Apdare

Koka starpsienu veidi, priekšrocības, kā izgatavot un fotogrāfijas

Koka starpsienu veidi, priekšrocības, kā izgatavot un fotogrāfijas

Vai vēlaties slēpt, maskēt vai norobežot vidi? Tad koka starpsiena ir ideāla iespēja jums.

Šai vienkāršajai konstrukcijai, ko var izgatavot no līstēm vai masīviem koka dēļiem, ir tikai priekšrocības, un mēs tos visus jums pastāstīsim šodienas ierakstā, turklāt, protams, lai iemācītu jums izveidot skaistu koka starpsienu, lai atstātu savu māju vēl burvīgāk. Nāc ar mums:

Koka starpsienu veidi

Koka starpsienas var iedalīt trīs galvenajos veidos: dobās, veselās un sieta. Ir vērts pieminēt, ka šāda veida nodalījumus var izgatavot ar koku vai MDF, viss būs atkarīgs no vizuālā efekta, ko paredzēts izraisīt.

Dobā koka starpsiena gandrīz vienmēr ir izgatavota no koka līstēm, kuras var uzstādīt vertikāli, horizontāli vai pa diagonāli. Šāda veida nodalījums ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas nedaudz maskēties kādā mājas vidē, taču to pilnībā neslēpjot. Tas labi darbojas arī nozarē un norobežo integrētu vidi, piemēram, ēdamistabu un viesistabu vai balkonu un apkalpošanas zonu. Atceroties, ka jūs varat noteikt atstatumu starp līstēm, atstājot tos tuvāk vai tālāk viens no otra.

Koka starpsienu var atrast arī ar dažādu dizainu un formu, dobā stilā, radot skaistu vizuālo efektu.

Vēl viens ļoti izplatīts koka starpsienu veids ir viengabala veids. Šeit galvenā lietošanas norāde ir tad, kad vēlaties sasniegt nedaudz lielāku privātumu jebkurā mājas telpā vai ja ir paredzēts pilnībā slēpt telpas vai visas telpas daļas.

Koka starpsiena šajos gadījumos darbojas kā sava veida siena, pilnībā slēgta. Šāda veida nodalījumi ir lieliski piemēroti lietošanai skapjos, lai tos paslēptu, piemēram, aiz galvas. Arī komerciālajā un korporatīvajā vidē ir daudz ieguvēju no šāda veida nodalījuma.

Un visbeidzot, jūs joprojām varat izvēlēties koka ekrānu. Mazāki, pārnēsājami un šarmu pilni koka ekrāni ļoti labi darbojas kā vienkāršas koka starpsienas, piešķirot īpašu pieskārienu videi..

Koka starpsienas priekšrocības

Tālu aiz nodalījuma

Koka starpsienām nav vajadzīgas, un tām nevajadzētu būt tikai starpsienām. Tie var darboties arī kā vertikāls dārzs, atbalsts nišām un plauktiem, kā arī izskatīties skaisti kā atbalsts dekoratīviem priekšmetiem, vāzēm un gleznām. Koka starpsienas joprojām nodrošina lieliskus TV statīvus.

Autonomija un privātums videi

Koka starpsienas garantē vides autonomiju, neatkarību un privātumu, tomēr nezaudējot estētisko vērtību.

Viegli salikt un izjaukt

Atšķirībā no mūra vai drywall sienas, koka starpsienas ir ļoti praktiskas, lai tās uzbūvētu, uzstādītu un vēlāk, ja nepieciešams, izjauktu. Tas viss neradot neērtības, netīrumus un pārrāvumus.

Nogādājiet to jebkur

Ļoti vieglas un viegli montējamas un demontējamas koka starpsienas beidzot iegūst vēl vienu priekšrocību: bez lielām pūlēm tās var nomainīt un ievietot citās mājas vidēs. Vai esat noguris no koka starpsienas virtuvē? Ielieciet to, piemēram, istabā. Ar parasto sienu tas nekad nebūtu iespējams.

