Apdare

Industriālais stils zina galvenās iezīmes un redz vides fotoattēlus

Industriālais stils zina galvenās iezīmes un redz vides fotoattēlus

Atklātas caurules, atsegti ķieģeļi un sadedzināts cements. Ja jūs domājāt par vecu šķūni vai rūpnīcu, jums bija taisnība. Bet šie elementi ir ideāli piemēroti arī industriāla stila mājas dekoru sastādīšanai.

Vai jūs zināt šo dekorēšanas veidu? Rūpnieciskās apdares jēdziens Ņujorkā parādījās ap 1950. gadu. Toreiz vecās ēkas un brīvās rūpniecības noliktavas sāka kalpot kā mājokļi, tomēr sākotnējo vietas izskatu saglabāja iedzīvotāji. Tādā veidā tika atklāts jauns dekorēšanas stils.

Bet neļaujiet sevi apmānīt, domājot, ka nepabeigtais un savā ziņā nepilnīgs rūpnieciskās dekorācijas izskats padara to vienkāršotu, tāpat kā tos, kas izgatavoti jebkurā gadījumā. Gluži pretēji, lai iegūtu rūpniecisko dekoru pareizi, ir jāievēro dažas svarīgas īpašības. Vai vēlaties uzzināt, kādi tie ir? Tātad, pārbaudiet tālāk sniegtos padomus par to, kā padarīt industriālā stila apdari:

Rūpnieciskā stila dekoru iezīmes

1. Sadedzināts cements un atsegtais betons

Zemniecisks, raupjš un nepabeigts izskats ir rūpnieciskās apdares spēks un nekas labāks par pakļauto betonu un sadedzināto cementu, lai ieskaidrotu šo sajūtu vidē. Tāpēc ieguldiet sienās un grīdās, kas pārklātas ar tehniku, vai pat apsveriet iespēju būvēt betona solus un letes un atstājiet tos tādā veidā, bez jebkādas apdares..

2. Ķieģeļi

Māla ķieģeļi ir vēl viens industriālā stila zīmols, un tie nekavējoties attiecas uz 20. gadsimta sākuma un pusi rūpnīcām. Tie ir arī lieliski, lai padarītu vidi mājīgāku un ērtāku, nedaudz nojaucot tādu materiālu aukstumu kā tērauds un betons, arī daudz izmantoti šāda veida apdarē.

3. Izsmalcināts apgaismojums

Rūpnieciskajā apdarē jābūt arī netiešam apgaismojumam no piekārtiem vai grīdas gaismekļiem. Vēl viens padoms ir derēt par tādu lampu izmantošanu, kas tieši savienotas ar elektroinstalāciju, lustras un citu veidu atbalstu.

4. Plaši logi un durvis

Noliktavām un rūpnīcām ir vajadzīgi lieli logi un durvis, lai nodrošinātu piekļuvi, ventilāciju un pietiekamu apgaismojumu. Tāpēc ir skaidrs, ka šai īpašībai jābūt arī industriālā stila arhitektūrā. Dodiet priekšroku dzelzs vai tērauda rāmjiem ar slēgtām stikla telpām.

5. Vides integrācija

Vēl viena šāda veida apdares iezīme ir integrētās vides. Kad parādījās industriālais stils un sāka aizņemt lielās noliktavas, visām vidēm bija kopīga telpa. Tas ir, nav sienu vai starpsienu, un jo vairāk integrēts, jo labāk. Tādā veidā jūs novērtējat arī sadzīvošanu un sociālās attiecības mājās. Starp citu, tā ir arī spēcīga mūsdienu dekoru iezīme, kas, starp citu, iet roku rokā ar industriālo stilu.

6. Caurules un atklātās iekārtas

Lai ātri atpazītu, vai apdare ir rūpnieciska vai nē, meklējiet caurules un ūdens, gāzes, gaisa kondicionēšanas un elektrības caurules, kas atrodas vidē. Tie ir industriālā stila priekšlikuma pamatā. Padoms, lai tos harmoniskāk ievietotu dekorācijā, ir krāsot tos ar spilgtu un kontrastējošu krāsu.

7. Mēbeles un sadzīves tehnika

Domājot par mēbelēm, izvēlieties tēraudu, masīvu koku vai dzelzi. Antīkas mēbeles ir arī laba izvēle šāda veida apdarei. Elektroniskajām iekārtām un sadzīves tehnikai dodiet priekšroku nerūsējošā tērauda. Tie var būt gan vintage stilā, gan ar modernāku un drosmīgāku dizainu. Izvēlies tu.

