Apdare

Apstādījumi - 50 idejas sirreālu rotājumu veidošanai ar krāsu!

Apstādījumi - 50 idejas sirreālu rotājumu veidošanai ar krāsu!

Kādreiz esat dzirdējuši par krāsu apstādījumi? Ja jūs interesē dekorēšana un modes tendences, jūs noteikti esat redzējuši daudzus projektus ar šo zaļās krāsas variantu, kas tiek uzskatīts par atsvaidzinošu un uzmundrinošu.

Neatkarīgi no tā, vai rotā istabas, guļamistabas vai jebkuru telpu mājā, apstādījumi izceļas jebkurā vidē, it īpaši, ja tos apvieno ar papildu toņiem.

Tātad, kā būtu apskatīt fotoattēlus un dekorēt padomus šajā krāsā? Mēs esam sagatavojuši visaptverošu ceļvedi, lai jūs iedvesmotu. Ziniet visu un iekļaujiet apstādījumus dažādās savās mājās.

Tēmas

Zaļās krāsas variācijas, uzsverot apstādījumus

Svaigs, moderns un jaunu sākumu simbols. Tā tiek definēts apstādījums, 2017. gada krāsa, pēc Pantones domām. Pēc uzņēmuma domām, tā ir jaunai lapotnei raksturīga dzeltenzaļa variācija, kas atdzīvojas un atjaunojas pavasara pirmajās dienās..

Turklāt to uzskata par dabisku un neitrālu krāsu, kurai ir cieša saikne ar ikdienas dzīvi. Tāpēc tas ir ideāli piemērots dažādu vidi dekorēšanai, piešķirot dzīvības un aizraušanās pieskārienu jebkurai mājas telpai..

Kopš gada krāsas titula iegūšanas, apstādījumi sāka izcelties daudzos projektos. Pats par sevi zaļais atstāj jebkuru vietu svaigāku un dabiskāku, turklāt ir pilnīgi universāls.

Pantone apgalvo, ka apstādījumi harmonizējas ar neitrāliem, spilgtiem, dziļiem, pasteļainiem un metāliskiem toņiem. Šajā kontekstā mēs, cita starpā, pieminam dažas zilas, pelēkas, brūnas, violetas, rozā šķirnes. Jebkurā gadījumā ir vērts lolot toņu harmoniju, lai aina būtu perfekta un līdzsvarota.

Dekorēšanas padomi ar zaļumu krāsu

Apskatiet zaļumu krāsotu telpu fotoattēlus un pārsteigt.

Dzīvojamā istaba

Telpā zaļā krāsa pieaug un turpina pastāvēt kā spēcīga tieksme atstāt vidi ar svaigumu. Apstādījumu variācija ir lieliska ideja apvienot, pamatojoties uz neitrālām krāsām, piemēram, baltu, pelēku vai gaiši zilu.

Parasta ideja ir iekļaut krāsu viesistabas centrālajā sienā. Zemāk esošajā fotoattēlā ir skaista krāsu kombinācija. Zaļa un balta atstājiet istabu gaišu, ar plašuma sajūtu un kopīgu labu garšu.

Baltais ir arī zaļumu partneris šajā projektā, kuram ir klasisks apdares nospiedums.

Šo variāciju var iekļaut arī detaļās. Mēbeles, augu podus un aizkarus var iegādāties zaļumu krāsā, lai papildinātu vidi ar baltām, melnām, pelēkām un dzeltenām nokrāsām..

Faktiski istabā ir moderns un izsmalcināts gaiss, gaišāka un svaigāka vide, lai izbaudītu lieliskus mirkļus kopā ar ģimeni un atpūstos. Tā kā rotājuma pamatne ir zaļa, jūs varat izplatīt vairākus podos audzētus augus visā telpā.

