Apdare

Zvaigžņu karu ballīte - bērnu ballīšu noformējums

Zvaigžņu karu ballīte - bērnu ballīšu noformējums

Īpaši es uzskatu, ka Zvaigžņu karu tēma ir tradicionāla, jo ir vairākas paaudzes, kas ir uzticīgi fani un pavada filmas, seriālus un videospēles. Ja jūsu zēns ir viens no klases pārstāvjiem, man šķiet, ka jums ir pienākums pavadīt jūs šajā misijā, lai sagatavotu skaistu Zvaigžņu karu ballīšu noformējums lai apzīmētu laiku un telpu. Labi, mēs varam iet?

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas svinību noformējums

Saturs

Zvaigžņu karu ielūgumi

Tā kā ir vairākas izcilas rakstzīmes, ideāls ir izvēlēties to, kas jūsu bērnam visvairāk patīk. Ja viņam nejauši patīk Dārts Vaders, masku varat izmantot kā ielūguma formātu un, lai būtu interesantāk, ballītes datos varat ievietot sejas fotoattēlu kā skaistu ūdenszīmi atstāt iespaidu, ka viņš valkā masku. Iedomājies?

Reģistratūra

Jūs varat izveidot skaistu kuģi tikai ar baloniem dzimšanas dienā. Tādējādi viesi iekļūs ne tikai pašā ballītē, bet ar šo transportlīdzekli, kas var viņus aizvest lielākajā starpgalaktiskajā ceļojumā.

Koridorā, kas ved uz kūku galdu, jūs uzliekat melnu paklāju ar vairākām zvaigznēm un vienā un otrā pusē izklājiet Zvaigžņu karu galveno varoņu totemus. Tas izskatīsies lieliski!

Viesu galds

Vai vēlaties dot krāsu triecienu? Ja sienas ir pārklātas ar melnu audumu vai papīru, uz baltajiem galdiem un krēsliem novietojiet zilus dvieļus. Bet, ja vide to neveicina un ir jāpadara skaidrāka, rīkojieties otrādi, tas ir, notīriet sienas (izņemot paneli) un izvēlieties likt zilu dvieli ar melnu galdu un krēsliem vai apgriezt.

Zvaigžņu karu bērnu ballīšu rotājumi

Zvaigžņu karu rotātais galds viesībām

Zvaigžņu karu ballīšu rotājumu idejas

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas cupcakes un rotājumi

zvaigžņu karu provanču ballīšu rotājumi

dekoratīvs Zvaigžņu karu dzimšanas dienas galds

Zvaigžņu karu bērnu ballīte

dekoratīvs Zvaigžņu karu impērijas dzimšanas dienas galds

Zvaigžņu karu zils un melns dekors

dekoratīvu balonu panelis dzimšanas dienas svinībās

zvaigžņu karu balonu dekorēšana

zvaigžņu kara tēmu ballīte

Zvaigžņu karu rotāts galds

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas rotājumi

Lai izrotātu galdu, jums ir divas labas iespējas (ja vēlaties) ievietot varoņu lelles vai arī personalizētus Zvaigžņu karu kausus ar rotaļlietām un saldumiem, lai viesiem patiktu.

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas torte

Pie galda jūs varat izkliedēt visus varoņus, kas atrodas pulksteņa un kaujas pozīcijā, un katrā stūrī novietot raķeti vai kosmosa kuģi, lai atgādinātu visiem, kas piedalās svarīgā kosmosa misijā. Lai neļautu nevienam novērst uzmanību, izvēlieties zilu dvieli, lai atgādinātu par debesīm.

Zvaigžņu karu R2D2 robotu dekoratīvā kūka

Svinīga dzimšanas dienas torte zvaigžņu karu ballītei

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas svinību dekoratīvā torte

Kūka ar zvaigžņu karu varoņiem

zvaigžņu karu viesību kūka

Lego zvaigžņu karu ombrē kūka

Dzimšanas dienas kūka

dekoratīvs zvaigžņu karu pīrāgs

Milenium Falcon zvaigžņu karu dzimšanas dienas torte

rotāts zvaigžņu karš

zvaigžņu karu tematiskais pīrāgs

Zvaigžņu kari Hana un Lī kūka

Attiecībā uz kūku būs neiespējami to nepersonalizēt, jūs varat to izveidot planētas vai liela kuģa formā. Un augšpusē varat izrotāt ar zvaigžņu karu varoni, kas patīk jūsu bērnam.

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas panelis

Vienkārši, viegli un skaisti. Viss melns ar vairākām zvaigznēm, planētām, miglājiem, lai atveidotu debesis, kas kalpo par fonu klasiskajai filmai. Zvaigžņu karu rakstīšanas vietā izmantojiet to pašu fontu un uzrakstiet sava bērna vārdu un vecumu, kuru viņš svin (rakstiski). Tas būs brīnišķīgi!

Kaujas kostīms

Vienkārši ielieciet personāža drēbes, kas mazajam visvairāk patīk ar zobenu un visu.

Zvaigžņu karu partiju labvēlība

Patiesais varonis ir nenogurstošs! Iedaliet personalizētus zobenus, lai bērni varētu spēlēt pēc vēlēšanās. Labi izvēlieties materiālu, lai tas neradītu nelielu negadījumu risku. Pieaugušajiem (kuriem arī patīk šī tēma) izdaliet plastmasas kannas, kas personalizētas ar varoņu attēliem un slaveno frāzi "Lai spēks būtu ar jums". Iekšā ievietojiet dažus labumus un skaistu pateicības ziņojumu ar sava mazā varoņa fotoattēlu.

Zvaigžņu karu ballīšu suvenīri

Zvaigžņu karu tematiskās kausa ballītes priekšrocības

Zvaigžņu karu dzimšanas dienas labvēlība

Zvaigžņu karu partiju labvēlība

Grozi ar zvaigžņu karu dāvanām

Zvaigžņu karu cupcakes

Putu baseins kā gaismas zobens zvaigžņu karu ballītei

šķīvji un Zvaigžņu karu ielūgumi uz dzimšanas dienas svinībām

Vai jums patika Zvaigžņu karu ballīšu padomi? Vai jūsu galvā parādās idejas? Ja vēlaties, lai tā arī paliek, reģistrējiet savu e-pastu, lai saņemtu mūsu labākos padomus, kā vienmēr šūpoties un ... Lai spēks būtu ar jums!

Veikalu nosaukumu saraksts ar ieteikumiem dažādām nišām
Vai jūs plānojat atvērt biznesu un nezināt, kā to sauks? Šajā rakstā esmu sagatavojis pilnu sarakstu ar ieteikumiem veikalu nosaukumi. Iedvesmoties! K...
Tēva dienas dāvanas 2021. gadā lētas un radošas idejas
Tuvojas vēl viena tēva diena, un mēs vienmēr vēlamies izvēlēties dāvanu. Skatiet idejas Tēva dienas dāvanas lēti un ļoti radoši. Katru gadu jums notei...
Lieldienu ola 2021. gads - ar bonusa padomu beigās
Šodienas tēma ir palīdzēt jums organizēt nākamo gadu. Lieldienu ola 2021. gads ir tēma, kas jau tiek meklēta, jo tiem, kam tomēr ir jāsāk iepriekš, ga...