Apdare

Skaisti ziedi 40 veidi, sugas un 60 iedvesmojošas fotogrāfijas

Skaisti ziedi 40 veidi, sugas un 60 iedvesmojošas fotogrāfijas

Kāds ir skaistākais zieds, ko esi redzējis? Ļoti grūti šādi atbildēt, gatavs, kad jums ir tik daudz un neskaitāmas iespējas izvēlēties, sākot no rozēm līdz orhidejām, šķērsojot tulpes, lilijas un saulespuķes.

Vai par dzīvespriecīgo un dzīvespriecīgo krāsu, par eksotisko vai smalko formu, vai par smaržām, kas nostiprinās nāsīs. Vienmēr būs kāds skaists zieds, kas paspilgtinās jūsu dienu un piepildīs jūs ar labu enerģiju.

Šīs dabas skaistules mūsu dzīvē var ienākt dažādos veidos. Stādīti vāzēs un dārzos, izkārtojumā uz galda, piemēram, skaists pušķis, matu rota, rotājot sienas attēlu veidā vai varbūt pat kā spilvena, palaga vai aizkara nospiedumu. Fakts ir tāds, ka nav attaisnojuma, ja mājās nav skaistu ziedu.

Tāpēc, lai piepildītu acis, mēs aicinām sekot zemāk redzamajai fotoattēlu izvēlei ar 40 veidu skaistiem ziediem. Galu galā nepietiek tikai, lai redzētu, kā arī ir interesanti uzzināt šo skaisto ziedu nosaukumu, lai par tiem varētu meklēt sīkāk. Pārbaudiet:

40 veidu skaisti ziedi

1. attēls - Anthurium atver šo skaisto ziedu izlasi, atklājot sevi kā sava veida eksotiskus ziedus un intensīvas krāsas.

2. attēls - Jade Vine pārsteidz un iepriecina savus skaistos ziedus, kas karājas tirkīza zilā tonī, kas ir viena no skaistākajām lapenīšu oderes iespējām.

3. attēls - sarkanais vidusmīlis ir pasaules retāko ziedu sarakstā; perfektā simetriskā ziedlapu forma garantē šai sugai elpu aizraujošu skaistumu.

4. attēls - zemniecisku ziedu cienītājiem Agapanto ir prieks acīm; pamaniet mazo ziedlapiņu delikatesi, neskatoties uz zemniecisko izskatu.

5. attēls - Alisso, kas pazīstams arī kā līgavas pušķis, izceļas ar mazām un daudzām baltām ziedkopām pušķa formā; suga joprojām ir ļoti smaržīga, tāpēc to arī sauca par medus ziedu.

6. attēls - Amarilis, saukts arī par açucena, ir ieguvis ievērību eksotiskās formas un dinamisko krāsu dēļ.

7. attēls - Aster ir zieds, kas apbur ar savu vienkāršo un smalko izskatu; zieds pievērš uzmanību arī to dažādo krāsu dēļ.

8. attēls - skaistā un smalkā Astromélia ir viena no iecienītākajām puķēm ballīšu, īpaši kāzu rotāšanai; šis skaistais zieds pārsteidz arī ar bagātīgo krāsu daudzveidību.

9. attēls - viens no nedaudzajiem ziediem, kas zied ziemā, Azaleia pastaigājas starp zemniecisko un smalko, atstājot romantisma pieskaņu tur, kur tas atrodas.

10. attēls - vai vēlaties skaistu, viegli audzējamu ziedu? Tad deriet uz jūsu žetoniem par begoniju; sugai joprojām ir dažādas krāsu variācijas, lai jūs varētu iemīlēties.

11. attēls - formāts atbilst šī smalka un krāsaina zieda nosaukumam: lauvas mute; skaista un eksotiska suga, kas liek sirdij pukstēt straujāk.

12. attēls - saulespuķu nevarēja atstāt ārpus šī saraksta; viena no skaistākajām esošajām puķēm, spilgti dzeltenas krāsas un enerģijas pilna īpašniece, suga nes dzīvību un gaismu, lai kur tā dotos.

13. attēls - Un kā ar ziedu, kam ir ne tikai skaisti, bet tam ir arī daudzas ārstnieciskas īpašības? Šī suga pastāv un iet ar kliņģerīšu nosaukumu.

14. attēls - skaista, skaista un skaista! Camellia rada pārpilnu, smaržīgu un ļoti smalku skaistumu; tās ziedlapiņas ar mazāko pieskārienu var kļūt brūnas, tāpēc kamēlija ir zieds, par kuru jāapbrīno, tikai skatoties, nepieskaroties.

