiem pasākumiem. Prot...
ConstruCard - skatiet, kā darbojas Caixa ConstruCard karte
Karte ConstruCard tā ir ekskluzīva iespēja tiem, kam nepieciešams kredīts, lai iegādātos būvmateriālus. Skaties kā darbojas ConstruCard karte. Constru...