Apdare

Krāsota vistu ballīte

Krāsota vistu ballīte

Tik īsā laikā Galinha Pintadinha iekaroja mazo sirdis un kļuva par nacionālu aizraušanos ar bērniem. Ir dziesmas, plīša rotaļlietas, rotaļlietas kopumā, trauki, skolas piederumi, kompaktdiski, DVD un daudz kas cits par Galinha Pintadinha. Tas viss ir iekarojis milzīgu vietu mazo un līdz ar to arī viņu vecāku dzīvē. Lielākajai daļai māmiņu patīk būt tieši iesaistītām dzimšanas dienas svinību rīkošanā saviem mazajiem un turklāt būt atšķirīgām no visām detaļām - tas varbūt nešķiet, bet tās izšķir visu - un šis vairākums arī zina, ka griba mazajiem ir sarīkot ballīti ar Galinha Pintadinha rotājumu.

krāsota vistas ballīšu dekorēšana

Ir jāizlemj daudzas lietas, starp tām ir bērna raksturojums, galda noformējums, zāles noformējums, kā būs kūka, kā būs ielūgums, kā būs saldumi, kādi būs suvenīri, kāds būs ornaments galds un tā tālāk. Labai ballītei ir vajadzīga lieliska organizācija, turklāt tai jāatbilst bērna pieprasītajām prasībām, lai tā iepriecinātu arī vecākus, tāpēc, ņemot vērā bērna vecāku pieejamību izlemt detaļas, ieteicams rīkotājam vai pasākuma ceremonialists tiek nolemts izlemt visu šo.

Ir arī ļoti svarīgi, lai komandā būtu labs dekorators, jo tas radīs visas atšķirības vietas skaistuma un komforta ziņā. Lai atvieglotu un sniegtu padomus un idejas par bērnu svētku dekorēšanu ar tēmu Galinha Pintadinha, tika veikts pētījums par šo tēmu, un drīz pēc tam tika izveidots saraksts ar padomiem un dekorēšanas idejām bērnu ballītēm ar šo tēmu. Pārbaudiet to zemāk:

Saturs

Krāsotas vistas labvēlības

Nevajadzētu aizmirst par suvenīriem. Var darīt dažādas lietas, piemēram, konusus ar sveķainām konfektēm vai šokolādes iekšpusē. Lieliskas idejas ir arī Dulce de leche caurules, stikla pudeles ar šokolādes bumbiņām iekšpusē. Protams, tas viss ar Galinha Pintadinha tēmu.

krāsotas vistas ar saldumiem dzimšanas dienas svinības

Dekoratīvs vistas suvenīru spilvens

maz vistas suvenīru saldumu

krāsotas vistas labvēlības bērnu dzimšanas dienas svinībām

apgleznoti vistu ballīšu suvenīri

maz ballītes atbalsta

olu kaste ar krāsotas vistas suvenīru

mazas vistas suvenīru pakas

krāsota vistas suvenīru kaste

mazas vistas dāvanu kastes

mazi krāsotas vistas suvenīri

Rakstzīmju somas

Konfekšu burkas ar krāsotu vistas tēmu

labumi un suvenīri no mazās vistu ballītes

Krāsots vistas uzaicinājums

Ir neskaitāmas idejas, kas saistītas ar partijas ielūgumu. To var izdarīt visvienkāršāk, ar krāsotu vistu un bērna vārdu uz sejas, to var izdarīt ar viltotām olām un ielūgumu iekšpusē, to var izdarīt ar olu kartona iepakojumu ar šokolādes olām vai slaveno gumiju “Huevitos” iekšpusē un pats ielūgums ielīmēts uz iepakojuma sejas. Faktiski ir vairākas idejas, tāpēc katra vecāka ziņā ir izlemt par modeli, kādā tiks izveidots ielūgums..

krāsots vistas ielūgums suvenīra pavadībā

Dzimšanas dienā Vecmeitu ballītes apgleznots ielūgums

Krāsota vistas kūka

Kūka un saldumi arī rada visu atšķirību. Lai dekorētu galdu, ieteicams izgatavot personalizētus saldumus, tie var būt kēksi, kuriem ir Galinha Pintadinha klases varoņi, tās var būt arī tēmas krāsas - tās ir zilas, baltas un sarkanas. Kūka var būt zila ar detaļām baltā Poā, un virsū var būt krāsots vistas raksturs vai pat ola ar bērna vecumu.

Personalizētā Pintinha vistas dzimšanas dienas kūka

3 stāvu krāsota vistas kūka

krāsaina dekorēta torte no Galinha Pintadinha

Pintadinha vistas rakstura kūka

3 stāvu krāsota vistas kūka

personalizēta kūka un saldumi no Galinha Pintadinha un viņas bandas

3 līmeņu vistas krāsota kūka bērnu dzimšanas dienā

Dekorēta vistas kūka

Mazā Pintadinha vistas dzimšanas dienas torte

Dekorēta kūka no 3 līmeņiem krāsotas vistas

krāsots vistas klimpas dzimšanas dienas ballītei

Krāsota vistas dekorēšana

Zāles vispārējai apdarei ir vērts derēt uz ēdieniem un priekšmetiem, kas mums atgādina Pintadinha vistiņu, piemēram, ķirbjus, olu kastes, sienu, plīša rakstzīmes, zilu audumu ar baltu Poā, lai izgatavotu dažādas dekorācijas detaļas. Bērna un viņa vecāku drēbes var mainīt visu, ja tas atbilst dekoram. Tāpēc ir vērts derēt par drēbēm, kas ir saistītas ar Galinu Pintadinu.

maza vistas tematika

rakstura tēmu balonu dekorēšana

Bērnu svētku rotājums ar krāsotu vistu

ballīte ar dekorētu vistas kūku

suvenīri Pintadinha vistas dekorēšanai

Krāsotas vistas suvenīru somas

Krāsots vistas zēnu ballīšu rotājums

Jauka mazā vistas dekorēšana

Neliela ballīte iekštelpu vistu zālē Pintadinha

rotājums balles zāle no krāsotas vistas

Dzeltenā krāsā krāsota vistas apdare

Gleznotas vistas balles zāles dekorēšana

Rotājums ar izrotātas vistas dekorētiem galdiem

Krāsota vistas dzimšanas dienas ballīte

Uzlīme durvīm 63 skaisti modeļi un dekorētu durvju attēli!
Vai esat redzējuši izrotātas durvis? Ja iepriekš bija izplatītas vienkāršas un vienkāršas durvis, mūsdienās ir iespējams personalizēt durvis un pievie...
35 vistas maisiņu vilkšanas modeļu idejas un padomi!
Ikvienam, kam patīk dekorēt virtuvi ar amatniecību, patīk iepazīties ar modeļiem velciet vistas maisiņu. Šis produkts tiek izmantots, lai uzglabātu ti...
Tamborēšanas durvju svars 60 krāšņi modeļi + grafika un soli pa solim!
Pūš stiprs vējš un durvis aizcirst. Ko darīt, lai atrisinātu šo problēmu? Viena no funkcionālajām idejām, kas arī rotā, ir derības uz a tamborēt durvj...