Apdare

Skandināvu stilā atklāj 85 pārsteidzošus dekoru attēlus

Skandināvu stilā atklāj 85 pārsteidzošus dekoru attēlus

Stils, kas pēdējā laikā ir pievērsis arvien lielāku uzmanību un uzvarējis cilvēkus, ir skandināvu stils. Ar rotājumu, kurā priekšroka tiek dota gaismas toņiem, dabiskajam apgaismojumam, plašumam un personalizētam un emocionālam pieskārienam, tas ir saistīts gan ar tīru, gan ar minimālismu, bet ar savām īpašībām, kuras nav nekļūdīgas!

Šodienas ierakstā mēs nedaudz runāsim par šo apdares stilu, ko var pielietot visās mājas telpās un kas rada ne tikai siltu un relaksējošu vidi, bet arī super stilīgu. Aiziet!

Bet no kurienes radies skandināvu stils?

Tas sākās Ziemeļeiropas valstīs (reģionā, kas pazīstams kā Skandināvija, kurā ietilpst Dānija, Norvēģija, Somija, Šveice, Zviedrija un Islande), jau 20. gadsimtā. Vislielāko šī stila iedvesmu rada pāris mākslinieku Karina un Karla Larssonu nama apdare, divi mākslinieki, kuri radīja mūsdienīgu un dzīves pilnu, ar daudziem koka elementiem, neitrāliem toņiem, augiem un personīgiem pieskārieniem ar rokām darinātu apdari..

Skandināvu stila galvenās iezīmes

1. Balta kā neitrāla krāsa par excellence

Šeit nav nekādu kļūdu, skandināvu stilā baltā krāsa ir galvenā krāsa, kas vienlaikus piešķir šo elegances un vienkāršības pieskārienu. Izmantojot balto fonu, jūsu vide ir ne tikai gaišāka, bet arī var iegūt plašāku aspektu, veicinot gaismas izkliedi.

2. Mūžīgs dizains jūsu mēbelēm

Idejā par pamatelementu vienkāršību mēbeļu izvēle jāveic ar vadlīnijām: formu vienkāršība. Šī vadlīnija papildus tam, ka tiek nodrošināta lielāka drošība pirkumam un dekorēšanai, parasti attiecas uz pamata mēbelēm ar mūžīgu stilu, kuras var apvienot ar dažādu stilu un krāsu palīgdekorācijām..

3. Visur koks

Īpaši runājot par mežu gaišos toņos, apvienojot tos ar pamata balto, tie ir atbildīgi par zemnieciskāku vides pieskārienu. Koks nes ne tikai siltumu, bet arī tradicionālu pieskārienu videi.

4. Pasteļtoņu palete

Šajā gadījumā gan izplatītākie pasteļtoņi, piemēram, bēšs un pelēks, gan arī jaunās tendences, gandrīz baltie toņi un konfekšu krāsas rada lieliskas kombinācijas Skandināvijas vidē. Ideja ir domāt vienkāršāk, un tāpēc neapstrādātie, koka, ādas un vilnas toņi darbojas ļoti labi.

5. Dabisks pieskāriens

Lielākajā daļā skandināvu dekorēšanas vides tiek likts uz zaļās krāsas pieskārieniem augos, kas tiek atbalstīti uz galdiem, palodzēm, plauktiem un pakaramajiem. Ja jūs aizraujat ar augiem, ir vērts iegādāties iecienītās sugas un pievērst uzmanību katra ideālajai videi, par kuru rūpēties un redzēt, kā tās attīstās un aug jūsu mājās. Tiem, kuriem nav laika vai kuriem nav pieredzes ar augiem, ir vērts ieguldīt mākslīgos.

Papildus augiem vēl viens dabisks pieskāriens, ko jūs varat piešķirt, ir ar rokām darinātiem elementiem: derības par amatniecību (ko varat izgatavot vai laimēt), īpašu uzmanību pievēršot adīšanai, tamborēšanai un groziem.

Ieguldiet personības pilnajā dekorācijā: rotājums ar attēliem, spilveniem, paklājiem, grāmatām, svecēm un citiem jautrākiem priekšmetiem, kas atspoguļo jūsu gaumi un personību, liek videi apstāties stingri un formāli, paverot vietas spēlēm krāsu pieskārieni un vides padarīšana par mājām.

Atklājiet 85 skandināvu stila dekoru attēlus

Tagad, kad jūs zināt mazliet vairāk par šo stilu, apskatiet mūsu attēlu izvēli, lai apskatītu vidi, kurā būtu skaistas idejas un radoši risinājumi, lai jūsu mājās ieskandinātu skandināvu stila atmosfēru.!

