Vannas istabas spoguļi ar gaismu

  • Vovich Krasen
  • 0
  • 1031
  • 307

Kāds ir spoguļu ieguvums vannas istabā? Daudziem vannas istabā spoguļi ir neaizstājami, jo tie ir noderīgi matu ķemmēšanai, skūšanai un kopšanai par skaistumu, taču aiz spoguļiem slēpjas kāds noslēpums, kuru daudzi nezina! Vai spoguļiem ir spēks pārveidot vidi un tomēr izdodas radīt sajūtu, ka telpa ir daudz vairāk nekā patiesībā izskatās!

Tā kā vannas istabas kopumā ir mazas telpas, vannas istabā ir spoguļi, kas ir lielisks veids, kā padarīt vidi ne tikai skaistāku, bet arī atstāt to ar apdari, kas to “pārveido” plašākā vidē..

Vide ar spoguli var pilnībā mainīt dekoru, tāpēc tie ir neaizstājami jebkurā vannas istabā un var būt pie sienas kā dažās mēbelēs, taču to nevar palaist garām, nekad!

Bet, tā kā spoguļiem ir tik liela ietekme vidē, ir jāzina, kā tos izmantot, tieši tāpēc, lai nerastos pretējs rezultāts tam, kāds būtu vēlams.

Un tirgū mums ir vairāki spoguļu stili, ieskaitot tos, kas jau rada gaismu un tiek izmantoti arvien vairāk, jo tie atstāj vannas istabu ar mūsdienīgu izskatu.

Katrā vannas istabā ir jābūt lieliskam apgaismojumam, it īpaši tualetē, tāpēc apgaismojums spogulī apvieno noderīgo ar skaisto. Gaismai ap spoguli jābūt ar labu apgaismojumu vienlaikus, lai tas padarītu vidi patīkamāku, spējot vienā vietā radīt vairākas vides.

Pareizi ir koncentrēt gaismas spoguļa sānos, jo tādā veidā uz sejas mums nebūs ēnu, kas ir būtisks labam grimam.

Gaismas spoguļa augšpusē var radīt ēnu uz sejas, kas izskatās briesmīgi, bet ar gaismām sānos problēma tiks atrisināta.

Un pārbaudiet spoguļa stāvokli, jo, atstājot to pareizajā stāvoklī, dienas laikā jūs varat izbaudīt dabisko gaismu.

Papildus tam, ka jāuztraucas par apgaismojumu, jums arī jāpārbauda, ​​kuras gaismas tiks izmantotas, pārliecinoties, ka tie atbilst vannas istabas stilam. Atceroties, ka vannas istaba ir mitrāka, un lampām jābūt piemērotām, lai šī vide ātri nepasliktinātos.

Vannas istabas apgaismojumā jāņem vērā vides lielums, un mazākām telpām problēmu risina mazāk jaudīgi lukturi, vēl jo vairāk tas atrodas tuvu spogulim, kas nedaudz vairāk palielina tā spilgtumu..

Spoguļu fotoattēli vannas istabām ar gaismu:
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą