Apdare

Spogulis viesistabai - 40 modeļi un iespaidīga vide!

Spogulis viesistabai - 40 modeļi un iespaidīga vide!

Dzīvojamās istabas spogulis ir dekoratīvs risinājums videi, un tas var būt ne tikai lieliska dekorēšanas izvēle, bet arī iespējas paplašināt un piešķirt dziļumu mazām telpām..

Un, ja jums patīk ideja izmantot spoguļus dekorā, bet nezināt, kā priekšmetu iekļaut viesistabā, mums ir padomi modeļiem un projektiem, kas iedvesmo telpas dekoru atjaunot ar spoguļiem.

Tēmas

Dzīvojamās istabas spoguļa fotogrāfijas un modeļi

Mazs numurs / dzīvoklis

Mazās viesistabas dekoratīvajā dizainā spogulis var pārsniegt apdari un būt diezgan funkcionāls, lai palielinātu vidi, un šajā priekšlikumā ideja bija tieši izmantot priekšmetu, lai sniegtu dziļumu videi.

Dekorējot mazo istabu, bija doma izmantot spoguļa sloksni, kas stiepjas pāri sienai virs dīvāna.

Spogulis virs dīvāna nav nogurdinošs telpā esošajiem, un tam ir arī triks, kas vairāk atspoguļo apgaismojumu un tādējādi dod apkārtējai videi lielāku amplitūdu un dziļumu..

Lielais spogulis palīdz telpu palielināt

Mazajā istabā ir grīdas spogulis

Liela istaba

Viesistabā balts dīvāns

Spoguļa izvēle lielai viesistabai var būt vienkāršāka, šajā gadījumā būtisks padoms ir saglabāt līdzsvaru starp proporcijām. Tātad lielā istaba pieprasa arī lielus spoguļus, jo mini spoguļi plašajā vidē var “pazust”.

Apdares piedāvājumā ir liela un tīra viesistaba, kas sastāv no baltām mēbelēm un ļoti neitrālām krāsām, radot ideju par tīrāku un izsmalcinātāku vides apdari..

Pēc šīs līnijas tika izvēlēts izmantot lielu grīdas spoguli un bez rāmja, kas uztur vides proporcijas, turklāt nesver tīrā stilā.

Lielais spogulis tika izmantots istabas aizmugurē un aiz atzveltnes krēsliem, saglabājot dekoru un radot ideju par vēl lielāku dziļumu videi..

Grīdas spogulis tika izmantots aiz modernā dīvāna

Projekts derēja par ideju izmantot lielu spoguļu pāri

Numurā ir grīdas spogulis ar rāmi

Bīskapija

Spoguļa siena atrodas aiz dīvāna

Starp viesistabas spoguļu stiliem viena no iespējām ir bisotê modelis, kas rada sava veida slīpās spoguļa malas, apdarot priekšmetu un izdalot spoguļa rāmjus..

Ideja izmantot slīpu spoguli dzīvojamās istabas dekoratīvajā dizainā ir šī vide, kas ienes sienas bisotê spoguli.

Divpusēji sadalītu spoguļu siena atrodas aiz dīvāna, un bisote efekta šarms spoguļu malās padara priekšlikumu izsmalcinātāku, turklāt nedaudz salaužot lielākās spoguļa sienas visspilgtāko gaisu..

Šajā gadījumā slīpā spoguļa siena ir lieliska likme, lai palielinātu telpas spilgtumu, taču tā nedarbojas tik labi, lai pievienotu dziļumu, jo slīpa apdare neatstāj spoguli ar tik asu attēlu..

Slīpais spogulis pie sienas piešķir telpai greznāku izskatu

Spoguļa sienu veido 4 slīpi spoguļi

Ar rāmi

Dzīvojamās istabas spogulim var būt dažādi stili, un viena no iespējām ir klasiskāks spoguļa modelis ar zelta rāmi, kas vidē rada daudz izsmalcinātāku gaisu, kā parādīts šajā priekšlikumā..

