Padomi

Stormwater - dzīvojamo māju kanalizācijas sistēma

Stormwater - dzīvojamo māju kanalizācijas sistēma

Viena lieta, ko ļoti maz cilvēku ņem vērā, izvēloties zemi, ir dabiskas vai pat mākslīgas zemes lietus kanalizācijas sistēma. Kādas ir zemes nosusināšanas iespējas un kādas ir zemes meliorācijas darbu sekas kaimiņiem un tamlīdzīgiem, galu galā daudzi cilvēki galu galā nepiekrīt meliorācijas iejaukšanās darbiem, kas iebrūk viņu zemē. Galu galā: vai jūs zināt drenāžas iespējas, kas pastāv dzīvojamajiem rajoniem? Tāpēc pārbaudiet to tālāk.

Saturs

Kam domāta meliorācija?

Kā norāda nosaukums, lietus kanalizācijas sistēmas precīzi kalpo, lai novadītu visu ūdeni, kas bieži izplūst no terasēm, jumtiem un pat ūdens pārpalikumu zemes dzīlēs, tādējādi izvairoties no iespējamiem plūdiem, samazinot augsnes eroziju un aizsargājot slavenā un nevēlamā mitruma ēkas, tas ir, viss, lai cilvēkiem garantētu vislabāko komfortu.

Dzīvojamo māju kanalizācija

Parasti zemes darbos, neatkarīgi no tā, vai tie ir dzīvojamie vai komerciālie, drenāžas darbi ir paredzēti lietus ūdens novadīšanai, taču tie var kalpot arī mitruma novadīšanai no vietām, kur uz zemes veidojas daudz purvu, peļķu vai dīķu. Tādējādi dzīvojamo māju kanalizācijai parasti ir nepieciešams uzstādīt pazemes notekas. Šīs notekas parasti ir šim nolūkam iegādātas perforētas PVC caurules, kurās ūdens iesūcas lietus ūdens kanalizācijas sistēmā jūsu ielā. Lai veiktu cauruļvadu, savienojumu un Ts saliekumus, parasti tiek izgatavotas kastes, kas izgatavotas no mūra lokomotīvē, vai dažos gadījumos tās var iegādāties gatavas no PVC. Cauruļvadiem jābūt ar pastāvīgu plūsmu, lai ūdens tiktu novirzīts uz lietus ūdens cauruli jūsu ielā.

Dzīvojamo māju drenāžas shēma

Slīpas zemes gadījumā likums uzliek par pienākumu zemākās zemes īpašniekam ļaut kanalizācijas cauruļu pārejai pazemināt ūdeni līdz ielai, kas atrodas zemāk, bet tas var uzlikt par pienākumu augšējās zemes īpašniekam segt darba izmaksas jau ka tas ir jūsu interesēs. Katrā gadījumā tas ir atšķirīgs. Vēl viena alternatīva, kad zemāk norādītās drenāžas izmaksas ir ļoti augstas vai darbs ir vienkārši neiespējams, jo tā ir konsolidēta teritorija, ir sūknēšanas sistēmas uzstādīšana, kas lietus ūdeni paaugstina zemes gabala priekšā, kalnā. Motoru aktivizēšanai šajos gadījumos jābūt automātiskai, un atteices gadījumā ieteicams izmantot rezerves motoru.

Pilsētas drenāža

Tā kā mēs jau zinām, kam šī sistēma ir paredzēta, sapratīsim, no kā tā sastāv. Tad zemāk skatiet lietus kanalizācijas sistēmas komponentus:

Jā, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas ir būtiskas, un tās vienmēr jāatjaunina, lai lietus sezonā nebūtu negadījumu.

Colonial Flīzes - keramikas flīzes jūsu jumtam
Jumti ir svarīga mājas galīgās apdares sastāvdaļa. Flīzes veidos mājas “rāmi”, padarot to vēl skaistāku. Ir vairāki flīžu veidi, kurus var izmantot at...
Portugāles flīze - no koloniālās līdz mūsdienīgajai
Parasti flīzes nodrošina vienmērīgu un ļoti skaistu estētisku efektu pārklājumam. Bet ne visas flīzes ir vienādas. Ir vairākas flīžu iespējas tiem, ka...
Plāna flīze - vienkāršs dizains un ērta montāža
Kad ēka beidzot tuvojas beigām, ir pienācis laiks domāt par to, kāda veida jumta segums tiks uzstādīts. Jumti atšķiras atkarībā no vietas klimatiskajā...