Kaut ko interesantu atzīmēt rūpnieciskajā apdarē ir tas, ka nepabeigtais un nepilnīgais grīdas, griestu un grīdas segumu izskats tiek kontrastēts ar drosmīgu un mūsdienīgu mēbeļu un ierīču dizainu. Citiem vārdiem sakot, rūpnieciskajā apdarē vienmēr ir iespēja sajaukt zemniecisku un raupju ar izsmalcinātu un elegantu..

8. Krāsas

Vēl viens būtisks jebkuras apdares aspekts ir krāsas. Tie iezīmē vidē piedāvāto stilu un ir izšķiroši dekoru panākumiem vai neveiksmēm. Rūpnieciskā stila apdarē prātīgas un neitrālas krāsas veido vides pamatu. Tādā gadījumā vienmēr dodiet priekšroku baltai, melnai un pelēkai krāsai. Spilgtas krāsas netiek izmestas, tās var integrēt dekoru, bet līdzsvaroti un līdzsvaroti. Tos parasti izmanto detaļām, un visbiežāk tiek izmantoti primārie - zilā, dzeltenā un sarkanā krāsā.

Visbeidzot, bet tikpat svarīgi ir pieminēt, ka, ja vēlaties mainīt mājas dekorēšanas stilu, netērējot daudz vai nesalaužot pārtraukumus, tad ir iespēja ieguldīt pašlīmējošos pārklājumos vai tapetēs. Ir modeļi, kas lieliski imitē iepriekš minētos pārklājumus un var viegli mainīt vides seju. Padomā par to!

80 apbrīnojamas industriālā stila dekorēšanas idejas

Bet pagaidām turpiniet šeit. Mēs iepazīstināsim jūs ar neticamu fotoattēlu izlasi ar 80 vidēm, kas dekorētas industriālā stilā. Paskaties, ka:

1. attēls - industriālā stilā iekārtota vannas istaba: balta un pelēka pamatnē un sarkana detaļās.

2. attēls - Šajā rūpnieciskajā vannas istabā galvenā uzmanība tiek pievērsta melnajiem metāliem, kas atbilst skapja struktūrai.

3. attēls - rūpnieciskā virtuve rada kontrastu starp marmora eleganci un sadedzinātā cementa raupjumu.

4. attēls - šķietami ķieģeļi garantē industriālo stilu un joprojām atstāj mājīgo istabu; izcelt uz lielā stikla loga.

5. attēls - Rūpnieciskā stila mājas birojs ar metāla grāmatu skapi un melnām sienām.

6. attēls - lampas, kas tieši savienotas ar elektroinstalāciju: rūpnieciskās apdares zīme.

7. attēls - hidrauliskās caurules šajā vannas istabā tika izmantotas ar citu priekšlikumu: pievienojiet un ieslēdziet lampas.

8. attēls - industriālā stila atturība un neitralitāte, kas aizņemta šajā divvietīgajā numurā.

9. attēls - ķieģeļu siena? Ne vienmēr izmēģiniet uzlīmes vai tapetes.

10. attēls - šajā spēcīgo un pārsteidzošo krāsu telpā cauruļvada izgatavotais ceļš beidzas ar sienas lampu.

11. attēls - griestiem pakļautais betons rada harmonisku kontrastu ar dizaina mēbelēm.

12. attēls - kurš teica, ka rūpnieciskajā apdarē nav krāsu? Šajā attēlā tas parādās uz griestu caurules.

13. attēls - plankumi uz griestiem un grīdas ar ģeometriskām figūrām grīdā: izveidojas savienība starp moderno un industriālo.

14. attēls - augstie griesti un nerūsējošā tērauda elementi atklāj šīs virtuves industriālo tendenci, neskatoties uz zemnieciskumu.

15. attēls - tērauda atvilktnes, kas diskrēti atrodas stūrī, nodrošina vides industriālo stilu.

16. attēls - arī apšuvuma novietošanas veids var izvairīties no tradicionālā un pārsteigt ar oriģinālu un atšķirīgu formātu.

17. attēls. Vēlaties rūpnieciskāku vidi?

18. attēls - minimālistiska, industriāla un moderna vannas istaba: trīs stili ar savām īpašībām, bet kas ļoti labi savienojas savā starpā.