15. attēls - zieds ar šokolādes smaržu: šī ir Chocolate Cosmos, suga, kas apbur ar tumši brūnām ziedlapiņām un nepārprotamu kakao aromātu; tomēr diemžēl šī suga ir izmirusi no savvaļas dzīvniekiem, to kultivē tikai ar ģenētisku mutāciju palīdzību .

16. attēls - Vienam no līgavu iekārojamākajiem ziediem Piena stiklam ir ļoti eleganta gareniskā struktūra, kas ir ideāli piemērota cēlu un izsmalcinātu rotājumu sastādīšanai..

17. attēls - Viegli stādāms un kultivējams, neļķes ir viens no skaistākajiem un vienkāršākajiem ziediem, kas jums tur var būt mājās.

18. attēls - Neļķe ir vēl viena skaista ziedu suga, kas ir pelnījusi vietu jūsu personīgajā sarakstā; viņi saka, ka katrai neļķu krāsai ir atšķirīga nozīme; piemēram, baltā neļķe ir saistīta ar tīru mīlestību un veiksmi.

19. attēls - Krizantēma ir skaists zieds, kas izceļas ar apjomīgu izskatu un dažādajiem krāsu toņiem.

20. attēls - meklējot ziedu, kas augtu telpās? Lieliska iespēja ir Cyclamen, skaists zieds, kuram patīk dzīvot, pasargājot no saules.

21. attēls - Dalijas vienkāršais un vienkāršais skaistums viņu ievieto šajā skaistāko ziedu sarakstā; smalks un trausls izskats, Dahlia ir lieliski piemērots romantisku un īpašu mirkļu dekorēšanai.

22. attēls - visintensīvākie dabas ziedi ir Delfinio sugas; ideāls veids dārziem un satriecošu un oriģinālu rotājumu radīšanai.

23. attēls - Floksa zieds ikvienam piedāvā savu skaistumu gandrīz sešus nepārtrauktus mēnešus, laikā, kamēr tā zied.

24. attēls - vai jūs joprojām esat dārznieks māceklis? Pēc tam iekļaujiet skaisto gardēnijas ziedu savā sugu sarakstā, lai augtu; augu ir viegli kopt, un tam ir neticami skaistums un smaržas.

25. attēls - skaistais Gailárdia zieds izceļas ar ziedlapiņu sarkanoranžo toni; suga ir ļoti tuvu saulespuķēm.

26. attēls - vai jums patīk lauka ziedi? Tāpēc savā buķetē iekļaujiet zemniecisko un skaisto Gazania, kas jūsu dekoru pasniegs ar daudz krāsu un prieka.

27. attēls - graciozā un dzīvespriecīgā Gerbera ir viens no populārākajiem skaistajiem ziediem, kas pastāv, it īpaši attiecībā uz ballīšu rotāšanu.

28. attēls - apskatiet vēl vienu skaistu ziedu, kam joprojām ir terapeitiskas īpašības; Hibisco ir pelnījis vietu jūsu mājās un tās apdarē.

29. attēls - mazie ziedi hortenzijas pušķa formā ievieto to skaistāko esošo puķu rangā; interesanta šīs sugas iezīme ir tā, ka ziedi maina krāsu atkarībā no apgaismojuma un augsnes veida, kurā tie tiek stādīti.

30. attēls - Īrisa zieds jeb fleur de lis ir lielisks! Krāsas, forma, viss tajā esošais ir burvīgs.

31. attēls - Vēl viens svētku rotājumu mīlulis, Lisianto ir skaists zieds, pilns ar krāsām un ar gardumu, kas piepilda acis.

32. attēls - Magnolija: salduma, līdzjūtības un neatlaidības zieds, bez tam, protams, neaprakstāma skaistuma īpašniece.

33. attēls - kurš nekad nav padevies vienkāršas un skaistas Daisy burvībām? Šis populārais zieds bez šaubām ir viens no skaistākajiem ziediem.

34. attēls - vēl viens zieds, kas ir populārs līgavu vidū: peonija. Un ne mazāk svarīgi, ka delikātajām sugām ir dažādu toņu krāsas unikālā formātā.

35. attēls - krāsaini un smalki, Prímula ziedi tiek plaši izmantoti mājas audzēšanā, jo tos ir viegli stādīt un kopt.

36. attēls - tagad ir Vincas kārta! Jūs noteikti esat viņu redzējuši tur, ko varbūt nezinājāt, bija viņas vārds; kā tas ir, Vinca ir ļoti bieži sastopama un spēj paņemt daudzas sirdis.

37. attēls - vai vēlaties savā dārzā tauriņus? Tātad augu zinnias, šis skaistais, sulīgais zieds piesaista tauriņus kā neviens cits.

