Apdare

Cars Party - Bērnu svētku noformējums.

Cars Party - Bērnu svētku noformējums.

Vrum, vrum, vrum… Piesprādzējiet drošības jostas, un jautrība sāksies! Automašīnu ballīšu tēma ir viena no visvairāk pieprasītajām zēniem, jo ​​viņi mīl rotaļlietas, kuras patiesībā vienmēr ir bijušas zēnu bērnības laikā, bet pēc Disneja dizaina uzsākšanas viņu vēlme rīkot ballīti ar visvairāk “dusmīgākie” ratiņi.

Disney Cars bērnu ballīšu noformējums

Tāpēc, ja jūsu bērns jau ir lūdzis jūs ballēties ar automašīnām, un jums joprojām ir šaubas par to, kā veikt apdari, esiet drošs, ka dažos nākamajos punktos es dalīšos ar jums ļoti foršos padomos, lai jūs iedvesmotu. Brauciet!

Saturs

Personalizēto automašīnu ielūgums

Lai padarītu to jautru un tajā pašā laikā radošu, ieteicams izveidot uzaicinājumu automašīnas formā un vadītāja zīmējuma vietā ievietot bērna fotoattēlu skaistā montāžā. Zīmes vietā jūs varat ievietot viņa vārdu vai segvārdu un dzimšanas dienu. Ielūguma iekšpusē jūs parasti ievadāt viesību datus un varat ievietot plāksnes un / vai ceļa zīmējumus. Diez vai kāds pārtrauks iet uz jūsu bērna ballīti.

Automašīnu ballīšu dekorēšana

Vai zināt, kas šeit var izskatīties patiešām forši? Tā vietā, lai ievietotu tikai ballīšu balonus, augšpusē jūs joprojām varat palielināt luksoforu, kas var būt tradicionālākais, ar trim lukturiem vai to, kas skaita atpakaļ. Ja izvēlēsieties pēdējo, būs ļoti interesanti, ja ievadīsit sava mazā šofera vecumu. Protams, neviens nevar aizmirst ienākt zālē, kuras zaļā gaisma vienmēr ir zaļa!

Provansas stila dekorēts galds

rotāts tematiskais svētku galds

zemniecisks rotājums bērnu ballītei

tematiski dekorēts galds

Automašīnas Dzimšanas dienas svinību dekorēšanas automašīnas

sacīkšu tematiskais dekors

zemniecisks personalizēts filmas auto rotājums

balonu dekorēšanas automašīnas

automašīnu ballīšu dzimšanas dienas rotājumi

Izrotāta Provansas stila ballīte

Automašīnu dzimšanas dienas dekoratīvais galds

Zemniecisks bērnu ballīšu rotājums

automobiļu tēmu dzimšanas dienas svinības

Automobiļu dzimšanas dienas rotājumi ar koka un dekoru priekšmetiem

bērnu provansu ballīšu automašīnas

īpašas dekorēšanas automašīnas

personalizēta dekorēšana

Ak, un koridoru, kas dod piekļuvi kūku galdam, var izveidot līdzīgu ceļam ar dažādām zīmēm sānos. Tas būs pārsteidzoši!

Viesu galdi

Labs padoms ir ievietot rūtainu dvieli, kas līdzīgs skriešanai. Krēsli var būt savstarpēji savīti, dažreiz balti un dažreiz melni, lai tie atbilstu dvielim. Centrā uz etiķetes varat ievietot baltu vai dzeltenu karodziņu un pudeli ūdens vai sulas, kas personalizēta ar frāzēm, piemēram, “benzīna piedeva pret drosmi”..

Foto kabīne

Līdzīgi kā ielūgumā, jūs varat ievietot foto kabīni automašīnas formā, lai nofotografētu bērnus tā, it kā viņi patiešām atrastos transportlīdzeklī. Jautrība tiks garantēta gan bērniem, gan pieaugušajiem (kuri nepretosies idejai).

Dzimšanas dienas kūka

Nu tad! Protams, jums jau bija interesanti uzminēt, kā šo tēmu varētu radoši izmantot uz kūku galda, vai ne? Viens padoms ir izplatīt vairākas riepas galda priekšā un novietot tās viena virs otras.

Uz galda jūs varat izplatīt sarkanu dvieli un izkaisīt vairākus ratus, norādes un konusus, lai atcerētos intensīvu satiksmi.

automašīnu dzimšanas dienas dekoratīvā torte

Pielāgota MacQueen zibens kūka

dekoratīva torte ar filmas tēmu

personalizēta dzimšanas dienas torte bērnu ballītei

3 līmeņu dekoratīvā torte

Personalizēta torte bērnu ballītei

Disney Cars filmu varoņu kūka

2 līmeņu dekorēta torte

rotāta bērnu torte

zili dekorēta bērnu kūka

dekoratīva 3 līmeņu torte bērnu dzimšanas dienai

Kūku var izveidot automašīnas formā vai arī tā ir diezgan neparasta: tāpat kā dzimšanas dienas zēna vecumam skaitļa kontūras ir līdzīgas līkumainiem ceļa līkumiem un kūkas virspusē vai vēl labāk - uz tās virsmas - garām braucošās automašīnas.

Skatīt arī:

Kūkas panelis

Jūs varat ievietot melnu fonu un vairākus trīsstūrveida karodziņus, katrā no kuriem ir burts, lai izveidotu šādu frāzi “Apsveicam (dzimšanas dienas zēna vārds). Sānos ievietojiet sarkanbaltsarkano ballīšu balonus, lai iegūtu lielāku izcelšanos.

Bērnu ballīšu automašīnas

Un, lai visiem justos ilgas pēc mājām, piedāvājiet viesiem suvenīru riepas formas korpusā ar bērna fotoattēlu, vārdu un vecumu. Noteikti visiem tas patiks!

Automašīnu ballītes

Disney Cars filmas dzimšanas dienas labvēlība

personalizēts suvenīru spilvens

dekoratīva suvenīru pudele

Personalizētas partiju priekšrocības

Automašīnu ballīšu suvenīru dekoratīvās burkas

EVA suvenīri bērnu ballītei

bērnu ballītes zīmuļu turētājs

suvenīru kastes bērnu ballītei

vienkārši suvenīru podi

Vai jums arī tas patika? Atstājiet savu komentāru zemāk. Apskāvieni.

Svecīšu dekorēšana 40 idejas un soli pa solim!
rotājums ar svecēm tas ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas radīt romantisku un smalku vidi. Un preces lietošana nav jāierobežo, ir vērts ideju attiec...
Dekoratīvie trauki Kā lietot! Modeļi un fotoattēli
Vai atceraties laiku, ko viņi izmantoja dekoratīvie trauki? Ja jūs vismaz esat no 80. vai 90. gadiem, jums vajadzētu nedaudz atcerēties; bet, ja jūs n...
VINTAGE UN RETRO ROOM apdare, padomi, fotoattēli
Ir viens vintage un retro istaba tas ir piemērs tam, ka rotājums parāda daudz no jums, pēc tam, kad esat savienojis priekšmetus no iepriekšējām desmit...