1. attēls - viesistaba, kas iekārtota skandināvu stilā: neitrāli toņi mēbelēs, kas pilnas ar komfortu un emocionālu rotājumu ar komiksiem un augiem.

2. attēls - izvēlieties balto paleti kā galveno iedvesmu dekorēšanai skandināvu stilā.

3. attēls - pat ja vide ir gaišākos toņos, pievienojiet nedaudz tumšu nokrāsu, piemēram, ādas dīvānā paklājs un melnie rāmji.

4. attēls - patiesībā melnbaltais ir maisījums, kas darbojas it visā, it īpaši, ja vēlaties izveidot vidi skandināvu stilā.

5. attēls - Gaiši toņi, kas atgriezās pie visa gandrīz baltā paletē, arī daudz ko apvieno ar skandināvu stila vidi.

6. attēls - attēlu kompozīcija pie sienas: tādā pašā stilā izvēlieties ainas un ainavas, kas atspoguļo jūsu apdares noskaņu

7. attēls - virtuve skandināvu stilā: pārsvarā balta, sākot no sienām, līdz grīdai un koka mēbelēm, un pieskaras kontrastam ar melnu.

8. attēls - skandināvu stils skapī: derēt par atvērtāku vidi ar dabisku gaismu, lai radītu sajūtu, ka telpa ir plašāka.

9. attēls - Neapstrādāti un koka toņi, iegūstiet īpašu vietu šīs dekorācijas paletē: Skandināvijas mājas birojs.

10. attēls - skandināvu stila ēdamistaba: atvērta vide, kas ir pilna ar gaismu un siltumu.

11. attēls - ievietojiet krāsas savā vidē ar dažiem dekoratīviem priekšmetiem un augiem: skandināvu stilā daba tiek vērtēta pēc krāsām, svaiguma un smalkuma.

12. attēls - skandināvu stils: koka un gaišās krāsās veidota virtuve ar funkcionālu pieskārienu un personības pilna.

13. attēls - Plaša vide vienmēr ir dārga industriālajā stilā: šajā, lai uzlabotu cirkulāciju un augstos griestus, tika uzbūvēts balkons, kas darbojas kā skapis.

14. attēls - koks vannas istabā? Tā kā koka grīda piešķir telpai mājīgāku atmosfēru, it īpaši, ja jūs dekorējat skandināvu stilā, ir keramikas grīdas, kas imitē koka loksnes un kuras var novietot mitrā vidē.

15. attēls - Skandināvijas birojs: mēģiniet novietot savu darbagaldu vietā ar labu dabisko apgaismojumu un neticamu skatu - vairāk iedvesmas jūsu projektiem labajā pusē!

16. attēls - skandināvu stils: zīdaiņu istaba, gaišu krāsu un dekoru pārsvars audumā, roku darbs.

17. attēls - derības par dekoru ar minimālistiskiem vai tīriem elementiem: tie ir skandināvu stila pamatā.

18. attēls - tumšas krāsas skandināvu stilā jā! Mēģiniet sajaukt gaišos un tumšos toņus atvērtākā vidē ar lielu daudzumu dabiskās gaismas.

19. attēls - Ģeometriskās izdrukas: uz grīdas un hidraulisko flīžu gabaliem iedvesmojieties no modeļiem, lai izveidotu vannas istabu skandināvu stilā.

20. attēls - Attēli un lieli rāmji, lai uzlabotu jūsu sienu: mūsdienu skandināvu stila tukšās sienas var dekorēt ar lieliem attēliem, fotogrāfijām vai ilustrācijām.

21. attēls - strādājiet ne tikai ar melnbaltu, bet ar dažādiem pelēkajiem toņiem jūsu skandināvu dekorā.

22. attēls - stūris atpūtai skandināvu stilā: balkons ar ligzdas krēslu, pārklājumu un paklāju, lai lasītu labu grāmatu.

23. attēls - iedvesmojieties no tādu dizaineru un ilustratoru izdrukām un modeļiem, kuri savas vides veidošanai izmanto skandināvu stilu.

24. attēls - Balta, koka un tumši zila šajā superfunkcionālajā skandināvu stila virtuvē.

25. attēls - ēdamistaba skandināvu stilā: galds pie loga un ar īpaši ērtiem krēsliem, ko ēst vai tērzēt ar ģimeni vai draugiem.

26. attēls. Tajā pašā stilā šeit ir vēl viena ēdamistabas iespēja: trauki un trauki atbilst vienādām dekorācijas tīrības īpašībām.

27. attēls - skandināvu stila radoši risinājumi mājas dekorēšanai: pakļaujiet savas interesantākās grāmatas un žurnālus uz ādas lentēm, kas pienaglotas pie sienas.

