Apdare

Virtuve virtuvei - 25 lieliskas idejas istabas dekorēšanai!

Virtuve virtuvei - 25 lieliskas idejas istabas dekorēšanai!

Viens no veidiem, kā izrotāt vienu no visbiežāk izmantotajām istabām mājā (ja dažām ģimenēm to visbiežāk neizmanto), daudz nemainot struktūru, ir virtuves sloksnes uzlikšana. Pieejamie materiāli un formāti ļāva dekorēt bez darbuzņēmēja vajadzības un ar ļoti zemām izmaksām. Pārbaudiet šādas iespējas un padomus, kā to izdarīt.

Tēmas

Krāsaina virtuves vērtne ar pastilām.

Virtuves sloksnes fotoattēli un veidnes

Virtuves klāstā nav noslēpuma. Tas ir rotājums, kas ievietots izlietnes zonā, tieši virs krāna. Tās funkcija ir tikai dekoratīva, un tā ir dažādu virtuves dekāžu gadu desmitos. Stils ir tik vecs, ka jums nav ne mazākās nojausmas, kad tas man mācīja, kā to izmantot, taču 50. gados tā bija spēcīga tendence.

Virtuves sloksnes priekšlikums ir salauzt vienkrāsainu, pievienojot nelielu šarmu sienai, kas ir daudz redzama un izmantota. Tas ļauj sajaukt tendences un tajā pašā vidē, neskarot projektu kopumā. Lieliska ideja tiem, kas vēlas pārveidot dekoru, nepieskaroties sienas pārklājumam.

Padomi? Mums ir daudz kas jāievēro, lai palīdzētu jums atrast ideālu virtuves klāstu jūsu mājām.

Flīzēts

O flīzes ir ideāls pārklājums telpās un ar daudz mitruma, piemēram, virtuve. Tas ir izmantots vairāk nekā piecus gadu desmitus Brazīlijas virtuvēs, un to var pielāgot diapazonam. Šajā gadījumā virtuves lente ir jāplāno pirms dažu akmeņu uzklāšanas vai noņemšanas, lai keramiku uzklātu citā krāsā vai rakstā..

Izturība ir punkts, kas jāņem vērā, izvēloties keramikas lenti uz sava galda. Materiāls izturīgs pat pret abrazīviem izstrādājumiem un ar patīkamu vērtību atjaunošanai un zemām vai vidējām izmaksām. Noņemšana tomēr ir nedaudz grūtāka, un tajā ir iesaistīts kvalificēts darbaspēks, lai nesalauztu akmeņus apkārt vai sabojātu leti, un tas arī jāņem vērā.

Kā likt - No keramikas izgatavotas virtuves lentes uzlikšana prasa kvalificētu darbu un daudz zināšanu par to, kā sienai uzlikt keramiku. Java ir jāpieliek pietiekamā daudzumā, lai saglabātu sienas līmeni un labi nostiprinātu keramikas akmeni. Regrind ir atbildīgs par galīgo apdari.

Runājot par sienu segumiem, norāde ir pieņemt darbā mūrnieku vai profesionāli ar pārbaudītu pieredzi. Tas nodrošina labāko rezultātu.

Lente ar javu pārklātu sienu, bez keramikas. Šajā gadījumā vienkārši piestipriniet virtuves joslu.

Kā izvēlēties - Jūsu keramikas lentei jābūt kontrastējošās krāsās ar lencēm. Tas ir līdzvērtīgs izdruku, svītru vai jebkuras treknrakstā krāsu kombinācijas izvēlei.

Viens no ļoti populāriem portugāļu veidiem ir arī trauku komplekti un dzīvojamo ēku fasādes. Klasiskā portugāļu druka sastāv no zilām un baltām krāsām, taču tirgū ir daudz variantu, kurus ievietot modernākā kontekstā.

Ar ieliktņiem

Kad tās parādījās tirgū, tabletes nedaudz iebiedēja. Ar tā piecdesmito gadu pieskārienu mēs, šķiet, vispār pārdzīvojām minimālisma flīžu novērtēšanas laikmetu. Tas, ko tirgus joprojām nezināja, ir tas, ka tas ir saskāries ar daudzpusīgu, praktisku materiālu ar neticamu izturību.

Tabletes tiek pārdotas kvadrātveida formātā tikai vienkāršai sienu pārklājumu kārtībai. Katru mazo laukumu var izcelt un atstāt vietu visa veida mākslas procesiem telpas apdarē. Tad iespējas kļūst bezgalīgas!