Diskrētajam interesanti ir detaļās iekļaut krāsu. Tiem, kas vēlas izmantot visu krāsu potenciālu, ideja ir nokrāsot visu istabas sienu ar zaļumiem.

guļamistaba

Projekti apstādījumu istabas dekors tie ir arī parastie. Tā kā tas tika atzīts par gada krāsu, tas drīz kļuva populārs vīriešu, sieviešu, pāru un pat bērnu guļamistabās..

Šajā vidē zaļš var veidot dažādas struktūras: uz aizkara, uz paklāja, uz gultas, uz spilveniem, uz mēbelēm, īsāk sakot, ir vairākas pieejamas idejas, lai atjaunotu savu iecienīto stūri..

O apdares stils tas arī padara visu atšķirīgu. Daudzpusības dēļ zaļais der daudziem projektiem, sākot no modernajiem līdz klasiskajiem vai vintage modeļiem. Gluži tāpat kā citās vidēs, tonis, cita starpā, daudz sajaucas ar baltu, brūnu, zilu.

Apstādījumu kombinācija ar citiem zaļajiem toņiem ir tendence arī daudzos projektos.

Zaļais tonis var veidot arī tapetes, paklājus un citas detaļas. Tas ir pieņemams veids, kā iekļaut krāsu guļamistabas dekorā.

Sienu glezniecībā izceltais zaļais rada svaigumu vidē un saglabā to spilgtu, ja to apvieno ar baltiem un gaišiem toņiem.

Virtuve

Mūsdienu virtuves ir arvien modernāki dekoru stili. Lai sekotu šai līnijai, ir interesanti izvēlēties apstādījumus dažos konkrētos punktos.

Ideja ir iekļaut toni mēbelēs, piemēram, izkārnījumos, skapjos un skapjos, lampās un piekariņos, flīzēs, daļā starp virtuvi un skapi.

Pēc attēliem saprotiet, ka apstādījumi ir lieliski piemēroti baltiem, brūniem un smilškrāsas toņiem.

Koka grīdas un mēbeles ir arī labas alternatīvas 2017. gada krāsai.

Augi, aksesuāri un pat augļi (piemēram, zaļais ābols) zaļajos toņos papildina dekoru.

tualete

Visbeidzot, ir vērts iekļaut zaļumus vannas istabas dekors arī. Ja jums ir nepieciešams atjaunot istabu, ir interesanti izcelt krāsu, lai iegūtu vieglumu un piešķirtu dabisku pieskārienu videi.

Tā vietā, lai izvēlētos tikai baltu, jūs varat ideju krāsot sienu zaļā krāsā, iekļaut krāsu nišās, uzstādīt flīzes. Paklājiem un aksesuāriem var būt arī šī krāsa.

Apstādījumu flīzes un flīzes ir ideālas alternatīvas vannas istabas dekoru atjaunošanai.


Patiesībā, dekorēšana ar apstādījumiem tas ir burvīgs un pielāgojas jebkurai mājas videi. Kā būtu ar ieguldījumiem šajā tendencē? Mēs ceram, ka jums patika padomi un fotogrāfijas. Atstājiet komentāru un kopīgojiet saturu. Lai veicas un tiekamies vēlāk.

Mesversário kūka - 4 padomi visām gaumēm
Pēc mazuļa piedzimšanas vecāki vēlas svinēt svētkus pie jebkuras iespējas, šajā rakstā es jūs iepazīstināšu ar skaistiem modeļiem mesversary kūka svin...
Caixa simulators - kas tas ir un kā tas darbojas
Neapšaubāmi, Brazīlijas ģimeņu lielākais sapnis ir iespēja iegādāties savas mājas, par laimi, es varu teikt, ka katru dienu vairāk šīs vēlmes piepildī...
Ziemassvētku vakariņas 2020 - vienkārši, lēti un tradicionāli padomi par vakariņām
Kad pienāk decembris, mēs uzreiz domājam par Ziemassvētku rotāšanu, bet jādomā arī par to, ko pasniegt viesiem. Pārbaudiet šādus padomus par pasniegša...