19. attēls - rūpnieciskais stils šajā vannas istabā ir saistīts ar prātīgiem un neitrāliem toņiem.

20. attēls - liela, skaista un ļoti labi iekārtota istaba, bet izceltā ir dzeltenā pufa dēļ, kas ir vienīgais vides krāsu punkts.

21. attēls - Rūpnieciskais stils ir saistīts arī ar pilsētas un jaunības ietekmēm.

22. attēls - Rūpnieciskā stila vannas istaba ar vannu.

23. attēls - šajā vannas istabā dominē nerūsējošais tērauds; tomēr esiet piesardzīgs ar pārmērīgu materiāla lietošanu, lai vide neatstātu pārāk aukstu un bezpersonisku.

24. attēls - ja vēlaties mīkstināt industriālo stilu, sienas varat nokrāsot baltas.

25. attēls - uz kāpnēm seko sienas pārklājums; sarūsējis tonis ir bonuss industriālā stila dekoram.

26. attēls - koka grīda un dedzināta cementa siena: ideāla proporcija, lai saglabātu rūpniecisko stilu un garantētu vides komfortu.

27. attēls - šīs mājas izcilākais elements ir cinka jumts; pirmais raksturojums industriālajām nojumēm ar industriālo stilu.

28. attēls. Elegantas un dizaina mēbeles izceļas, ņemot vērā pārklājuma bruto izskatu industriālajā stilā.

29. attēls - ja dažos rotājuma stilos velosipēda klātbūtne būtu apgrūtinoša, rūpnieciskajā apdarē tas ir sabiedrotais.

30. attēls - iedvesmojieties no šī attēla: vienā pusē balta ķieģeļu siena, otrā siena, kas pārklāta ar cinka flīzēm, istabas vidū, galds un tērauda krēsli ar rūpniecisku stilu.

31. attēls - tā vietā, lai mēģinātu paslēpt caurules, ievietojiet tās apdarē ar rūpniecisku stilu.

32. attēls - rūpnieciskajā apdarē objektu atkārtota izmantošana ir bez maksas.

33. attēls - vecais čemodāns piešķir retro pieskārienu videi ar rūpniecisku stilu.

34. attēls - Apdare ar industriālu stilu un retro nospiedumu: vecās laternas un krēslu pārinterpretācija no pagājušā gadsimta vidus.

35. attēls - papildus funkcionalitātei caurulēm ir svarīga estētiskā loma, dekorējot ar industriālo stilu.

36. attēls - šajā rūpnieciskajā rotājumā dzeltens piešķir krāsu un dzīvību.

37. attēls - vai jūs varat izmantot koku industriālā stilā? Jūs varat, bet dodiet priekšroku tiem, kuriem ir frīzes un tērauda rāmji.

38. attēls - romantisma pieskāriens rotājumam ar industriālo stilu.

39. attēls - vintage ledusskapis - krāsā un formā - harmoniski veido šo rūpniecisko iestatījumu.

40. attēls - Gulta uz grīdas un lieli logi: pilnīgi industriāls divvietīgs numurs.

41. attēls - platās bīdāmās durvis nodrošina telpai pietiekamu apgaismojumu un ventilāciju un joprojām atbilst industriālajam piedāvājumam.

42. attēls - industriāla stila virtuve, kas ir pilna ar mūsdienīgiem un mūsdienīgiem elementiem.

43. attēls - vienkārša vienvietīga istaba, taču tā ļoti labi iekļāva industriālā stila būtību.

44. attēls - Virtuves ar nerūsējošā tērauda skapi, lai dekoru papildinātu ar industriālo stilu.

45. attēls - dzelzs sijas piedalās mājas struktūrā un apdarē ar industriālu stilu.

46. ​​attēls - sajauciet klasisko stilu un dekoratīvos elementus ar rūpniecisko stilu.

47. attēls - gaišie toņi ienes telpā lielāku maigumu un delikatesi, neaizbēgot no industriālā stila jēdziena.

48. attēls - Integrētās vides: vēl viena pārsteidzoša dekorācijas iezīme ar industriālu stilu.

49. attēls - Pelēks, balts un dzeltens rotājums ar industriālu stilu.

50. attēls - visas mājas telpas var ietekmēt industriālais stils.

51. attēls - Daiļliteratūras un realitātes pasaules sajaucas šajā dekorā; starp tiem industriālais stils.

