Apdare

Escala Caracol - modeļi, veidi un uzstādīšana

Escala Caracol - modeļi, veidi un uzstādīšana

Saturs

Kā izvēlēties ideālo modeli

Spirālveida kāpnes ir reālas ziņas interjera dizainā. Šāda veida kāpnes reti atstāja bibliotēku, piemēram, lai iekļūtu dzīvesvietas apdarē, taču gadu gaitā tas ir mainījies. Spirālveida kāpnes pārsteidz cilvēkus ar izsmalcinātu formu un skaistumu.

Pašlaik spirālveida kāpnes mājās parādās biežāk. Šiem pieminekļiem izdodas ārkārtīgi harmoniski sarunāties ar skaistām mēbelēm. "Suite" stūrī, bēniņos vai viesistabas telpās, kāpnes padara jebkuru vidi jautrāku un kustīgāku.

Jebkuras līkumainas kāpnes ir praktisks risinājums vairāku stāvu savienošanai mājās. Šīs kāpnes parasti ir diezgan kompaktas un var izskatīties arī ļoti jauki. Jūs varat atrast spirālveida kāpnes, kas izgatavotas no visdažādākajiem materiāliem un kombinācijām, tostarp tērauda, ​​betona, dzelzs, koka, alumīnija un tā tālāk. Gadījumā, ja jūsu mājās ir sarežģīta izkārtojuma situācija, izliektās kāpnes ir labākais risinājums jums.

Šīs kāpnes ir diezgan populāras kā vietu taupošs risinājums. To ražoja Albini & Fontanot. Modelim ir cieta koka margas ar tērauda balustriem

Vietās, kur var ierīkot spirālveida kāpnes

Spirālveida kāpnes nav laba iespēja uzstādīt noteiktās mājas vietās. Ideālā gadījumā tie neatrodas pie vietas izejas vai galvenās ieejas. Būtībā spirālveida kāpnes kā sekundārās kāpnes jāizmanto tikai vietā, kur jūs neplānojat nēsāt priekšmetus uz augšu vai uz leju. Ir svarīgi zināt, ka jo augstākas ir spirālveida kāpnes, jo vairāk tas jums maksās. Tāpēc, ja meklējat divkāršās spirāles kāpnes, kas ir vislielākās, esiet gatavs par to maksāt.

Šīs modernās, minimālisma spirālveida kāpnes atrodas Singapūras mājā, kuru projektējis Ong & Ong Arquitetos

Melnas kāpnes, atdalot ēdamistabu no viesistabas

Dažādi spirālveida kāpņu veidi

Papildus jūsu izmēram Spirālveida kāpnes - dubultā spirāle vai parastā - ir daudz stila iespēju. Spirālveida kāpnes var izgatavot no vairākiem dažādiem materiāliem. Jūs varat izvēlēties metāla vai koka spirāles, atcerieties, ka metāliskās parasti ir izdevīgākas. Kad esat izlēmis par materiālu, ir pienācis laiks domāt par vēlamo spirālveida kāpņu konstrukcijas veidu. Un nav pārsteigums, ka izvēle bieži vien ir atkarīga no jūsu pieejamā budžeta, kā arī izvēlētā izmēra un materiāla.

Pirmais konstrukcijas veids ir tāds, ka margas atrodas balustru augšpusē. Otrais veids ir tad, kad margas iet līdz kāpņu galam. Pārbaudiet dažus no labākajiem spirālveida kāpņu dizainiem pasaulē, lai jūs varētu iedvesmoties.

Kāpnes istabas vidū, savienojot ar citu stāvu

Baltas spirālveida kāpnes, kas kontrastē ar pārējo vidi, bez margām

Spirālveida kāpnes, kas dekorē nelielu viesistabu

Čuguna spirālveida kāpnes, tradicionālāks modelis

Dzeltenas nokrāsas - padomi, ko izmantot telpu apdarē
Dzeltenas nokrāsas tos var izmantot jebkurā vidē, un šajā krāsā ir gan prieks, gan gaisma. Dzeltenajam ir iespēja atstāt jebkuru vietu ar dzīvespriecī...
Dekorēšana mazās vidēs Izdodiet mazus 10 padomus!
Daudzi cilvēki nav pārliecināti, plānojot un dekorējot nelielu vidi. Tas ir tāpēc, ka ierobežotās vietas dēļ trūkst iedvesmas un pat radošuma, lai pad...
Fuksija Kā izmantot krāsu dekorēšanai, fotogrāfijas
Krāsa ir ļoti augsta, tā ir tendence nākamajai sezonai un, ja vēlaties zināt, kā to izmantot fuksijas apdarē, tāpēc mācieties zemāk esošajā tekstā. Ja...