Minnie Party - sarkana un sārta bērnu dekorēšana

 • Anthony Kelly
 • 0
 • 4843
 • 264

Populāra tēma meiteņu bērnu ballīšu rotāšanai ir Minnija pele. Tam ir daudz iemeslu, jo visas mazās meitenes ir viņā iemīlējušās, un papildus tam, ka Minnija bija daļa no meiteņu bērnības, tā bija arī viņu mātes bērnība. Minnija pele ir raksturs, kuru mēs varam klasificēt kā pasaules aizraušanos gan bērniem, gan jauniešiem un pieaugušajiem. Tomēr ir Minnie Mouse Red dekorācija un Minnie Mouse Pink. Abus plaši izmanto daudzas dažāda vecuma meitenes.

Minnie rotājums baltā un rozā krāsā

Minnie Mouse Red rotājumu var klasificēt kā tradicionālu rotājumu, jo tas ir izmantots kopš sākuma. Minnie Mouse Pink rotājumu var klasificēt kā alternatīvu rotājumu, jo Minnie Mouse visbiežāk izmantotais rotājums joprojām ir sarkans. Acīmredzot, ja tas tiek darīts labi, vai nu viens izskatās skaists un ļoti mimozisks. Lai nebūtu šaubu par to, kura dekorācija vislabāk piestāvēs jūsu meitai, neatkarīgi no tā, vai tā ir sarkana vai rozā, mēs esam izveidojuši šo rakstu, kurā atsevišķi runāts par katru no šiem diviem.

Saturs

 • Sarkanās Minnijas rotājums
 • Minnija Kūka
 • Minnie Mouse rotājumi
 • Minnie Mouse Party atbalsta

Sarkanās Minnijas rotājums

Minnie Mouse Red dekorēšanai ir neskaitāmas idejas. Jums pašam jāizlemj, kurš no tiem vislabāk atbildīs jūsu meitas profilam. Vecākiem vienmēr ieteicams pārrunāt idejas, kas viņiem ir svētku rotāšanai, ar komandu, kas atbild par tās organizēšanu un organizēšanu. Dažas detaļas, kuras bieži netiek pamanītas, ballītes laikā padara visu atšķirīgu, tāpēc ir vērts visu iepriekš noorganizēt. Tika izpētīti priekšmeti, kas būtiski ietekmē Minnie Vermelha ballītes rotājumus, un pēc tam tika izveidots saraksts. Pārbaudiet to zemāk:

Minnie Mouse ballītes rotājums sarkanā un melnā krāsā

Rotā Minnie dzimšanas diena - Sarkanās Minnijas ballīte

Rezervēta ballīte ar Minnie tēmu

Minnie dzimšanas dienas rotājums ar balonu paneli

Apdare ar dekorētu Minnie Red paneli

Disneja varoņu atpūtas telpas dekors

Klasiska sarkanā Minnie Mouse dzimšanas dienas rota

rotājums ar spēcīgām un pārsteidzošām Minnie varoņa krāsām

Minnie Mouse dzimšanas dienas rotājums sarkanā krāsā

Minnie rotātā kūka un tematiskās pudeles sulai vai soda

Dzimšanas dienas svētki - Minnie Party

Kausi: tas var nešķist, bet brilles rada visu atšķirību. Tāpēc der derēt uz sarkanām krūzītēm ar baltiem vai melniem polka punktiem vai sarkanām krūzītēm ar Minnija diadēmu melnā krāsā. Organizētā veidā izkārtojot glāzes uz galdiem, ballītei tiek sniegts izsmalcināts gaiss.

Audumi: sarkanie un sarkanie audumi ar melniem vai baltiem polka punktiem padara visu atšķirīgu, lai dekorētu detaļas. Audumus var izmantot arī, lai dekorētu galdus, kurus var salikt, piemēram, ar vienu galdu ar dvieli ar audumu ar Poā un otru ar vienkāršu sarkanu audumu.