Idejā lielajam spogulim ar zelta rāmi ir klasisks stils, un tas tika izmantots dzīvojamā istabā starp arī zelta krēsliem, kas rada harmoniju starp detaļām, kas veido rotājumu..

Ideja izmantot spoguli ar rāmi un klasisko stilu ir lieliska likme, lai dekorācijā izveidotu kontrapunktus, kas ienes vairākus modernus priekšmetus, tāpēc dažādu stilu gabali rada mūsdienīgu rotājumu ar dažādu stilu gabaliem.

Zelta detaļas padara telpu izsmalcinātāku

Rāmis ap spoguli izceļ priekšmetu

Grīdas spogulim ir zelta rāmis

Raunds

Apaļais spogulis dekorācijā bija plaši izmantots gabals, un tas ilgu laiku tika aizmirsts, bet tagad tas ir atgriezies kā spēcīga tendence, tostarp kā viesistabas spoguļa iespēja.

Ideja izmantot apaļo spoguli ir dekoratīvāks piedāvājums, jo šāda veida spoguļiem ir mazāks redzes lauks nekā taisnstūra modeļiem, un tāpēc gabals kļūst par lielisku izvēli telpām.

Un ideja šeit rada tieši ideju izmantot gabalu kā telpas apdari.

Dekoratīvajā dizainā apaļais bezrāmju spogulis tika izmantots vienā viesistabas stūrī, un tas nav telpas izcilākais elements.

Ideja bija izmantot stūrī esošo spoguli ar augiem, palīdzot palielināt vides spilgtumu, papildus telpā izveidojot mājīgāku stūri..

Dažādu izmēru spoguļu trio rotā sienu

Spogulis tika izmantots virs kamīna

Spoguļa siena

Spoguļa sienā joprojām ir slīpa detaļa

Starp daudzajām ēdamistabas spoguļu iespējām un stiliem viena no iespējām ir spoguļa siena, iespēja izmantot sienu vai tās daļu ar fiksētu spoguli, kas ir lieliski piemērota vides paplašināšanai un mūsdienīga pieskāriena piešķiršanai..

Kā ideja dekorēšanai izmantot spoguļa sienu, priekšlikums šeit piešķir papildu šarmu ar bronzas spoguli, kas ir spoguļa versija ar bronzas krāsojumu, kas ir lieliski piemērots, lai neatstātu vidi ļoti iespaidīgu ar lielu sienu. spogulis.

Šajā gadījumā bronzas spoguļa siena tika izmantota aiz atzveltnes krēsliem, radot intīmāku gaisu dekorēšanai un saglabājot vides krāsu shēmu..

Spoguļa siena seko dīvāna izmēriem

Spoguļu sienas piešķir telpai vēl lielāku greznību

Kāds ir jūsu mīļākais modelis? Komentāros pastāstiet mums, kurš stils jums patīk vislabāk un vai jūs izmantojat šo gabalu kā daļu no dekorācijas.

Glitter Wall - 40 aizraujošas vides un to izgatavošana!
Vai esat kādreiz redzējuši dekorēšanas projektus ar spīdīgām krāsām? Ja jums patīk šis stils un vēlaties to pielietot savās mājās vai tirdzniecības ie...
Pudeļu vāciņš - 50 idejas suvenīru vāciņu saglabāšanai!
O vāciņu turētāji ir kļuvis par klasisku apdari, tik daudz, ka šobrīd ir vairāki neticami visu koncepciju, izmēru, krāsu un formātu modeļi.Šis piederu...
Sienas attēlu rāmis - 70 neticami iedvesmas un soli pa solim!
Sienas attēlu rāmji vienmēr ir neapstrīdami svarīgi priekšmeti dekorācijā.Tā kā tie ir objekta veidi, kas kalpo gan atmiņu, gan ģimenes fotoattēlu, ga...