Ir tie, kas izmanto planšetdatorus, lai izveidotu vienkāršas divkrāsu virtuves sloksnes, vai izmanto to, ka katrs kvadrāts ir noņemams un rada neticamu un unikālu grafiku. Kad tie ir atdalīti no gabaliņiem, šos mazos laukumus var salikt, kā vēlas projekta īpašnieks.

Kā pieteikties -  būvmateriālu veikalos atradīsit divu veidu ieliktņus: līmi un pārklājumu. Līmējošais paliktnis ir atdalīts un pielīmēts virs flīzes vai keramikas uz jūsu sienas. Pārklājuma veidam būs nepieciešams īpašs materiāls, piemēram, java, kas līdzīga keramikas uzklāšanai.

Tapetes

Tapetes jau ir sens draugs ar brazīliešu rotājumiem. Pārdots īpašos veikalos, var uzklāt ar tāda veida līmi, kas īpaši paredzēta šāda veida materiāliem.

Atšķirībā no Imaginário ar vienkāršu pielietojumu, tas ir izturīgs un izturīgs pat mitrā vidē un tikpat resns kā virtuve. Tomēr ir vērts pieminēt, ka tā izturība ir daudz mazāka, salīdzinot ar guļamistabas vai viesistabas tapetēm.

Tās vērtība tiek iekasēta metros, atkarībā no drukas veida vai zīmola var svārstīties no R $ 20 līdz vairāk nekā R $ 200. Daži no tiem ir mazgājami un tādējādi vēl vairāk pagarina to lietderīgās lietošanas laiku.

Virtuves apdarē tapetes ar portugāļu rakstu.

Kā pieteikties - Fona tapetes pielietojums var būt uz nepārklāta vai keramikas sienas. Abos gadījumos virsmai jābūt īpaši tīrai un līdzenai, lai nesabojātu gaidīto rezultātu.

Tapetes lapa sastāv no divām pusēm: viena puse bez apdrukas un biezāka ir tā, kas jāpielīmē pie sienas. Uz pašas lapas ir atrodamas norādes ar uzrakstiem, kurus ir viegli sekot. Daži piederumi, kas īpaši paredzēti šāda veida izejvielām, nodrošina vienmērīgu rezultātu.

Iespiesta sienas uzlīme virtuvē.

Uzlīme

Līdzīgi tapetēm mums ir virtuves uzlīme. Dekorēšanas veikalos tas jau ir populārs un pazīstams milzīgo panākumu dēļ starptautiskajā tirgū. Ķīnieši mīl un lielā mērā ir atbildīgi par produkta popularizēšanu. 2010. gada vidū sienas uzlīme Brazīlijā kļuva par drudzi, un kopš tā laika tā ir lielisks aksesuārs vides dekorēšanai.

Virtuves uzlīme nedaudz atšķiras no viesistabā izmantotās sienas uzlīmes. To ražo ar daudz stingrāku fiksējošu materiālu aizmugurē, lai neslīstu ar mitrumu. var mazgāt un neizceļas. arī nezaudē krāsu viegli.

Melnbaltā vidē virtuves sloksnei var būt divas krāsas vai tikai viena no tām.

Kā pieteikties - Virtuves līmi var uzklāt tikai uz sienām, kas pārklātas ar špakteli, keramiku vai flīzēm. Interesanti, ka tas, šķiet, ir pilnīgi līdzvērtīgs, lai sasniegtu labāko lietojumprogrammas rezultātu.

Tagad, kad jūs zināt visu par virtuves vērtni, vienkārši izvēlieties savu un ķerieties pie darba! Ja esat pārbaudījis kādu no mūsu padomiem, atstājiet to komentāros!

Vannas izlietnes - deka, celīts, Roca
Tāpat kā jebkurš cits mājas stūris, arī vannas istaba ir pelnījusi īpašu uzmanību. Izvēloties atbilstošās mēbeles, krāsas un grīdas, jums būs harmonis...
Dušas maisītājs Pārbaudiet šeit dažādus veidus
Viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, ko uzdod daudzi cilvēki, ir “Kas īsti ir dušas maisītājs? Norāde ir aiz nosaukuma - dušas maisītājs sajauc ...
20 mūsdienīgi dekorētas vannas istabu idejas
Ir ierasts redzēt uzmanību un rūpes, kas cilvēkiem ir, izvēloties vannas istabas dekoru. Galu galā, nekas nav labāks par nākšanu mājās pēc smagas darb...