Apdare

Betona kāpnes ir atjaunotas 3 pakāpēs

Betona kāpnes ir atjaunotas 3 pakāpēs

Ja esat noguris no savas vienmuļības betona kāpnes, zināt, ka ir lieliski veidi, kā pievienot tiem dziļumu un dimensiju. Ir pieejami vairāki dažādi rotājumi, ko saprātīgi izmantot betonā, piemēram, krāsas, akmeņi, rotājumi un apdrukas. Tomēr daži apsvērumi ir nepieciešami, lai jūs pareizi uzstādītu šo jauno dizainu uz kāpnēm, pārbaudiet dažus no galvenajiem.

Betona kāpnes

Saturs

1. Dekoratīvā apdare betona kāpnēm

Dekoratīva betona apdare ļauj kāpnes tīrīt vieglāk nekā kails betons. Ja jūsu kāpnes ir uzstādītas ārpus telpām, varat vienkārši izmantot augstspiediena mazgātāju, lai atbrīvotos no putekļiem un netīrumiem. Tagad, ja viņi paliek mājā, tos var notīrīt tikai ar mitru grīdas drānu.

Uz betona kāpnēm var izveidot dažādus stilus. Paklāji ir lieliska iespēja dekorēt šo vietu, un jūs pat varat izvēlēties krāsu un faktūru, kas vislabāk atbilst jūsu dekoram. Ir svarīgi atcerēties, ka jūs, iespējams, nevarēsit paslēpt vai nosegt betona trūkumus, pievienojot dekoratīvus elementus. Ja jūsu kāpnēs ir plaisas vai nodilušas vietas, tās joprojām būs pamanāmas, pat ja jūs uzklājat papildinājumu. Tātad, pirms domājat par dekoratīvo materiālu izmantošanu uz betona kāpnēm, ir labi novērst trūkumus, lai tie nebūtu redzamāki par pašu apdari.

Dekorētas koka kāpnes

2. Krāsu shēmas izvēle

Betona kāpnēs var izmantot to pašu metodi, ko izmanto mājas ārpuses krāsošanai. Alternatīvas kāpņu izskata maiņai ir pilni toņi, sausi, krāsaini, klasiski utt. Un, lai iegūtu oriģinālāku efektu, jūs pat varat apvienot dažus marmora toņus.

Lai labotu krāsotu betonu, visizplatītākā metode ir pilnīgas, sausas krāsas uzklāšana. Plkst betona kāpnes šo procesu ir vieglāk izmantot, jo pakāpienu sejas ir vertikālas. Ja vēlaties iegūt bagātīgas un izturīgas īpašības, pirms uzklāšanas sajauciet cietinātāju (cementa pastu) ar krāsu un nedaudz ūdens.

Betona kāpnes var arī izmantot krāsas, lai jūsu dekoram piešķirtu dzīvību

Krāsu shēmu var attiecināt arī uz sienu un ne vienmēr uz betona kāpnēm

Vai arī jūs varat izvēlēties eklektisku paleti un piepildīt savu dzīves vidi ar savām betona kāpnēm

3. Stila izvēle

Tirgū ir pieejami simtiem stilu betona kāpnēm. Tie ietver ķieģeļu, šīfera un bruģakmeņus, ļaujot izdrukāt zemniecisku vai botānisku izskatu. Ja jūs nevēlaties uzklāt akmeni, dažas pašlīmējošās grīdas, piemēram, vinils, var atveidot līdzīgu un reālu rezultātu. Lai padarītu rotājumu vēl burvīgāku, jūs varat paplašināt pieteikumu līdz kāpņu sākuma un beigu plakanajam laukumam.

ar slānekli pārklātas kāpnes

Koka apšūtas betona kāpnes

Plkst betona kāpnes var izturēt dažāda veida laika apstākļus un kalpot gadu desmitiem, pareizi uzbūvējot. Betons ir viselastīgākais veids, jo to var pabeigt dažādos veidos, lai papildinātu jūsu mājas konkrēto stilu. Turklāt veidņi ir mazāk sarežģīti nekā koka kāpņu galdniecība. Lai mīkstinātu betona neapstrādāto un stingro iedarbību, vienmēr mēģiniet izmantot kontrastējošus materiālus, piemēram, koka margas un plantācijas svarīgās vietās, piemēram, kāpņu apakšā un katrā pakāpienā..

Bērnu ballīšu noformējums - 10 idejas - dari pats!
Tik aizraujošā datumā nav iespējas nokavēt. Tāpēc es jums atnesu 5 neticamas idejas bērnu ballīšu noformēšana sev. Patiešām, bērni vienkārši kļūst tra...
Dzimšanas dienas rotājumi - 13 padomi akas rotāšanai
Iemācies darīt dzimšanas dienas rotājums, vai tas būtu pieaugušais vai bērns. Apskatiet 20 vienkāršus un lētus padomus, kā padarīt jebkuru ballīti ska...
Izlaiduma noformējums - 3 skaisti un vienkārši padomi
Šodien jums būs piekļuve padomiem par izlaiduma dekors. Pārbaudiet idejas no izlaiduma dekors bērni, vidusskola un tarakāni. To nevar noliegt, izlaidu...