Spilgtums un ventilācija

Koka starpsienām joprojām ir neticama priekšrocība, kas ļauj gaismai un ventilācijai iekļūt telpās dobu un redeļu modeļu gadījumā. Tas ir, jūs sadalāt telpas, nezaudējot gaismu un svaigu gaisu.

Jebkuram dekorēšanas stilam

Koks ir mūžīgs materiāls, kas lieliski iekļaujas jebkurā dekoratīvajā stilā. Mūsdienīga istaba, zemniecisks balkons vai klasiska virtuve, tas nav svarīgi, visām šīm telpām ir koka starpsiena.

Tomēr, ja nolūks ir pēc iespējas tuvināties izvēlētajam stilam, katram no tiem ir iespējams izvēlēties atšķirīgus mežus. Piemēram, mūsdienīgs dekors ir vēl vērtīgāks ar priedes koka starpsienu, savukārt zemniecisks dekors var būt vēl neticamāks ar nodalījumu, kas izgatavots no nojaukšanas koka vai paliktņiem.

Laba cena

Vēl viena liela koka starpsienas priekšrocība ir zemās izmaksas, īpaši tām, kurām ir redeļu modeļi. Tie ir daudz pieejamāki nekā parastā siena, nemaz nerunājot par to, ka darbaspēka izmaksas var būt lētākas, ja pats uzņematies atbildību par pakalpojumu. Vidēji koka starpsiena var maksāt R $ 150 par kvadrātmetru.

Dari pats

Kā mēs teicām iepriekš, koka starpsienas var viegli izgatavot mājās, pats. Tam pietiek ar pareiziem materiāliem un instrumentiem. Nedaudz vēlāk jūs varat redzēt paskaidrojošu pamācību par to, kā izgatavot koka starpsienu.

Kur izmantot koka starpsienas

Koka starpsienas var izmantot arī visdažādākajās dzīvojamās, tirdzniecības un biznesa vidēs. Apskatiet dažus ieteikumus šīs struktūras izmantošanai:

Koka starpsiena guļamistabā

Guļamistabā koka starpsienas galvenais izmantojums ir sienas veidošana, kas skapi atdala no pārējās telpas. Šajos gadījumos priekšroka parasti ir masīvkoka nodalījumam, kas ļauj nostiprināt plauktus un nišas.

Koplietošanas telpās, īpaši bērniem un pusaudžiem, koka starpsienu var izmantot, lai norobežotu katras telpas, parasti to izmanto starp gultu galvas balstiem..

Istabā koka starpsiena

Šeit lielisks veids, kā izmantot koka starpsienu, ir vizuāla norobežojuma izveidošana starp viesistabu un virtuvi vai starp viesistabu un ēdamistabu. Lai uzlabotu apdari, ir vērts derēt uz koka starpsienām ar iebūvētām nišām

Koka starpsiena virtuvē

Amerikāņu virtuves ir lieliski draugi ar koka starpsienām. Tie ir lieliski piemēroti kopā, tiek izmantoti virtuves telpas un citas integrētas vides norobežošanai. Apkalpošanas zonā integrētajām virtuvēm ir arī liela priekšrocība no koka starpsienām, jo ​​struktūra šo vidi slēpj kā nevienu, kam ne vienmēr jābūt redzamam..

Koka starpsiena vannas istabā

Vannas istabā koka starpsienu var izmantot starp sauso zonu un vannas zonu, palīdzot saglabāt vannas istabu sausu un nodrošinot lielāku privātumu. Vēl viens koka starpsienas izmantošanas veids vannas istabā ir mainītājs, tostarp šeit ir ļoti vērts derēt uz koka ekrāna.

Koka starpsiena uz balkona un citām āra zonām

Koka starpsienu uz balkona, dārzā, terasē un pat gardēžu telpā var izmantot telpu sektorēšanai un vertikālu dārzu veidošanai..

