Apdare

Havaju ballīte

Havaju ballīte

Viena no tradicionālākajām svinībām visā pasaulē ir Havaju ballīte, jo šāda veida svinības notiek visdažādāko iemeslu dēļ. Labā Havaju ballītē pilnīgi netrūkst prieka un jautrības, jo šāda veida ballītes nodrošina organizatoram iespēju veikt dažādas spēles, spēles un daudz cita veida atrakcijas..

Havaju partijas dekorēšana

Tā kā šī ballīte ir iedvesmojusies Havaju salās, vislabāk ir to svinēt vasarā, lai sniegtu vēl vēsāku siltuma klimatu un padarītu to vēl līdzīgāku sākotnējiem svētkiem..

Saturs

Havaju partijas ielūgumi

Vairumā gadījumu Havaju puses ielūgumi ir diezgan krāsaini, tostarp ziedu un augļu motīvi, kas ir vizuālie motīvi, kas visvairāk atgādina šo tēmu. Laba krāsu kombinācija vienmēr ietvers rozā, ceriņkrāsas, zaļu, zilu un dzeltenu krāsu, taču jūs varat pielāgot savu ielūgumu tā, lai tas izskatītos pēc jūsu iecerētās ballītes.

Rozā Havaju partijas ielūgums

Havaju partijas ielūgums - sērfošanas motīvs

Havaju partijas ielūgums - tropu motīvs

Havaju partijas ielūgums - Luau motīvs

Havaju ballītes ielūgums - ziedu un augļu motīvs

Havaju partijas ielūgums - ananāsu motīvs

Krāsains ielūgums uz Havaju ballīti

Havaju partijas puķu ielūgums

Notīrīt Havaju partijas ielūgumu

Vienkāršs ielūgums uz Havaju ballīti

Vairumā gadījumu ielūgums tiek piegādāts atklāti, norādot ļoti kodolīgu informāciju, tostarp notikuma datumu un vietu, pasākuma nosaukumu (piemēram, “kāzu ballīte”) un kādu citu informāciju, kas ir svarīga svinībām ( kā ikdienas apģērbs vai RSVP).

Havaju ballīšu rotājumi

Pirmais solis, lai organizētu kvalitatīvu Havaju ballīti, ir izvēlēties vietu, kur jūsu mājās notiks šis pasākums, ņemot vērā, ka šīm svinībām ir nepieciešama plaša telpa, kas, vēlams, ir atvērta un kurā ir baseins.

Skatīt arī:

Tādējādi viesiem būs ļoti ērti veikt virkni darbību, kas viņiem sniegs lielu labumu, piemēram, dejot, spēlēt spēles un spēles vietā, kur ir daudz interaktivitātes..

Vēl viens nepieciešamais solis, lai organizētu šo Havaju ballīti atbilstošā veidā, ir to priekšmetu atlase, kas būs šīs dekorācijas daļa. Daudzi ziedi, ziedlapiņas, papīra laternas un citi priekšmeti, kas šai ballītei sagādās lielāku prieku.

Ula Ula stila apdare Havaju luau

Dekoratīva kūka Havaju ballītei

Galds rotāts Havaju ballītei

Āra noformējums Havaju ballītei

Trešais jautājums, par kuru jādomā šāda veida organizācijās, ir ēdiens, kas tiks izvēlēts šim pasākumam. Tā kā tā ir tipiska Havaju ballīte, daži ēdieni no šīs valsts, piemēram, labs āra bārbekjū, daži brusetes un arī daudz augļu, jo Havaju salu iedzīvotājiem parasti ir ļoti daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, it īpaši kas attiecas uz patērētajiem augļiem.

Ceturtais būtiskais punkts, lai šī ballīte būtu ideāla, ir dzērieni, kas tajā būs, tāpēc rūpējieties par šo gatavojamo dzērienu izvēli un alkoholiskajiem dzērieniem, lai uzmundrinātu savus viesus.

Ir dažas kombinācijas, kas šajā ziņā var būt izcilas, piemēram, laba pina colada, kas turklāt ir ārkārtīgi atsvaidzinoša, tomēr ir diezgan garšīga. Citi dzērienu veidi, kurus var iekļaut jūsu ballītē, ir Mai Tai, kas sastāv no tropiskiem augļiem un ruma.

Havaju bērnu svētku noformējums

Dekorēts galds Havaju āra ballītēm

Āra Havaju ballīšu noformējums

Galds rotāts Havaju ballītei

Izrotāts bārs Havaju ballītēm

Galds rotāts Havaju ballītei

Visbeidzot, lai padarītu šo Havaju ballīti nevainojamu, pēdējais pieskāriens, kas nepieciešams, ir mūzika, jo Havaju ballītei ir jābūt ļoti dzīvai, ar to algojot labu Dj, lai šī ballīte būtu tāda, kādu jūs to iedomājaties , galu galā ir būtisks solis šajā iestudējumā.

Dziesmu izvēlei jābūt diezgan nejaušai, ar tipiskām Havaju tēmām, jo ​​šīs valsts instruments ir ukelele, kas ļoti atgādina Brazīlijas cavaquinho, laba ideja ir apkopot dažas dziesmas, kas ienes šo konkrēto Havaju skaņu, un līdz ar to ļaut jūsu partija ir vēl raksturīgāka un dzīvāka, ievērojot tipiskos šīs tautas ritmus.

Baby Room Decor 75 aizraujošas idejas, lai iedvesmotos!
Tiem, kas gaida bērniņu, viņi zina, ka, turpinoties grūtniecībai, paiet arī laiks, kas pieejams bērnu istabas dekorēšanai, un tad laiks sāk kļūt arvie...
20 neticami un jautri ieejas paklāji - modeļi un kur nopirkt!
Ideālas mājas sapņa rotāšana un piepildīšana ir rūpīgs un detaļām bagāts darbs. Daudzi objekti ir atbildīgi par uzslavas cienīgu projektu, un mazās de...
Virtuves apdare - 50 SENSATIONAL modeļi un + neskaitāmi padomi!
Pareiza mājas telpu izmantošana ir būtiska, lai iegūtu funkcionālu, skaistu un ļoti organizētu vietu (neatkarīgi no tā, kura telpa tiek remontēta vai ...