Apdare

Gulbja krēsla vēsture, cena un rotājums

Gulbja krēsla vēsture, cena un rotājums

Mēs visi mīlam ļoti ērtu krēslu neatkarīgi no tā, vai tas ir bēgšanas laikā no darba vai pat atpūtas dienās mājās, vai ne? Un šodien mūsu tēma ir tieši šī, ērts krēsls ar super skaistu dizainu, par ko mēs runājam Gulbja krēsls.

Vai nosaukums jums šķita dīvains? Neuztraucieties, jo esmu pārliecināts, ka pēc tam, kad uzzināsiet vairāk par šo krēslu, jūs, tāpat kā es, būsiet apburts.

Sarkanā gulbja krēsls

Tik daudz sarunu un ejam!

Saturs

Stāsts par Gulbja krēsliem

Arne Jacobsen - arhitekts, kas izstrādājis gulbja krēsla dizainu

Gulbja krēslu, kas tulkojumā brazīliešu portugāļu valodā nozīmē gulbja krēslu, projektēja dāņu arhitekts Arne Jacobsen, dzimis Kopenhāgenā 1902. gadā..

Arne Jakobsens bija ne tikai arhitekts, bet arī dekorators, veidojot mēbeles, keramikas izstrādājumus un pat tekstilizstrādājumus, izceļoties vairākos savos darbos, piemēram, gulbja krēslā..

Viens no viņa lielākajiem komerciālajiem panākumiem bija "skudru krēsls" un "7. sērija" papildus "olu krēslam" un arī "gulbja krēslam", kurus visus pazīst un ļoti vēlas visa pasaule..

Tagad runājot tieši par gulbja atzveltnes krēslu, tas tika izveidots 1958. gadā. To uzskata par klasisku krēslos, jo tas ir viens no modeļiem, kas laika gaitā visvairāk iezīmēja mēbeļu dizainu.

Ar savām unikālajām detaļām un harmoniskajiem izliekumiem, kas padara jebkuru vidi vēl izsmalcinātāku, tas joprojām tiek uzskatīts par "obligātu", kad runa ir par klasisko apdari. Un tas notiek ne tikai Amerikas Savienotajās Valstīs vai tikai Amerikā, bet arī visā pasaulē!

Pirmais krēsls tika izveidots no dabīgas ādas melnā krāsā, un laika gaitā tas saņēma dažādas variācijas, piemēram, jaunus audumus un jaunas krāsas, nemainot klasisko dizainu. Mūsdienās to var atrast visdažādākajos modeļos, viss, lai gabals lieliski atbilstu videi, kurā tas tiks ievietots.

Gulbja krēsls ar Patchwork
Baltā gulbja krēsls
Sarkanā gulbja krēsls

Dzeltenais gulbja krēsls
Zilā gulbja krēsls
Rozā gulbja krēsls

Papildus atzveltnes krēslam arhitekts Arne Jacobsen ieguldīja arī gulbja dīvāna izveidē, kas seko tām pašām līnijām kā atzveltnes krēsls, tomēr tas ir plašāks un ideāli piemērots viesnīcu pieņemšanām, uzgaidāmajām telpām un pat dažiem restorāniem. Dīvānam bija vienādi panākumi, un šodien tas tiek pieprasīts arī vairākās pasaules daļās.

Rotājums gulbja krēslam

Kā mēs jau redzējām, gulbja krēsls nav tikai viens no tiem kopīgajiem krēsliem, ko jūs tur uzzināt. Papildus tā tapšanai ir skaists stāsts, tas ir patiess dekoratīvs priekšmets, ko var izmantot gan mājās, gan darbā..

Šajā telpā balto dekoru pabeidz divi Swan krēsli, kas atbilst tradicionālajam dīvānam

Divi lakoti dzelteni gulbja krēsli papildina komplektu ar melnu apaļu galdu

Divi skaisti purpursarkani gulbja mīkstie krēsli ir izcilākie šajā attēlā

Šajā telpā apdare ir pabeigta ar šo skaisto brūno krēslu

Vai jūs varat iedomāties, ka jūsu viesistabā ir šis izsmalcinātais krēsls kopā ar šo iespaidīgo dīvānu komplektu? Skaista, vai ne?

Krēslu cenas

Parunāsim par cenām!

Šo vietu cena Brazīlijā svārstās no 999,00 R līdz 2 000,00 R, atkarībā no veikala un arī reģiona.

Tātad, tas ir ļaudīm, ja arī jums patika šī skaistā mēbele un jūsu kabata ļauj iegādāties kādu no šīm mājām, netērējiet laiku!

Ja savā pilsētā neatrodat gulbja krēslu, jums ir iespēja iegādāties arī tiešsaistē.

Fuget grīdas veidi, cenas, fotogrāfijas, Fulget Wall
Fulget ir grīdas veids, kas sastāv no dabīgo akmeņu, piedevu un cementa granulām. Plaši izmanto āra zonās, piemēram, ietves, garāžu ieejas, kāpnes, ra...
Koka grīda - dabīgs grīdas segums
Atšķirībā no pārējiem stāviem grīdu veido masīvi dažāda garuma dēļi un sliedes, kurām ir “vīriešu” un “sieviešu” puse, piestiprinot vienu dēli pie otr...
Vinila grīdas - Cenas un zīmoli
O stāvā vinila to bieži izmanto iekštelpās, kur satiksme ir vidēja vai intensīva, piemēram, slimnīcās un skolās, mazumtirdzniecības veikalos un arī bi...