Apdare

Bērnu skapis - mēbeles, kas paredzētas bērniem un zīdaiņiem

Bērnu skapis - mēbeles, kas paredzētas bērniem un zīdaiņiem

Jūs nevarat iedomāties istabu, kurā nebūtu īpaša stūra drēbēm. Parasti guļamistabā pārģērbjamies un gatavojamies iziet. Var būt viens skapis ļoti liels, proporcionāls apģērbu un aksesuāru kolekcijai, vai vienkārši vai drēbju skapim, izmērs, kas lieliski iederas telpā, neko netraucējot - tas nav svarīgi. Ir pat nepieciešams, lai visam juceklim būtu kāda oficiāla vieta. Ja iztēloties istabu ar drēbēm un aksesuāru rotaļlietām visur jau ir diezgan neērti, iedomājieties, ka tā ir bērna guļamistaba tas būtu vēl sliktāk. Tas tāpēc, ka bērnu istabas, protams, ir tā istaba, kurā ir daudz vairāk nejaušu priekšmetu, rotaļlietu, dažādu mēbeļu utt. No tā izriet a bērnu skapis uzglabāt daļu no bērna mantām.

Bērnu skapis

Kad bērns piedzimst, daudzi vecāki izvēlas iegādāties kumodi. Parasti tas kalpo arī kā pārtinamais galds un atvilktnes autiņu, dvieļu un pat drēbju glabāšanai. Kumode optimizē telpu, un to var izmantot pat nelielā telpā. Tomēr, augot bērnam, pieaugs arī viņa apavu, apģērba un aksesuāru izmērs. Tieši šajā laikā pat tie, kuri iepriekš neizvēlējās iegādāties mēbeles, nonāk pie garderobes.

Saturs

Bērnu skapja izvēle

Bet tagad: ja mēbeles ir tik svarīgas, kādi kritēriji jāņem vērā, izvēloties tās? Pārbaudiet mūsu kritēriju sarakstu, ko esam sagatavojuši, lai jūs izvēlētos mēbeles, lai saglabātu jucekli.

Tēmas noteikšana

Vispirms definējiet tēmu. Ir vairākas sievišķīgas un vīrišķīgas tēmas, jūs varat izvēlēties labi pazīstamu varoni un ieguldīt ar viņu saistītos rakstos vai vienkārši izvēlēties neitrālus priekšmetus un rotājumus, kas piemēroti tikai jaundzimušajam.

Jums būs jādomā par katru priekšmetu telpā. Parasti visvairāk tiek izmantots šūpulis + kumode vai šūpulis + skapis. Ir arī tādas variācijas kā zīdīšanas krēsls, rotaļlietu lāde, plaukti un sienas nišas utt..

Bārbiju meiteņu drēbju skapis

Pēc tam, kad esat definējis, ko vēlaties iegādāties vai esat pasūtījis bērna istabai, sāciet domāt par drēbju skapi. Ir vērts ieguldīt bērnu skapis jau no agras bērnības, jo bērns aug ļoti ātri, un kumodes un pārtinamie galdi ātri zaudē savu funkciju. Arī bērna drēbes kļūst arvien lielākas, un drēbju skapis palīdzēs sakārtot visus priekšmetus.

Kas jāņem vērā:

Lai izvēlētos bērnu skapi, ir labi ņemt vērā dažus galvenos aspektus:

Izvēloties bērnu istabas garderobi, izpēte dažādos veikalos un internetā nodrošinās lielāku drošību, iegādājoties mēbeles. Šajā ziņā nav jēgas ietaupīt pārāk daudz, ja trūkst vizuālā rezultāta un drošības. Ir vērts ieguldīt drošā un tirgū labi zināmā zīmolā, nekā riskēt, ka īsā lietošanas laikā būs jāpērk cita mēbele..

Rokturi un detaļas

Bērnu skapjus var iegādāties ar rotājumiem uz rokturiem, jautrām krāsām vai vienkārši baltu. Ieteicams izvēlēties gaišākus un maigākus toņus, lai neatstātu bērnu pārāk aktīvu pirms gulētiešanas.

Vecākiem bērniem drēbju skapji var būt drosmīgāki un atšķirīgāki. Šīs mēbeles ir iespējams izgatavot arī plānveidīgi, kopā ar speciālistiem, kuri izmērīs bērna istabu un optimizēs telpu. Daži vecāki izvēlas modeļus, kas ietver arī bērna gultu vai rakstāmgaldu.

Noapaļots, smails skapja rokturis, ideāli piemērots bērnu skapjiem, izvairoties no nevajadzīgām skrāpējumiem

Citas svarīgas detaļas, kas jāņem vērā, izvēloties bērnu skapi, ir jūsu drošība. Rokturiem jābūt vērstiem, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, kamēr bērns spēlē savā istabā, taču ir modeļi, kuros rokturi netiek izmantoti. Atvilktnēm, spoguļiem un drēbju pakaramiem jābūt droši piestiprinātiem pie mēbelēm, lai tie netiktu viegli vaļā, ja bērns nolemj tos pavilkt..

Atcerieties, ka, izvēloties skapis bērnu istabais, jums ir jāmeklē vairākos veikalos un arī internetā, lai iegādātos šīs mēbeles būtu lielāka drošība. Atcerieties arī, ka ir vērts ieguldīt tirgū drošā un labi pazīstamā zīmolā, nekā riskēt un ātri pazaudēt mēbeles, nākoties iegādāties citu ar nelielu lietošanas laiku..

Skapju veidnes

Vīriešu skapji

Divu durvju zēnu skapji zilā un baltā krāsā

Sieviešu skapji

Bērnu skapis meitenēm, ceriņkrāsas toņos, ar veramām durvīm un 6 atvilktnēm.

Sievišķīgs skapis ar princesēm raksturīgām uzlīmēm uz durvīm. 4 durvis un 3 iekšējās atvilktnes.

15 gadus veca ballīšu dekorēšana atklāj aizraujošas idejas
Debitēt nozīmē debitēt vai sākt kaut ko jaunu. Un tieši to debitanti dara 15 gadu vecumā, sāk jaunu ceļojumu dzīvē. Viņi atvadās no meitenes, lai atra...
Ziedu kompozīcijas, augu sugas un dekorēšanas iedvesmas
Nav nozīmes sezonai vai atrašanās vietai, ja jūs ievietojat ziedu savas vides rotājumā, tas pilnībā mainīsies. Ziedi nes sev līdzi ne tikai delikatesi...
Telpu augi ir galvenās sugas, no kurām izvēlēties
Augi var mainīt mājas dekoru. Papildus tam, ka piešķir zaļo pieskārienu videi, kas bieži ir bezkrāsaina un nedzīva, tā palīdz uzlabot gaisa kvalitāti ...