52. attēls - cēlie materiāli, piemēram, āda, rada interesantu kontrastu un ir ļoti laipni gaidīti dekorācijā ar industriālo stilu.

53. attēls - kaktusi, dekorēšanas tendence, ir garantēta vieta šajā dekorācijā ar rūpniecisko stilu.

54. attēls - Mūsdienu un industriālās vannas istabas pārsteigumi, izmantojot skapī auduma aizkaru, taču ievērojiet, ka tas nav tikai jebkurš aizkars.

55. attēls - dažādi stāvi iezīmē katras vides sākumu un beigas.

56. attēls - Lietoti automašīnu sēdekļi veido šo dekoru ar stilu.

57. attēls - integrētās vides seko krāsu un faktūru paraugam.

58. attēls - tāpat kā modernā un minimālistiskā apdarē, arī industriālajā vērtē mēbeļu un dekoratīvo priekšmetu ierobežoto izmantošanu.

59. attēls - stikla siena atstāj diskrētu zīmi starp vidēm.

60. attēls - Apdare ar industriālu stilu un vertikālu dārzu: augi mīkstina un rada patīkamu vidi.

61. attēls - radoša ideja kopēt industriālā stilā: kartona kastes simboli ir kļuvuši lipīgi koka sienas rotāšanai.

62. attēls - rozā krāsas lampas piešķir maigu romantikas pieskārienu industriālajam dekoram.

63. attēls - Žalūzijas ir ideāli piemērotas industriālajam stilam: tās ir vieglas, minimālistiskas un funkcionālas.

64. attēls - Tērauda plāksne un ādas galvas klājs: divi “svara” elementi, lai izveidotu šīs telpas industriālo stilu.

65. attēls - kas varētu būt problēma, rūpnieciskā apdare ir ieguvums: mizotas sienas atklāj ķieģeļus, tikai tās ir līmes.

66. attēls - Tagad šajā telpā izceļas konstrukcijas betona bloki.

67. attēls - lai pavadītu un izbaudītu šīs mājas labās kājas augstumu, monumentāls grāmatu skapis, kas pilns ar grāmatām industriālā stilā.

68. attēls - Klasiskā stila ādas dīvāns izceļas šīs telpas iekārtojumā ar industriālo stilu.

69. attēls - flamingo delikatese, ko pastiprina dekorācijas tumšie un prātīgie toņi ar industriālo stilu.

70. attēls - rūpnieciskais stils: priedes koks ir lieliska iespēja rūpnieciskai apdarei: tā ir lēta un izskatās lieliski bez jebkāda veida apdares.

71. attēls - Attēli un fotogrāfijas palīdz pārtraukt industriālā stila iespējamo aukstumu un bezpersoniskumu.

72. attēls - rūpnieciskais stils: integrēta un dekorēta vide tajā pašā priekšlikumā.

73. attēls - Rūpnieciskais stils: šajā rotājumā tiek sajaukts pilsētas industriālais stils ar laikmetīgās mākslas koncepcijām.

74. attēls - LED zīmes: velosipēda riteņi nonāk vārda veidošanā.

75. attēls - nesarežģīts: atbalstiet attēlus un spoguļus pie sienas, nevis nofiksējiet tos.

76. attēls - rūpnieciskais stils: uzkrītoši zils izceļas guļamistabā, taču bez pārspīlējuma.

77. attēls - Rūpnieciskais stils: netiešais apgaismojums padara telpu viesmīlīgāku.

78. attēls - industriālais stils: šīs virtuves siltie toņi apvienojumā ar koka oderi rada intīmāku un mājīgāku dekoru.

79. attēls - griesti ar caurspīdīgām flīzēm pastiprina telpas dabisko apgaismojumu.

80. attēls - rūpnieciskais stils: parādiet skapi, izmantojot stikla durvis.

Karāras marmors
Kopumā pats marmors ir dabisks akmens, kas cēlies no kaļķakmens un kuram ir vairākas variācijas, Karāras marmors ir viens no tiem. Karāras marmors ir ...
3D apmetums
Vismazākās detaļas rada atšķirības vides sastāvā, un griestu apdare nav izņēmums, un viena no griestu apdarēm, kas pēdējos gados ir bijusi veiksmīgāka...
Cementa un betona izstrādājumi - Celtniecība un apdare
Viņi pat var palikt nepamanīti vai nepievērš tik daudz uzmanības, bet cementa artefakti ir klāt gandrīz visos būvniecības projektos. Tas ir tāpēc, ka ...