28. attēls - ļoti labi apgaismota vannas istaba skandināvu stilā: derēt par decentralizētu elektrisko sistēmu, lai gaisma labi izplatītos vidē.

29. attēls - skandināvu stils: divvietīga guļamistaba ar lielu gultu un īpaši ērtu paklāju.

30. attēls - vēl viena vannas istabas iespēja mūsdienu skandināvu stilā: rotaļājieties ar gleznu apdari.

31. attēls - vēl viens atpūtas stūris: pat telpās, derības par augiem, balstītas uz galdiem, uz grīdas vai pat pakaramajos.

32. attēls - Skandināvu interjera stils iegūst palielinātu aspektu un ar labu cirkulāciju, pateicoties gaišajiem toņiem, tīrai dekorēšanai un daudz dabiskās gaismas.

33. attēls - skandināvu stila divkrāsaina virtuve: piparmētru zaļās krāsas nokrāsa pēdējā laikā ir vēl viens šī stila mīlulis.

34. attēls - Skandināvu stila vannas istabai derēt uz kompaktākām un funkcionālākām mēbelēm, īpaši izlietnes zonā.

35. attēls - skandināvu stila paklājs guļamistabai: izvēlieties vieglākos paklājus un ar atkārtotiem rakstiem, izveidojot apdruku savas vides grīdai.

36. attēls - tapetes arī vienmēr ir laipni gaidīti šajā stilā: ieteicams vienmēr ieguldīt tajos ar neitrālākiem modeļiem.

37. attēls - melnbaltās ģeometriskās izdrukas ir savvaļas Skandināvijas vides apdarē, tostarp bērnu istabās.

38. attēls - kad mēs runājam par minimālismu skandināvu stilā, tas nenozīmē, ka nav dekoru: domājiet par vienkāršākiem un funkcionālākiem priekšmetiem, it īpaši, ja tie ir izgatavoti no koka.

39. attēls - Skandināvijas virtuves interjers, kas integrēts ēdamistabā: apvienojiet koka toņus ar zaļumu un augu pieskārienu, lai mājās ienestu dabas aspektu.

40. attēls - Vēl viena ideja par paklāju skandināvu stilā: šeit šai baltajai un pelēkajai kārtai ir mandalas raksts.

41. attēls - neliels pārējo stūrītis ar maz resursu: daži futoni un spilveni ar šo metāla kastīšu atbalstu veido neticamu dīvānu.

42. attēls - skandināvu stilā augi ir vairāk nekā laipni gaidīti!

43. attēls - balta un gaiša koka kombinācija ir klasika ar skandināvu stilu.

44. attēls - izmantojiet lielo logu priekšrocības, lai piešķirtu papildu pieskārienu jūsu mājas birojam ar skatu uz ielu.

45. attēls - koka pārsegs arī sienām: zemniecisko būdu pārveidošanā varat izmantot koka loksnes vai pat segumus, kas atdarina to izskatu.

46. ​​attēls - skandināvu stila plānotā vide: izveidojiet nišas un atpūtas vietas uz koka virsmas.

47. attēls - vēl viena balta un gaiša koka kombinācija skandināvu stilā: šoreiz vannas istabas apdarē.

48. attēls - Intīmā vide guļamistabai ar gaišu, spilgtu un tumšāku krāsu sajaukumu.

49. attēls - Novērtējiet savu koka grīdu!: Tā kā tās vairs nav mājās un dzīvokļos augsto izmaksu dēļ, ja jūsu vidē ir šis retums, novērtējiet to!

50. attēls - vannas istaba baltā, melnā un sarkanā krāsā, lai parādītu, ka skandināvu stils nav blāvs un var iegūt dažādus pieskārienus!

51. attēls - skandināvu stila skapis un mājas biroja telpas: derības uz plauktiem un plauktiem, lai radītu plašuma sajūtu vidē.

52. attēls - skandināvu stils: purpursarkana istaba tiem, kam patīk arī pilsētas pops!

53. attēls - relaksējoša un jautra vide: spēlējieties ar vārdiem uz sienas pārklājuma Skandināvijas vannas istabā.

54. attēls - arī mūsdienu skandināvu stilā: sadedzināta cementa sienas ir vienkāršas un ļoti labi savienojamas ar dekoru.

55. attēls - integrētās vides ir saistītas ar skandināvu stilu.

56. attēls - vai jums ir prasmes galdniecībā? Viņi noteikti vēl vairāk uzlabos jūsu skandināvu dekorēšanas projektu!

57. attēls - svītru sajaukums uz dīvāna: vēl viens veids, kā padarīt jūsu istabas dekoru jautrāku un izdrukas, ir izmantot spilvenus, tie ir lēti un tos var viegli apmainīt!

