Apdare

Barbie Party - 50 dekorēšanas idejas

Barbie Party - 50 dekorēšanas idejas

Nav nevienas meitenes, kurai nepatīk Bārbija, un lelles slava ir tik liela, ka viņa turpina gūt panākumus vairāk nekā 6 gadu desmitus, apburot vairākas paaudzes.

Var teikt, ka ballītes rīkošana, kuras rotāšana ir lelles tēma, ir, kā saka, “sakārtot”, jo tā piedāvā arī vairākas radošas iespējas, kā salikt skaistu ballīti, kas bērniem ir neaizmirstama un pieaugušajiem nostalģiska. . Gribu redzēt? Tāpēc nāc ar mani!

Saturs

Bārbijas ielūgumi uz bērnu ballīti

Bārbijas pasaule ir apburta, tāpēc to var atkārtot ielūguma veidnē. Labs ieteikums ir padarīt to pils formā, un, atverot savus vārtus, viesi varēs atrast dzimšanas dienas meitenes fotoattēlu, vecumu, kuru viņa pabeigs, un pamatinformāciju par ballītes dienu, laiku un vietu. Galu galā uzaicinājums beidzot kļūst par skaistu dzimšanas dienas piemiņu.

Barbie apdare

Kura meitene šodien vai vakar nav apburta ar “Barbie house”? Jūs varēsiet atveidot šo sapni tieši pie viesību ieejas, izveidojot mājas fasādes kopiju, kurā ir tikai pūstošas ​​bumbas.

Bārbijai laba dzimšanas dienas svinību dāvanu lelle

Bārbijas dzimšanas dienas rotājums

Bārbijas rotātais dzimšanas dienas galds

Bārbijas dzimšanas dienas rotājums Parīzē

Rozā klasiskā Barbie apdare

Skaista rozā Barbijas dzimšanas dienas rota Parīzē

Baribija dzimšanas dienas rotājums

Bārbijas Provansas stila apdare

Barbijas bērnu dzimšanas dienas rotājumi

Disneja princeses tēmu Barbijas dzimšanas dienas rotājums

Bārbijai laba dzimšanas dienas svinību dāvanu lelle

Barbie Lilac galda dekorēšana

Bārbija Provansas rotājums

Bārbijas dzimšanas dienas svinību rotājums ar ādas paneli

Skaista personalizēta Bārbijas dzimšanas dienas rota

Barbijas rotāts galds Parīzē

Zilās Bārbijas dzimšanas dienas rotājums

Barbijas Provansas dzimšanas dienas rotājums

Bārbiju dekoratīvās suvenīru kastes

Lai padarītu “leļļu namiņa” atmosfēru spēcīgāku, ielieciet Bārbijas tēlu vienā no logiem, tas ir, jūs “visus uzreiz atstāsiet iespaidu”.

Ja vēlaties saglabāt leļļu namiņa atmosfēru, vienkārši rīkojieties šādi: Novietojiet garu rozā dvieli virs visa galda un mazāku (sarkanu vai rozā) kā galda skrējēju..

Centrā jūs varat ievietot sava veida trīsriteņu ar ziediem un saldumiem, lai piesaistītu viesu uzmanību. Atrodoties uz krēsliem, katra aizmugurē varat ievietot loku, kas sniegs skaistu vizuālo efektu tiem, kas ienāk telpā..

Visi zina, ka Bārbija ir ļoti veltīga, un viņas fani nav tālu. Par to, kā par vides stūra piešķiršanu tualetes galdiņa ar spoguli izveidošanai, lai meitenes varētu spēlēt ar kosmētiku?

Protams, ja jums būs materiāls tam, ideālā gadījumā jums vajadzētu meklēt dažus, ko rotaļlietu ražotājs pats piedāvā, lai izvairītos no alerģiskām problēmām. Ja vēlaties paveikt vairāk, vienkārši nolīgt bērnu ballītēm profesionālu grima mākslinieku, lai radītu visjautrākās "zīmes". Bērni diez vai gribēs atstāt šo vietu!

