Apdare

Sekojiet līdzi mēbeļu un dekoratīvo priekšmetu tendencēm 2019. gadā

Sekojiet līdzi mēbeļu un dekoratīvo priekšmetu tendencēm 2019. gadā

Mājas pārveidošana ir vēl patīkamāka, ja jūs varat droši vadīt radošumu. Šajā ziņā, zinot tendences mēbelēs un dekoratīvos priekšmetos 2019. gadam, tas ir sākumpunkts neticamām kompozīcijām..

Tādējādi jūsu iedvesma nonāk augstumos, un jūs izveidojat telpas, kas ir ne tikai skaistas, bet arī aktuālas. Turpmāk viss ir gatavs jūsu vizuālajam priekam, kā arī draugu, ģimenes un komplimentu saņemšanai! - vidē, kas izstaro labu garšu.

Sekojiet lasījumam un sekojiet līdzi tam, kas šajā 2019. gadā būs viskoptākajā vidē!

Galvenās krāsas pieaug

2019. gada toņi un krāsas iedvesmo saikni ar dabu un tās elementiem. Tādā veidā izceļas silti toņi, kas var liecināt par mājīgumu. Ir arī augstas paletes, kas ļauj atpūtināt acis un nomierināt prātu.

Tālāk pārbaudiet toņus, lai vide atbilstu jaunajām tendencēm!

Koraļļi

Elegants, neitrāls un lieliski piemērots skaņdarbiem līdzās spēcīgākiem toņiem, koraļļi parādās pilnā spēkā. Tas gan interjera krāsošanā, gan mājas vides dekoratīvajos elementos.

Šīs tendences izplatīšana telpās nedrīkst aprobežoties ar segumiem un detaļām. Galu galā toņa vieglums ļauj to izmantot mēbelēs un dekoratīvos priekšmetos, piemēram, dīvānos, countertops, vāzēs un daudzos citos priekšmetos..

Vīns

Spilgts sarkans krāsa piešķir bordo krāsai - klasikai, kas ieņem tendences pozīciju un parāda sevi visā tās elegancē. Tas sniedz izsmalcinātību dažādās vidēs, neatkarīgi no tā, vai tā pārklāj sienu, krāso abažūru kupolu vai uz gleznām, paklājiem un spilveniem.

Zilganzaļa

Šeit šī tendence iekštelpās rada mieru un svaigumu, atsaucoties uz stilu un atturību. Šis maisījums dod iespēju pretoties gaišām un tumšām daļām ar gaismas efektiem.

Kombinējot zilo un zaļo toņu paleti, tiek radīti debesu un jūras iespaidi, veidota tīra vide un nodota harmonijas un miera ideja..

Tendences mēbelēs un priekšmetos

Funkcionalitāte turpina dominēt mēbeļu un dekoratīvo priekšmetu tendenču jomā 2019. gadā. Tostarp tāpēc, ka telpu optimizēšana un skaistuma saskaņošana ar lietderību kļūst arvien būtiskāka. Tad mums ir plānotas mēbeles kā lieliskas iespējas visām mājas vai dzīvokļa vidēm. Runājot par segumiem, 3D pielietojums uz sienu vai grīdas virsmām, radot kontrastu ar galdniecības izstrādājumiem, šogad konsolidējas vēl vairāk.

Lai viss būtu vēl skaistāks, jaunā sezona iesaka izmantot tapetes mūsdienu rakstos, ģeometriskajā glezniecībā un krāsotajās flīzēs.

Koka personība

2019. gadā plānotās mēbeles piešķir koka personību, aptverot veselus gabalus vai rotājot detaļas, piemēram, rokturus uz skapja durvīm. Dažādas faktūras vienā un tajā pašā vidē veido skaistākos kontrastus, kurus var iegūt, sajaucot noslīpētās virsmas ar zemnieciskiem elementiem.

Zelta mirdzums

Zeltaino toņu izsmalcinātība un šarms 2019. gadā rotājuma elementiem piešķir spilgtumu un greznības pieskārienus. Protams, nepārspīlējot, jo, tālu no neuzkrītošā, mēra sezonas spilgtumu.

Tam ir izturēta zelta krāsas un vara tradicionālisms, tas piešķir varenību un bagātina telpu dekoru. Attiecībā uz elementu izvēli šajā ēnā tas ietver iespējas, sākot no attēlu rāmjiem un vāzēm līdz dekoratīvām nišām, kas ir autentiski gaismas punkti.

Retro mēbeles

Liektā estētika ir dekorācijā, kas paredzēta šī gada mājas modei. Tās iedvesmai ir noapaļotas formas, sekojot 1950. un 1970. gadu dominējošajam dizainam.