58. attēls - Šajā citā skandināvu stila istabas dizainā spilveni arī apvieno dažādus un radošus modeļus.

59. attēls - Likme uz gandrīz baltu paleti, baltai vistuvākie toņi zilā, zaļā, ceriņkrāsas un rozā krāsā to skandināvu dekorā.

60. attēls - Atvērtai virtuvei amerikāņu stilā, lai nodrošinātu labu apriti, viss ir saistīts arī ar skandināvu dekoru.

61. attēls - gaiši zils dažādos toņos, apvienojumā ar pelēku: mierīga un relaksējoša skandināvu viesistaba.

62. attēls - sarkanie un brūnie zemes toņi piešķir mājīgāku skandināvu stila apdari.

63. attēls - derības par apdari ar dabīgiem materiāliem un to neapstrādātiem toņiem: gan koks, gan dabiskās šķiedras ir lieliski piemērotas šāda veida vidē.

64. attēls - izveidojiet modeļus arī ar uzlīmēm vai mdf loksnēm uz sienas!

65. attēls - papildus spilveniem dīvāna segas var būt arī vienkārši triki, lai padarītu vidi vēl mājīgāku un ērtāku.

66. attēls - izmantojiet ievelkamas starpsienas vai tādas, kas ļauj gaismai cirkulēt uz citām vidēm.

67. attēls - ievietojiet emocionālu rotājumu, lai piešķirtu savai videi vairāk personības: fotogrāfijas, attēli un pat rotaļu lācīši, kuriem ir viss sakars ar jums!

68. attēls - liela vannas istaba skandināvu stilā: izvēlieties novietot mēbeles uz sānu sienām, lai izveidotu centrālo cirkulāciju.

69. attēls - vēl viena skandināvu interjera ideja ar integrētu vidi: tā paša stila apdare visām telpām vienā vienībā.

70. attēls - kompozīcija, kas spēlē ar spilvenu un komiksu nospiedumiem uz sienas.

71. attēls - plānotais mājas birojs un dzīves vide: unikālas mēbeles, kas atbilst abām vajadzībām.

72. attēls. Inovējieties savā apgaismojumā mūsdienu skandināvu stilā: decentralizētās lustras ir vēl viens veids, kā spēlēt ar funkcionālu rotājumu jūsu mājās.

73. attēls - vēl viens kombinēto vidi projekts: starpsienu trūkums atstāj vietu telpai.

74. attēls - skandināvu dekoru ideja kitnet: šo stilu var izmantot pat mazākajās telpās un pat veicināt labu apriti.

75. attēls - stikla starpsienas ir lieliski piemērotas dabiskās un mākslīgās gaismas vienmērīgai izkliedēšanai visā vidē.

76. attēls - vēl viena skandināvu dekorēšanas ideja B & W.

77. attēls - mazie augi piešķir zaļai nokrāsu un vairāk dzīvības šai dzidrajai videi skandināvu stilā.

78. attēls - vēl viens projekts, kas izmanto stikla starpsienu, lai izkliedētu gaismu telpās.

79. attēls - Šajā stilā centrā ir pelēks un bēšs, kā arī balts.

80. attēls - Šajā skandināvu vīriešu istabā pelēks no sienām pāriet uz polsterējumu un gultas piederumiem.

81. attēls - vēl viena kompozīcija ar spilveniem, lai šim dīvānam nodrošinātu lielāku komfortu un jautrību.

82. attēls - smilškrāsas un zemes reljefa toņi ļoti labi apvienojas ar pelēko, radot vidē karstu un aukstu maisījumu.

83. attēls - dažādojiet mākslīgo apgaismojumu arī citiem vides punktiem.

84. attēls - deriet uz gultas rokām gatavotām segām un segām šajā stilā.

85. attēls - idejā par ģeometriskiem rakstiem Chevron atgriežas ar visu skandināvu stilā!

Zaļās nokrāsas - 60 neticamas idejas un padomi, ko izmantot dekorēšanai!
Daudzi cilvēki vēlas derēt zaļas nokrāsas izrotāt, bet viņiem nav ne jausmas, kā to izdarīt. Vai tas ir jūsu gadījums? Tāpēc palieciet kopā ar mums ša...
Zelta krāsa - 80 skaistas iedvesmas, ko izmantot mājas dekoros!
Vai esat domājis par zelta krāsas izmantošanu apdarē? Ja vēlaties derēt par metālisko krāsu burvību un izsmalcinātību, zelts ir viena no iespējām iekļ...
Fotoattēlu līnija - 65 aizraujošas idejas un kā to izdarīt pats!
Tie, kam patīk “do it yourself (DIY)” apmācības, slavenās “do it yourself” konsultācijas, noteikti būs apburtas ar vairākām idejām veļas auklas fotogr...