Bārbijas kūka

Ja uz galda jau esat izveidojis pili, varat variēt ar kūku, kas līdzīga šīm personalizētajām dāvanu kastēm, un ar Barbiju uz augšu vai, ja vēlaties, varat izveidot modeli, kas līdzinās kāzu tortēm, kurās katrai pusei var būt rotas formas. ar loku un augšpusē Bārbijas profila siluetu.

Jūs varat izveidot reālu fantāzijas pasauli, novietojot rotājumus uz galda kā pili, pašu Bārbiju un dažus dzīvniekus, piemēram, rotaļu lāčus. Galdauts var būt līdzīgs mežģīnēm vai volānam, un paneli var izrotāt ar dvesmajām bumbiņām, un centrā ir jābūt kopā ar Bārbiju un dzimšanas dienas meiteni..

Bārbiju kūka rozā un baltā krāsā

Barbijas personalizētā dzimšanas dienas kūka

Barbijas dzimšanas dienas torte Provansas stilā

Bārbiju princeses dekoratīvā kūka

2 līmeņu kūka ar Barbiju

Divu līmeņu Barbijas dzimšanas dienas torte rozā, melnā un baltā krāsā

Barbijas tēmas dzimšanas dienas svinību torte

Barbie personalizēta 4 līmeņu kūka

Rozā Barbijas kūka

Dekorēta 1 līmeņa Barbie kūka

Bārbijas dzimšanas dienas pīrāgs

2 līmeņu bārbiju kūka

Bārbijas mazā dzimšanas dienas torte

Bārbiju rotāta kūka

Barbijas tēmas rozā kūka

Bārbiju kūka 3 līmeņos

Barbie puse atbalsta

Izveidojiet dārglietu kastīti ar ļoti atvieglotu Barbijas sejas dizainu un vienā pusē dzimšanas dienas meitenes vārdu un viņas vecumu. Iekšpusē varat ievietot konfektes vai konfektes un skaistu ziņojumu. Tātad jūsu viesi gaidīs nākamo dzimšanas dienu.

rotātas krūzītes Barbijas dzimšanas dienas tēmas suvenīram

Bārbiju dekoratīvās suvenīru kastes

Barbijas dzimšanas dienas svinības dod priekšroku

Bārbijas suvenīru konfekšu burka

Barbijas suvenīru sulas pudele

Bārbiju dekoratīvās kastes bērnu ballīšu suvenīriem

Barbie party favor somas - konfekšu burkas

Barbie puse atbalsta - attēlu rāmis

Barbijas dzimšanas dienas svinības dod priekšroku

Barbie dekoratīvs attēlu rāmis

Barbijas Balerīnas dzimšanas dienas labvēlība

Dzimšanas dienas Barbijas suvenīru kastes

Barbijas dzimšanas dienas suvenīru sejas dvieļi

Bārbiju ballīte pieļauj vairākus eksperimentus, lai gan ir rozā krāsa, jo dominējošais uzdrīkstas apvienot ar citiem un tās dažādajiem toņiem. Svarīgi ir izklaidēties. Man bija jautri ar šo rakstu un tevi?

15 neticamas balkona dekorēšanas idejas
Kam ir balkons, ir atvērta un plaša telpa mājā vai dzīvoklī. Pareizi lietojot, ir iespējams pilnībā izmantot vietu kā svarīgu vietas daļu, nevis tikai...
Mazas istabas - padomi, kā dekorēt savu istabu
Apskatiet dekorēšanas padomus Mazas istabas tas maksimāli izmantos jūsu mazās vietas. Vienkāršas idejas, kuras ikviens var izmantot. Mazas idejas...
Bambusa priekškars - cenu noteikšanas padomi un idejas
Mūsdienās spēcīga tendence celtniecībā un apdarē ir dabisku un ilgtspējīgu elementu ievietošana projektos. Jums, kas vēlaties izrotāt savu vidi, zinie...