Koka starpsiena birojos

Starpsienas ir saistītas ar birojiem un korporatīvo vidi. Un kāpēc neizmantot šajās telpās esošo koka starpsienu šarmu un skaistumu?

Kā izveidot koka starpsienu

Zemāk esošajā videoklipā skatiet, kā jūs varat izveidot savu redeļu koka nodalījumu, tērējot maz un pārveidojot savas mājas izskatu. Pārbaudiet:

Jūs jau varat redzēt, cik neticami ir koka starpsienas, vai ne? Bet, ja tur joprojām ir šaubu saulessargs, neuztraucieties. Mēs atvedām atlasi no koka starpsienu fotoattēliem, kas liks jūsu sirdij pukstēt ātrāk, pārbaudiet:

60 koka starpsienu modeļi, lai jūs iedvesmotu

1. attēls - Masīvkoka nodalījums viesistabai. Ievērojiet, ka plaisa starp starpsienām radīja videi vieglumu un mūsdienīgumu.

2. attēls - Režģa koka starpsiena elegantai telpai.

3. attēls - redeļu koka starpsiena ar balstu vāzēm.

4. attēls - diferencēts un plaši atvērts formāts tirdzniecības telpas koka nodalījumam.

5. attēls - šeit, šajā viesistabā, priežu koka starpsiena kalpo arī kā grāmatu skapis.

6. attēls - Kobogó stila koka starpsiena.

7. attēls - koka šķērssienai ar plauktiem ir superdekoratīva funkcija.

8. attēls - super elegantas šīs koka starpsienas, kas sajauc līstes ar veselām materiāla loksnēm.

9. attēls - kāpņu margu vietā, kā būtu ar koka paneli?

10. attēls - Šajā viesistabā koka starpsiena iznāk no sienas un iet uz augšu līdz griestiem.

11. attēls - Šeit koka starpsiena ar nišām pagarina koridoru.

12. attēls - ko jūs domājat izveidot mājas biroju ar koka starpsienas palīdzību?

13. attēls - radošs un ļoti atšķirīgs koka starpsienu izmantošanas veids.

14. attēls - šeit, šajā amerikāņu virtuvē, tradicionālo skaitītāju nomainīja koka starpsiena.

15. attēls - lai atšķirtu: koka starpsiena ar horizontālām līstēm.

16. attēls - Koka starpsiena ar nišām, kas pavada kāpnes.

17. attēls - apbur šo dobo koka starpsienu ģeometriskās formās.

18. attēls - koka ārsienas mājas ārējai teritorijai.

19. attēls - Zelta frīzes radīja papildu eleganci koka starpsienās.

20. attēls - nodalījums vai mākslas darbs?

21. attēls - Koka nodalījums ekrāna stilā.

22. attēls. Šeit koka starpsiena iekļaujas mūra konstrukcijā, kas iziet no griestiem.

23. attēls - tīra elegance, šī baltā koka dobā starpsiena priekšnamam.

24. attēls - šajā telpā grāmatu skapis stiepjas uz pretējās sienas un kļūst par superoriģinālu dobu koka starpsienu.

25. attēls - koka nodalījumam nav jāaizņem viss laidums. To var centrēt uz citu konstrukciju, piemēram, pusi mūra sienas vai letes.

26. attēls - izveidojiet savu bibliotēku uz koka nodalījuma.

27. attēls - Mūsdienīgākiem ir vērts derēt par nodalījumu, kas izgatavots no atkārtoti izmantotas koksnes.

28. attēls. Šeit koka starpsiena darbojas arī kā bīdāmās durvis.

29. attēls - Koka starpsiena guļamistabai Venēcijas stilā.

30. attēls - skaista koka starpsienu iedvesma - kas vienlaikus ir arī grāmatu skapis - retro stilā.

31. attēls - koka starpsiena ir arī lieliska vieta, kur novietot televizoru.

32. attēls - koka starpsiena ir lieliski piemērota vides pagarināšanai un paplašināšanai, jo tas izraisa šo telpu norobežojumu.