38. attēls - Kā runāt par skaistiem ziediem, neminot Liliju? Šī ir viena no skaistākajām un eksotiskākajām sugām, kādu vien varat iedomāties, nemaz nerunājot par to, ka zieds ir ļoti aromātisks.

39. attēls. Tipiska aukstām valstīm Tulpe ir reta skaistuma zieds, kas ziedēšanas laikā nodrošina vizuālu skatu..

40. attēls. Tiem, kas ir iemīlējušies tropu ziedos, jau ir jāzina Estrelícia jeb paradīzes putns. Šis eksotiskais zieds, kas ir pilns ar spilgtām krāsām, ir dzīves un prieka parādījums, lai kur tas arī dotos.

41. attēls - Ah, rozes! Viņi aizver mūsu izvēli ar zelta atslēgu! Skaistas un smaržīgas, rozes, bez šaubām, ir skaistākās puķes pasaulē.

Skaistu ziedu izmantošanas veidi

Tagad, kad jūs jau zināt dažus no skaistākajiem ziediem, kas pastāv uz mūsu milzīgās zilās planētas, ko jūs domājat pārbaudīt, kā galu galā ņemt šīs mātes dabas dāvanas ikdienas dzīvē? Tas ir tas, ko mēs jums parādīsim zemāk esošajos attēlos: oriģinālas un radošas idejas par to, kā dekorācijā izmantot skaistus ziedus:

Skaistu ziedu pušķis

42. attēls - viens no izplatītākajiem skaistu ziedu izmantošanas veidiem ir pušķis, īpaši līgavām.

43. attēls - Kāzu pušķis ar zemnieciskiem ziediem un dekonstruētu formātu.

44. attēls - skaista un gracioza līgavas pušķu iedvesma, kas izgatavota no maziem, smalkiem un krāsainiem ziediem.

Attēls 45 - Kāpēc izmantot tikai vienu ziedu, ja jūs varat izmantot vairākus? Šeit šajā pušķī opcija bija paredzēta peonijām, rozēm un mini rozēm.

46. ​​attēls - un ko jūs domājat par tropu pilnu līgavas pušķi? Šim nolūkam ieguldiet orhidejās, bromeliādēs un tagetēs.

Skaistas ziedu kompozīcijas

47. attēls - Portugāles vāze skaisti saņēma krāsainu un krāsainu ziedu sortimentu.

48. attēls - kur citur izmantot skaistus ziedus, nevis kāzu altāra arkā?

49. attēls - dažādu ziedu sugu apvienošana ir neticami rotājumu resurss.

50. attēls - ziedu nekad nav par daudz; jo vairāk un daudzveidīgāks izkārtojums, jo labāk!

51. attēls - sarkanu ziedu izkārtojumi; kaislības un romantisma krāsa.

Tapetes ar skaistiem ziediem

52. attēls - vēl viens skaists veids, kā ienest ziedus savā dzīvē, ir to izmantošana kā fona izdrukas.

53. attēls - aplūkojiet šo fona attēlu ar zilu fonu; dinamisks un dzīves pilns.

54. attēls - kā ar peonijām uz fona? Diezgan variants!

55. attēls - Bet, ja jūs vēlaties tīrāku un diskrētāku iespēju ar ziedu, šis tapetes modelis ir ideāls.

56. attēls - tapetes versija ar melnbaltām puķēm.

Skaisti ziedu rāmji

57. attēls - mēģiniet ierāmēt attēlus un spoguļus savā mājā ar ziediem.

58. attēls - īpaši delikāts ziedu rāmja variants; priekšlikums bija vēl skaistāks, kad tas tika novietots gaismas priekšā, kas nāk no loga.

59. attēls - Dabisko ziedu attēli: atšķirīgi un oriģināli.

60. attēls - vērts ir arī ziedu iespaids; dekors ir moderns un nepiespiests.

61. attēls - tīram dekoram labs variants ir ziedu attēli līdzīgos toņos.

Vienradzis - 5 idejas, kas jūs iedvesmo
Vai meklējat vieglu un mūsdienīgu bērnu ballīšu tēmu? Kā būtu zināt idejas par vienradža ballīte? Apskatiet padomus, fotoattēlus un dariet to pats! Kā...
Kā tīrīt stiklu - profesionāli un vienkārši padomi
Vai jūs pavadāt dienu, tīrot mājas logus, un galu galā tie nav caurspīdīgi? Uzziniet tūlīt kā tīrīt stiklu pareizi. Šodienas padomi par kā tīrīt stikl...
Kā rūpēties par sukulentiem - soli pa solim
Rūpes par sukulentiem tas neprasa daudz pūļu, bet tomēr prasa zināmu rūpību. Skatiet 7 vienkāršus padomus, kā padarīt jūsu augus veselīgus. Ja jūs vēl...