Šī iedvesma parādās mēbelēs un ierīcēs, tostarp dīvānos, ledusskapjos un krāsnīs ar zobu bakstāmo kājiņām. Uz skatuves atgriežas vairāk periodisku skaņdarbu, kas tiek uzskatīti par ikoniskiem, to skaitā ierakstu atskaņotājs, galda radio un pat rakstāmmašīna.

Samta apdare

Samtainie audumi parāda stingras dekoratīvās tendences, kas pierāda, ka skaistums nekad neiziet no modes. Samts paspilgtina minimālisma dekoru, piemēram, ar spēcīgu krāsu apdari, kas izcelta dzīvojamās istabas diskrētajā vidē.

Auduma apdares bagātības kontrasts, atšķirībā no koka rūgtuma, ir vēl viens pieminēšanas vērts sastāvs. Galu galā idejas par luksusa aspekta laušanu un komforta un relaksācijas sajūtu nodošanu ir galvenās sezonas tendencēs.

Zaļās krāsas klātbūtne dekorācijā 2019. gadā

Kontekstā, kas kompozīcijās atbalsta dabu, zaļā krāsa ir praktiski obligāta. Tāpēc lapotne un augi ir daļa no šī gada interjera dekorēšanas tendencēm.

Papardes un vijolītes

Dažādās papardes labi pielāgojas vietām ar vāju apgaismojumu, tāpēc neuztraucieties, vai vannas istabā novietot šīs sugas augu, kas karājas pie griestiem. Telpas sienas atdzīvosies ar dažādu krāsu vijolīšu vāzēm - šī tendence saglabājas stingra arī 2019. gadā.

Kaktusi un sukulenti

Augsti plaukti un plaukti ir piemēroti kaktusiem un sukulentiem, kas neprasa lielu aprūpi un izdzīvo vairākas dienas bez laistīšanas. Ņemiet vērā, ka šo augu cienītājiem alternatīvas neaprobežojas tikai ar mazām sugām.

Starp lielākiem sukulentiem izceļas Mandacaru, tipisks kaktuss no Brazīlijas ziemeļaustrumiem. Papildus uzmanības pievēršanai tās varenībai tajā ir skaisti ziedi, kas tiek atvērti naktī, pavasarī.

Vertikāli dārzi

Vertikālie dārzi nav jauni, taču tie joprojām ir labi izvietoti starp izvēlētajiem augiem, lai telpām piešķirtu zaļu nokrāsu. Zaļajās sienās ir vairākas sugas, taču tām ir vajadzīgas vietas, kur nokrīt pietiekami daudz gaismas.

Vietās ar zemu apgaismojumu indikācija ir saistīta ar saglabājušos vertikālo dārzu, kas ir mazāk darbietilpīgs un izturīgāks. Vēl viens risinājums iekštelpām ir vertikāla dārza veidošana no sūnām. Šim veidam ir ne mazāk kā sešpadsmit zaļo toņu iespējas, turklāt tam nav nepieciešama pastāvīga apkope.

Kā jūs redzējāt iepriekš, mēbeļu un dekoratīvo priekšmetu tendences, kas 2019. gadā būs mājās un dzīvokļos, attiecas uz dabu. Viņi arī kontrastē klasisko ar moderno, kā arī spēlē ar krāsām un faktūrām. Tādā veidā viņi apvieno izveidotos elementus un rada jaunu iedvesmu kompozīcijās ar harmoniskiem rezultātiem. Tāpēc, izvēloties līniju, kas vislabāk atbilst jūsu stilam, ļaujiet savai fantāzijai vaļu, turklāt izmantojiet un ļaunprātīgi izmantojiet daudzas pieejamās atsauces!

Vai jums patika uzzināt vairāk par jaunajām apdares tendencēm? Tātad, dalieties savos sociālajos tīklos un nogādājiet informāciju draugiem!

Dekoratīvo spoguļu veidi un padomi!
Dažādi dekoratīvo spoguļu veidi ir laba tēma interjera dizaina jomā. Resurss ir laba likme, lai aizpildītu sienu, piešķirtu vietu videi, atspoguļotu s...
TOP 50 tīru apdari Kā to izdarīt, padomi un fotogrāfijas!
Tīrā dekorācija pēdējā laikā Brazīlijā tiek izmantota daudz, jo galu galā daudzu cilvēku vēlme ir pašreizējā māja, kas ir viegli piekrauta un ar relak...
50 labākie noformētie mazgāšanas telpu padomi, fotogrāfijas un dažādas idejas!
Laiks, kad tualetes bija vienkārši aizmirsta vide, ir pagājis, tagad ir ideja iekārtotas mazgāšanas telpas ir kļuvis par realitāti un ir veicinājis mā...