Luksusa savrupmāju un fasāžu attēli

 • Anthony Kelly
 • 0
 • 2420
 • 264

Jūs, kas sekojat mūsu emuāram, noteikti pamanījāt, ka mēs runājam par dažāda veida ēkām, piemēram, savrupmājām, vienstāvu mājām un pat lauku mājām. Jā, bet mums joprojām trūkst viena no skaistākajiem un izsmalcinātākajiem modeļiem - savrupmājas un greznas mājas. Šāda veida ēkām ir liela pievienotā vērtība gan lielo izmēru dēļ, gan arī tāpēc, ka tām parasti ir sarežģītāks arhitektūras dizains un augsta pievienotā vērtība..

Grezna lauku savrupmāja

Bet galu galā: kādi ir tie elementi, kas padara savrupmāju patiešām vērtīgu? Tagad skatiet to priekšmetu sarakstu, kuru netrūkst vai labāk sakot, kas parasti ir visās luksusa mājās. Apskatiet arī mūsu luksusa māju izvēli bagātiem un veiksmīgiem cilvēkiem.

Saturs

 • Muižu un greznu māju fotoattēli
  • Luksusa baseini
  • Izmērs ir dokuments
  • Krāšņākās krāsas
 • Stils un apdare

Muižu un greznu māju fotoattēli

Peldbaseini ir elementi, kas projektam piešķir pievienoto vērtību

Luksusa baseini

Kā runāt par greznu māju bez baseina? Vienkārši nav iespēju, vai ne?

Katrā sevi cienošā luksusa mājā ir peldbaseins. Un, lūk, es nerunāju par šiem tradicionālajiem baseiniem, kas parasti atrodas apkārt. Es runāju par olimpiskajiem baseiniem, milzīgiem baseiniem, kas iegūst ārējo vidi un daļu no iekšējās vides, par visdažādāko formātu baseiniem, īsi sakot, patiesiem mākslas darbiem.

Grezna savrupmāja ar integrētu baseinu

Luksus mājas fasāde ar baseinu

Luksusa moderna māja - savrupmāja ar baseinu

Izmērs ir dokuments

Jā, šāda veida ēkās izmēriem ir vislielākā nozīme. Vai arī jūs domājat, ka trīsistabu māju var uzskatīt par greznu? Diez vai ne? Nu, luksusa mājas parasti ir milzīgas mājas ar vairākiem "suite" numuriem, sociālās istabas, ēdamistabas, spēļu istabas, atpūtas zona, vannas istabas utt..

Liela grezna savrupmāja - greznu māju fasādes

Grezna mājas fasāde pludmalē - mājas piekrastē

Mūsdienu luksusa māja - savrupmājas fasāde

Grezna mājas fasāde peldēšanai

Tātad, ja jūs domājat par greznu ēku, bez žēlastības varat palielināt kvadrātmetru skaitu.

Krāšņākās krāsas

Krāsām jābūt labi izvēlētām atbilstoši struktūras stilam un, protams, arī pēc iedzīvotāja gaumes. Bet ir vērts atzīmēt, cik svarīgi ir gleznot greznās mājās. Mēs parasti redzam šī modeļa mājas ar neitrālākām krāsām, piemēram, krēmu un baltu. Bet, ja tā ir dizainera un / vai rezidenta griba, viņa var uzņemt visdažādākās krāsas.

Grezna māja stikla un melnā krāsā

Luksusa savrupmājas projekts - stikls un tērauds

Kā būtu ar super greznu māju un visu rozā? Varu derēt, ka tā nebūtu slikta ideja daudzām meitenēm, piemēram, man, kuras to ļoti labi pieņemtu.

Stils un apdare

Ir vairāki modeļi un stili, piemēram, mūsdienu, zemniecisks, tīrs, moderns utt. Tāpēc labākais dekorēšanas variants ir sekot sākumā izvēlētā modeļa līnijai, tāpēc papildus tam, ka dekorācija ir skaistāka un vienveidīgāka, tā arī kļūs par papildu šarmu mājā.

Mūsdienīga māja ar koka detaļām

Greznas mājas - fasādes un dizains

Nu, mājas patiešām ir greznība, ļoti izsmalcināta un ārkārtīgi skaista. Tāpēc, ja jūs domājat par mājas celtniecību pēc šāda modeļa, neatsakieties no iepriekš minētajiem priekšmetiem un, protams, neaizmirstiet uzaicināt mūs uz ballīti.

Luksusa savrupmāja 3 stāvos

Grezna māja ar stikla fasādi

Greznu māju dizains

Mūsdienīga māja ar peldbaseinu un aizsardzību pret karstuma dūrienu

Luksusa savrupmāju modeļi

Grezna māja ar baseinu

Grezna mūsdienu mājas fasāde

Luksusa Brazīlijas māja

Grezna Provansas stila māja

Dekorēta moderna māja - mūsdienīgs mājas dekors

Grezna stikla fasāde

Grezna māja ar betona fasādi

Greznu māju dizains

Fasāde ar spoguļstiklu
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą