Apdare

Dekoratīvs straumētājs - 47 skaisti modeļi, lai rotā jūsu māju!

Dekoratīvs straumētājs - 47 skaisti modeļi, lai rotā jūsu māju!

Dekoratīvais straumētājs ir objektu veids, kas interjera projektos ir kļuvis bieži sastopams un parādās kā vertikālas dekorēšanas iespēja, izmantojot sienas platību, lai pievienotu detaļas, kas uzlabo vidi.

Un, ja jums ir jautājumi par šo objektu vai par to, kā izmantot straumētāju dažādu vidi dekorēšanai, ierakstā mēs apkopojām padomus un iedvesmas, lai šo priekšmetu iekļautu dizaina un dekorēšanas ietvaros.

Tēmas

Kas ir straumētājs?

Streamer ir sava veida dekoratīvs karogs, kas pabeigts knābī, un to var izgatavot no dažādiem materiāliem, kas ļauj jums izmantot priekšmetu dažādās vidēs un dekoratīvos stilos.

Attēli un dekoratīvās straumēšanas modeļi

Pielāgots

Dekorēšanai ir vairāki straumētāju stili, un viena no iespējām ir personalizētais modelis ar nosaukumu, kā liecina šī bērnu modeļa ideja.

Versija nes knābja karogu ar bērna vārdu un ir ideāli piemērota lietošanai uz dzemdību durvīm vai mazuļa istabā, atstājot personalizēto vidi.

Modelis ir karogs ar smilškrāsas krāsas fonu un rotāts ar filcu, papildus bērna vārdam parādot arī lauvu tēmu.

Modelim ir vārds starp sirdīm

Modelis nes nelielu filca mākoni ar sirds lietu

Dekoratīvs

Modelim ir kaktusa dizains

Starp dekoratīvo vimpelu stiliem, ko izmantot kā daļu no projekta, viena no idejām ir straumētāja veidne ar frāzi, kas darbojas kā frāžu lodziņš.

Šajā dekoratīvajā projektā karogs rada frāzi “Nekad neļauj nevienam atturēt sapņot”, frāzi, kas sniedz iespaidīgu vēstījumu un vienmēr liek dzīt savus sapņus.

Modelis ar frāzi ir lielisks, lai uzlabotu rotājumu, un tādā gadījumā modelim ir burti ar dažādiem fontiem, kas padara priekšmetu vēl īpašāku un dekoratīvāku..

Dekoratīvais modelis ar lamu dizainu ir ideāli piemērots bērnu istabai

Roku darbs ir vārds “empātija”

Modeļa teikumā ir fontu sajaukums

Modelei ir klasisks izteiciens “mājas saldās mājas”

Laulība

Baltie krēsli saņēma karogus aizmugurē

Kāzas var iedvesmot arī šī serpentīnu tendence, un viena no idejām izmantot karogu kā dekorācijas daļu ir izmantot preci, kas apzīmē līgavas un līgavaiņa krēslus..

Ideja šeit rada divus karogus, tāpēc katrs no karodziņiem īpašā veidā iezīmē līgavaiņa un līgavaiņa krēslus.

Šajā gadījumā karogi tika nokrāsoti ar ziedu tēmām, atbilstot kāzu ierosinājumam, un katram no tiem ir vārds "vienmēr" un "kopā", un, tos krēslos izmantojot blakus, tie veido izteicienu "vienmēr kopā", kas kāzu detaļās piešķir romantiskāku stilu.

Līgavas un līgavaiņa krēsli tika rezervēti ar karodziņiem ar frāzēm

Veidni var izmantot pie kāzu ieejas

Katrā no karodziņiem ir uzraksts “viņš ir mans zēns” un “viņa ir mana meitene”

Harijs Poters

Modelis sniedz vairākas Harija Potera sāgas detaļas

Starp dažādiem dekoratīvo straumētāju stiliem viena no idejām ir priekšmeta versija ar Harija Potera tēmu, kas ir ideāli piemērota burvju sāgas faniem, turklāt tā ir lieliska iedvesma nerd / geek dāvanai.

Modeļa ideja ar Harija Potera tēmu, šī versija ir personalizēta un dekorēta ar filca.

Vimpeļa modelis nes personalizētu vārdu, papildus filca lellēm, kas attēlo Rona Vīzlija, Harija Potera un Hermiona varoņus.

Vienumā ir arī Cūkkārpas skolas krāsas un skolas nosaukums, kas rakstīts ar filca burtiem.