33. attēls - bērnu istabā koka starpsiena kļūst par rotaļīgu un jautru struktūru.

34. attēls - padziļināts apgaismojums vēl vairāk uzlaboja koka starpsienu ēdamistabā.

35. attēls - koka starpsiena, lai paspilgtinātu ieejas zāli.

36. attēls - skaista koka ekrāna iedvesma guļamistabai.

37. attēls - krāsains un jautrs, šī koka starpsiena sešstūra formās ir piepildīta ar rokām darinātu tehniku, kas pazīstama kā stīgu māksla.

38. attēls - koka šķērssiena ekrāna stilā ir ideāli piemērota tiem, kam jāpārvieto gabals.

39. attēls - līstes daļa atrodas tieši koka starpsienas augšpusē.

40. attēls - Koka starpsiena uz mājas fasādes: nedaudz vairāk privātuma dzīvesvietas interjeram.

41. attēls - ideja ir likt uz koka līstēm dažādos augstumos, lai izveidotu koka starpsienu.

42. attēls - Režģa koka starpsiena viesistabai vienkāršā un elegantā modelī.

43. attēls - Šajā virtuvē koka starpsiena ir tā detaļa, kas aizver dekoru ar zelta atslēgu.

44. attēls - koka starpsiena, lai uzlabotu mājas kāpnes un augstos griestus.

45. attēls - Gaisma un ventilācija garantēta ar koka starpsienu.

46. ​​attēls. Koka starpsiena strādāja, lai kļūtu par vides izcilāko vietu.

47. attēls - baltā koka nodalījums ir lieliski piemērots klasiskā un neitrālā vidē.

48. attēls - bet, ja vēlaties kaut ko krāšņāku, varat derēt uz koka starpsienu ar metalizētu krāsu.

49. attēls - koka starpsienas ārējai zonai ar atsevišķi fiksētām līstēm.

50. attēls - lai virtuvi atstātu slēptu, tika izmantota cieta koka starpsiena ar atveri, kas līdzīga salokāmo durvju atvērumam.

51. attēls - koka starpsiena uz virtuves letes.

52. attēls - lai ievērotu mājas biroja stilu, bija iespēja izmantot gaišu koka starpsienu.

53. attēls - Koka nodalījums ar L formu.

54. attēls - vienkāršs, bet tajā pašā laikā stila un personības pilns.

55. attēls - Koka starpsiena ar bīdāmām durvīm: praktiska un funkcionāla iespēja ikdienas dzīvē.

56. attēls - koka starpsiena ar ekrāna seju un durvju atvēršanu.

57. attēls - Parasto mūra sienu nomaiņa ar koka starpsienām ir skaists pieprasījums.

58. attēls - šīs koka starpsienas formas parādīšana viesistabā.

59. attēls. Šeit, šajā ārējā zonā, koka starpsiena padara pergolu, kas arī izgatavota no koka.

60. attēls - atstarpe starp līstēm padara jūsu koka starpsienas gala izskatu atšķirīgu.

Mājas sporta zāle - soli pa solim, lai izveidotu savu
Uzziniet, kā veidot savu mājas sporta zāle, vienkāršā veidā un tērējot pēc iespējas mazāk. Izlasiet ziņu un pārbaudiet visu nepieciešamo. Viena no mūs...
NBR 9050 Rampu, vannas durvju, margu aprēķins
Ja jūs gatavojaties veikt darbu, jūsu projekts ir jāpadara pēc iespējas pieejamāks. Tādēļ jums ir jāsaprot un jāpiemēro ABNT paredzētie noteikumi NBR ...
Apkalpošanas zona - projekti, iedvesmas un padomi
apkalpošanas zonā tā ir telpa, kas ļoti labi jāplāno, lai katrs stūris tiktu izmantots vislabākajā veidā. Skatiet iedvesmas padomus! Vieta rezervēta ...