Minnija Kūka

Dekoratīvs galds, ēdiens, saldumi un panelis: dekoratīvajam galdam jābūt rotātam sarkanā, melnā un baltā krāsā, tā dekorēšanai ir vērts ieguldīt Minnijas plīšā. Attiecībā uz Minnijas ēdienu un saldumiem ir vairākas idejas, piemēram, šokolādes tūbiņas ar sarkanu un baltu vai melnu, sarkanas ar Minniju uz sejas, cepumus un saldumus var pagatavot ar Minnijas galvas veidni. Paneli var izgatavot ar baloniem tēmas krāsās, paneli var izgatavot ar Minnijas galvas veidni, vienkāršu paneli ar varoņa attēliem vai pat iespiestu paneli ar dzimšanas dienas meitenes vārdu.

Sarkanās Minnijas rotā dzimšanas dienas torte

Sarkanās Minnijas rotā dzimšanas dienas torte

Minnie Mouse dzimšanas dienas kūka

Minnijas mazā dzimšanas dienas torte

Minnie Mouse dzimšanas dienas kūka

Rozā Minnie un Mickey rotātā kūka, ļoti skaista bērnu ballītei

Minnijas un Mikija kūka

Minnie Mouse Cupcake

Rozā Minnie personalizētais pīrāgs

dekorēta kūka Minnie Mouse dzimšanas dienas svinībām sarkana

Rozā Minnie rotātā svētku torte

Disney Minnie 3 līmeņu kūka, rozā

Minnie Mouse rotājumi

Attiecībā uz alternatīvo Minnie Rosa rotājumu dažas detaļas arī padara visu atšķirīgu. Daži no tiem tiks minēti tālāk, pārbaudiet:

Minnie Rosa dzimšanas dienas svinību noformējums

Dzimšanas dienas rotājums ar Minnie torti

smalks rozā Provansas stila dekors

skaista Minnie tēmu ballīte

Dzimšanas dienas ballīte ar rozā balonu paneli

Minnie rotājums baltā un rozā krāsā

Minnie delikātā dzimšanas dienas ballīte

Dzimšanas dienas rotājums rozā un baltā krāsā

 • Audumi: Minnie Rosa apdarē visbiežāk tiek izmantoti audumi gaiši rozā vai pat ar baltu Poá. Tās var būt paneļa daļa, dekoratīvā galda un citu galdu apdare, zāles detaļu apdare un tā tālāk.
 • Baloni: ir vērts ieguldīt balonos, kas veidoti kā Minnijas galva, parastos balonos rozā vai rozā krāsā ar baltu Poā. Tie, ja tos izmanto harmoniskā veidā, piešķir ballītei īpašu pieskārienu.
 • Ielūgumi: ielūgumus var veikt jebkurā veidā, ja vien tie ievēro ballītes tēmas krāsas, kas ir sārtas un baltas.

Minnie Mouse Party atbalsta

 • Minnie Mouse Party atbalsta: superīgs suvenīrs, ko izmanto ballītē Minnie Rosa un kas ir ļoti mimoza, ir diadēma ar mazajām ausīm, kas var būt rozā ar baltu Poā vai pilnīgi rozā.
 • Minnie Mouse Party atbalsta: Sarkanajiem suvenīriem ir spēcīgākas krāsas, un tie parasti vairāk atgādina Disneja varoņa klasisko dizainu. Tos plaši izmanto bērnu dzimšanas dienas rotāšanā.

Minnie Mouse Party atbalsta

Minnijas sarkanās dzimšanas dienas svinības ir labvēlīgas

Minnijas dzimšanas diena labvēlīga

Suvenīru šokolādes pods no dzimšanas dienas ballītes

Dzimšanas dienas suvenīru pods

Minnie Mouse suvenīru somas

varoņa dzimšanas dienas suvenīru dāvanas

Minnie Mouse Party atbalsta

Minnie Cupcakes

Minnijas peles suvenīru kaste

Plastmasas kastes ar Minnie Mouse suvenīru

Dekorētas dzimšanas dienas suvenīru pildspalvas
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą