Apdare

Auduma salvete - 60 skaisti modeļi + viegli soli pa solim!

Auduma salvete - 60 skaisti modeļi + viegli soli pa solim!

Auduma salvete ir klasiska, lai sastādītu sarežģītākas tabulas, un mēs piekritīsim, ka versija padara jebkuru pamata galdu sarežģītāku, turklāt tā ir opcija, kas nerada atkritumus.

Un, ja jūs uzreiz domājat, ka auduma salvete paredzēta tikai izsmalcinātām vakariņām, jūs kļūdāties; ir iespējams maksimāli izmantot klāto galdu pat ikdienas ēdienreizēs, padarot galdu patīkamāku ģimenes un draugu uzņemšanai.

Tātad, ja vēlaties redzēt idejas, kā izmantot auduma salvetes, mēs sniedzam jums neticamas iedvesmas, veidnes un pat soli pa solim, lai izgatavotu salvetes, netērējot daudz.

Tēmas

Audumu salvešu fotogrāfijas un modeļi

Izšūta auduma salvete

Tiem, kam patīk ideja par smalkiem gabaliem, lai sastādītu tabulu, varat izvēlēties izšūtu salvešu modeli.

Kā ideja par izšuvumiem, šeit priekšlikums piedāvā baltu linu ar zobu bakstāmais apdari un smalku un krāsainu ziedu izšuvumu, salvetē ienesot vintage stilu un apvienojot ar izšūtu paliktni.

Galda sastāvam bija doma izmantot salvešu kombināciju, apvienojot vienkāršo ceriņu rakstu ar pārklāšanos ar baltiem izšuvumiem, padarot galdu jautrāku un krāsaināku..

Baltais audums rada smalku ziedu izšuvumu

Modelis piedāvā ķiršu ziedu izšuvumus

Baltajam modelim ir zobu bakstāmais un izšūta monogramma

Baltajai linu salvetei ir zili izšuvumi

Kokvilnas audumam ir izšuvumi baltā diegā, kas uztur gabalu tīru

Salvete un paliktņi veido komplektu ar vienādiem izšuvumiem

Kāzu salvešu audums

Kāzu galds ir svētku rotājuma nepārtrauktība, tāpēc tas ir pelnījis īpašu uzmanību detaļām, un viena no idejām, lai dekoriem piešķirtu nepārtrauktību, ir personalizēta auduma salvete..

Kāzām šeit tika ierosināts izmantot baltas salvetes ar pāra iniciāļiem, kas izšūti zeltā, atstājot priekšmetu personalizētu..

Balta kompozīcija ar zelta izšuvumiem ir aizstājējzīmju likme, kas salveti padara izsmalcinātāku.

Salvete tika personalizēta ar pāra monogrammu

Rozā salvešu turētājs atbilst izšuvumiem

Personalizētajam modelim uz auduma ir iespiesta monogramma

Modelei pāra monogramma ir izšūta zeltā

Baltajā modelī pāra iniciāļi ir izšūti baltā krāsā

Balta

Tiem, kas vēlas izvēlēties aizstājējzīmju salvetes modeli, lai sastādītu dažādus priekšlikumus un iestatītu galda stilu, bez šaubām vispiemērotākā izvēle ir klasiskā baltā salvete, neitrāla krāsa, kas apvienota ar brokastu galdiem, pat izsmalcinātas ēdināšanas iespējas..

Baltā auduma salvete var sekot visvienkāršākajam stilam, tikai šujot malā, vai versijai ar atšķirīgu pieskārienu, kā tas ir gadījumā ar šo modeli ar baltiem mini pomponiem malās.

Pompona josla saglabā priekšmeta balto krāsu, bet apdarei pievieno diferencētu detaļu, kas iegūst maigu pieskārienu.

Baltais modelis ir izgatavots no kokvilnas auduma

Baltais modelis pie malas ir iestrēdzis

Salvete ienes smalkus izšuvumus baltā krāsā

Uz baltā auduma izceļas sarkanās tamborētās ziedu salvešu turētājs

Balta salvete izceļ uz sarkanās plāksnes

Pērļu salvešu turētājs padara gabalu izsmalcinātāku

Drukāt

Auduma izvēle salvetei ir izšķirošs punkts, nosakot priekšmeta stilu, un viena no iespējām ir izvēlēties drukāta auduma versiju, kā parādīts šajā modelī, kurā ir citroni..

Iespiestajam audumam ir tumši zils fons un citrona druka, kas padara priekšmetu smalkāku un smalkāku, ideāls variants pēcpusdienas tējas organizēšanai ar dinamiskāku galdu un dekoru vai pat kā versiju pusdienu galda sastādīšanai..

Šajā gadījumā salvešu apdruka ir izcils punkts uz galda, tāpēc ir vērts domāt par kompozīcijas neitrālu toņu saglabāšanu vai tādu pašu krāsu diagrammas ievērošanu, piemēram, sousplat ar zilām svītrām.

Salvete ir austa ar ananāsu apdruku

Salvete ir tumši zila ar nelielu baltu rakstu

Zaļajam modelim ir balta punktu krāsa

Druka ir krāsaina un jautra

Modelis ir melns ar baltiem polka punktiem

Izdrukai ir gaiši zils fons un citroni

sarkans

Ir vairāki auduma salvešu stili, un viena no iespējām ir izvēlēties priekšmetu atbilstoši krāsai, piemēram, ideja par sarkanu salveti uz galda, krāsa, kas labi noder, lai izceltu galdu, un romantiskas vakariņas..

Kā ideja par sarkanu modeli, šī ideja rada vienkāršu modeli spilgti sarkanā tonī un tas ir funkcionāls vairākos gadījumos, jo gabals ir vienkāršs.

Lai mainītu vienkāršā gabala stilu, ir vērts mainīt salvešu turētāju, kā tas ir gadījumā ar šo versiju pērlēs, kas padara gabalu smalkāku un mīkstina sarkano audumu..

Modelis ir sarkanā linā

Modelis ir noslēgtākā sarkanā tonī

Arbūza salvešu turētājs atbilst galda skrējējam

Balto ziedu salvešu turētājs izceļas pret sarkano

Melnā un baltā salvešu turētājs izceļas sarkanā auduma priekšā

Salvete ir sarkanā krāsā, ar smalku apdruku arī sarkanā krāsā

Veļa

Orhidejas salvešu turētājs linam piešķir maigāku pieskārienu

Starp klasiskajiem auduma salvešu modeļiem, kas nekad neiziet no modes, linu versija ir viena no šīm iespējām, kas vienmēr ir starp galda klāšanas ideāliem un kas apvieno ar dažādiem stiliem.

Šajā idejā versija seko visklasiskākajam stilam ar krāsainu linu salveti, kas pievelk līdz neapstrādāta lina tonim, neitrālai krāsai un kas apvienota ar dažādiem galda iestatījumiem.

Lina variants rada nedaudz zemnieciskāku stilu un lieliski apvieno ar galdiem pusdienām, pēcpusdienas kafijai un pat ballītēm un gadījumiem ar zemniecisku pieskārienu.

Lins ne tikai atspoguļo galda zemniecisko stilu, un viena no linu modeļa iespējām ar izsmalcinātāku stilu ir tieši šī ideja, kas rada neapstrādāta lina versiju, bet ar zobu bakstāmais detaļu, kas piešķir delikatesi gabals.

Zobu bakstāmais dūriens ir diskrēta detaļa, kas padara visu atšķirīgu uz salvete, jo galda sastāvs ir izsmalcinātāks un smalkāks..

Lina modelim ir iestrādātas mežģīnes

Zemniecisks stila salvešu turētājs atbilst linu priekšmetam

Veļa ir gaiši zaļa

Lina maisījums ar ziedu salveti ir smalks

Uz galda salvete sastāv no 2 gabaliem, no kuriem viens ir neapstrādātā linā, bet otrs - zaļā linā

Dzeltenie ziedi izceļ linu priekšmetu

Kā padarīt auduma salveti? - Soli pa solim

Ja jūs iemīlējāt modeļus, tagad ir pienācis laiks iemācīties izgatavot auduma salvetes soli pa solim, lai jūs varētu izvēlēties vēlamo audumu un izveidot unikālus modeļus, kas atbilst jūsu piedāvātajam galda klājumam..

Materiāli:

Kā pagatavot:

Modelis ir versija ar diviem dažādiem izdrukām

Vai jau esat lietpratīgs pie šī vienuma, lai sastādītu tabulu? Ja vēl nav, ir pienācis laiks izmantot idejas un iekļaut priekšmetu kā daļu no kārtīgāka galda, kas pat vienkāršākās maltītes padara garšīgas.!

Mikija ballīte - 50 dekorēšanas idejas !!!
Dažas mātes šaubās, kuru tēmu izvēlēties bērna dzimšanas dienas svinībām. Tas ir ļoti saprotams, jo šobrīd bērnu ballītēm ir visdažādākās tēmas. Volta...
Caipira ballīšu dekorēšana - radošas un lētas idejas
Šis ballīšu stils ir ļoti populārs daudzpusības, vienkāršības un viegluma dēļ. Skatiet, kā padarīt a sarkanā kakla ballīšu rotājums netērējot pārāk da...
Mazuļu duša
Kad mums mājās ir jaundzimušie, viss ir iemesls ballēties, un, ja vēlaties vēl vienu, es jums to pasniedzu Mazuļu duša. Nezinu, kas tas ir? Skaties! S...