Modelim ir vairāki simboli, kas attiecas uz sāgu

Modelis attēlo vienu no burvestībām, ko izmanto mazā ragana

Vienkāršajam modelim ir labi pazīstamās platformas numurs 9 3/4

Makramē

Kaktusa pods tika izmantots blakus karogam

Tiem, kas neuzskatīja par straumētāja izmantošanu kā daļu no dekorēšanas, spēcīga tendence, kas pārliecinās jūs izmantot šo priekšmetu, ir makramē straumētājs - roku darbs, ko var izmantot vimpeļu izgatavošanai.

Kā ideja makrameja modelim, iedvesma šeit sniedz liela karoga un knābja modeli ar bārkstīm galos, kas dod priekšstatu par priekšmeta lielāku kustību..

No balta aukla izgatavots dekoratīvais straumētājs tika izmantots, karājas pie sienas antīkā rozā tonī, un tas izceļas uz šīs virsmas, radot iedvesmojošu ideju aizstāt klasisko gleznu izmantošanu un piešķirt rokām darinātu gaisu interjera dekorēšanai.

Makramē modelis rotā pelēko istabas sienu

Modelis ir mazs un bārkstis

No Junina partijas

Modelis ir zemniecisks un krāsains stils

Starp tematiskā vimpeļa idejām viens no iedvesmas avotiem ir jūnija ballītes modelis, jo priekšmets ir šo ballīšu klasika un parasti parādās kā atsauce uz dažiem svētajiem, kas tiek svinēti jūnija svinībās..

Kā ideja par jūnija straumētāju šajā priekšlikumā ir iekļauts modelis ar karodziņu, kas izgatavots no rupjš audekls / džutas, kas atbilst svinībām.

Karogu rotāja arī Svētā Antonija attēls ar mākslīgiem ziediem un krāsainām bārkstīm, kas izgatavotas no satīna lentes, piešķirot priekšmetam unikālu un īpašu šarmu..

Modelis ir krāsains un smalks

Vimpelis tika izgatavots ar ziedu gepardu

Jūnija ballītes modelis tika veidots no filca

No Ziemassvētkiem

Ja jums patīk ideja par tematisku rotājumu izgatavošanu mājām, Ziemassvētku rotāšanai varat izmantot periodu pirms Ziemassvētkiem, un viens no priekšmetiem, kas var būt daļa no šīs dekorācijas, ir Ziemassvētku straumētājs, kuru var izmantot pie ieejas durvīm vai kā iekšējo sienu apdare.

Ziemassvētku rotājumam ar karogu šeit ir ideja par kokvilnas karoga modeli ar gaiši zilu un baltu fonu.

Savukārt Ziemassvētku rotājums parādās caur filca detaļām, kas veido Ziemassvētku vecīša seju, kas rotā karogu, papildus izteicienam “Priecīgus Ziemassvētkus”..

Durvju rotāšanai izmantots modelis ar Ziemassvētku priedi

Modelis atved Ziemassvētku vecīti, kas izgatavots no filca

Vienkāršajam modelim ir izteiciens “priecīgus Ziemassvētkus”

Filcs

Ir vairāki vimpeļu stili, un viena no variācijām ir modelis, kas izgatavots no filca, ko var izmantot dažādu dekoratīvo karogu tēmām un stiliem.

Šajā priekšlikumā bija doma izmantot gaiši smilškrāsas filca kā karoga pamatu, un šī tēma rada mazu lapsu no filca. Modelis piedāvā arī papildu rotājumus, piemēram, lapas un ziedus, kas izgatavoti arī no filca.

Lapsu modelis kļūst par jauku un smalku iespēju, un tas ir ideāli piemērots bērnu istabu dekorēšanai.

Mazais lapsas modelis ir personalizēts ar nosaukumu

Lamu modelis ir krāsu versija

Tātad, vai jums patika modeļi? Pastāstiet mums, kāds ir jūsu iecienītākais modelis un vai jūs izmantotu šo priekšmetu rotājumā.

60 skaistas un elegantas mūsdienu vannas istabas - fotogrāfijas
Tiem, kas vēlas mūsdienīgu vannas istabu, ir jāpatur prātā, ka šim stilam ir būtiska funkcionalitāte un labu materiālu izmantošana. Mēģiniet pārbaudīt...
Vannas istabas augi 35 sugas un vairāk nekā 70 fotoattēli, no kuriem izvēlēties
Augi piešķir dzīvību mājai, un tos var izmantot pat vannas istabā. Šī istaba, kas dekorācijas ziņā bieži tiek atstāta novārtā, var gūt daudz labuma no...
Vannas istabas dušas modeļi
Vannas istabas kabīnes modeļa izvēli daudzi cilvēki bieži aizmirst. Bet dzīvojamo māju projektos ar modernu stilu kastīte ir kļuvusi par dekorācijas d...