Apdare

Mazs mājas birojs

Mazs mājas birojs

Mājas birojs var būt risinājums tiem, kas vēlas ietaupīt izmaksas un lielāku komfortu. Turklāt šodien mēs pavadām daudz laika, lai pārvietotos no vienas vietas uz otru, un šo laiku varētu izmantot kā papildu darba laiku. Līdz ar to mājas birojs ir bijusi atbilde daudziem cilvēkiem. Šajā rakstā mēs sniegsim jums padomus dekorēšanai mazs mājas birojs, izbraukšana!

Brazīlijā arvien vairāk cilvēku veic derības par mājas birojiem, un šī prakse kļūst par pasaules tendenci. Turklāt šobrīd lielākā daļa dzīvo dzīvokļos vai mazās mājās, un zināt, kā optimizēt pēc iespējas vairāk vietas sava mazā biroja celtniecībai, ir ļoti svarīgi un ārkārtīgi iespējams.

Mazs mājas birojs

Tāpēc mēs esam izdalījuši dažus vērtīgus dekorēšanas padomus un to, kā izveidot savu mazo mājas biroju. Pārbaudiet:

Saturs

Maza mājas biroja dekorēšana

Jūsu mājas biroja noformēšana jāveic saprātīgi, lai maksimāli izmantotu pieejamo vietu. Zemāk skatiet dažus dekorēšanas padomus savam birojam:

Spilgtas krāsas

Gaišu krāsu izmantošana ir lielisks veids, kā palielināt telpu un vizuāli izveidot lielāku spec. Krāsojiet sienas ar neitrālām krāsām un mēģiniet nepārspīlēt objektu daudzumu. Tīrākai videi meklējiet minimālistiskāku dekoru.

Dabiskā gaisma

Jūsu mājas birojā ir logs, kas, ja iespējams, izlaiž dabisko apgaismojumu, ir ļoti svarīgi. Tas palīdz saglabāt vēlmi un modrību. Virziena gaismai uz galda var būt arī lampa.

Āķi

Dažu āķu pievienošana galda sānos ir lielisks veids, kā izrotāt un izmantot vietu, jo tas novērš objektu izkliedi..

Plānotās mēbeles

Lai stratēģiski maksimāli izmantotu savas mājas biroja telpas, varat izmantot īpašas mēbeles. Tādā veidā jūs iegūstat galdu vai solu, kura forma un izmērs ir precīzi pieejams.

Neuzkrāj

Lai jūs varētu strādāt organizēti, ir ļoti svarīgi, lai būtu vide ar visu savā vietā un bez nevajadzīgiem priekšmetiem. Atstājiet savā birojā tikai to, ko jūs patiešām izmantojat, un pārliecinieties, ka katrai lietai ir noteikta vieta, kas jāglabā. Veiciet likmes uz galdiem ar atvilktnēm un dalītājiem, lai iegūtu lielāku organizāciju.

Ievelkams galda virsma

Ievelkamā augšdaļa ir stratēģija, lai izmantotu jau esošās sola vietas. Kad jums tas ir nepieciešams, vienkārši pavelciet augšpusi un, pabeidzot darbu, vienkārši ievietojiet to vietā.

Jebkura vieta ir derīga

Lielisks padoms ir noskaidrot, vai jūsu birojs neietilpst skapī vai pat zem kāpnēm. Izmantojiet un ļaunprātīgi izmantojiet radošumu un meklējiet neparastas telpas, lai izveidotu savu mājas biroju. Jebkurš stūris ir vērts!

Grāmatu skapji

Faili un plaukti ir lielisks veids, kā optimizēt telpu. Piešķiriet lielāku organizētību un atvieglojiet vajadzīgā atrašanu.

Kā izveidot savu darbvietu

Lai iestatītu darbvietu, izpildiet iepriekš minētos dekorēšanas padomus, jo tie, bez šaubām, jums ļoti palīdzēs! Lai pievienotu, pārbaudiet dažus soļus, lai plānotu savu biroju.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka, lai mājās izveidotu darbvietu, jums ir jāorganizē ne tikai vide, bet arī sava kārtība un darba kārtība..

Ir rutīnas grafiks

Noteikts laiks, lai sāktu savas darbības, palīdz jūsu sniegumā. Jums jāsaprot, ka rutīna nav nepieciešama tāpēc, ka neesat mājās. Grafiku organizēšana ir svarīga priekšzīmīgam darbam.

Ir noteikta vide

Izveidojiet savu mājas biroju un pārliecinieties, ka tā ir jūsu darba vide. Nejauciet personīgo dzīvi un darbu un mēģiniet ievietot birojā tikai to, kas saistīts ar jūsu profesionālo darbību.

Diferencēta tālruņa līnija

Lai vēl vairāk uzsvērtu šo jautājumu par ierobežojumiem starp darbu un personīgo dzīvi, mēģiniet savā darba telpā izmantot citu tālruņa līniju. Tātad, šis tālrunis būs paredzēts tikai darba vajadzībām. Ja vēlaties, varat arī izvēlēties mobilo tālruni fiksētā tālruņa vietā.

Ir kvalitatīvs dators

Ieguldiet datorā, kas atbalsta jūsu darbu. Viņš būs jūsu lielais sabiedrotais, un tāpēc derības par kvalitāti ir kaut kas svarīgs. Piezīmjdatora iegādei ir pat vairāk priekšrocību nekā datoram, jo ​​tas ļauj lielāku elastību un ietaupa vietu ar kabeļiem.

Nav neformālumu

Nestrādā pidžamā vai aplietā krēsla stāvoklī. Esiet disciplinēts un informējiet savu ģimeni. Ļaujiet savai ģimenei zināt, ka tā ir jūsu profesionālā vide, un iemāciet viņiem, ka šī vide kā tāda ir jāciena. Paskaidrojiet savu rutīnu, lai viņi saprastu.

Neapšaubāmi, šī informācija palīdzēs jums izveidot jūsu mazo mājas biroju un izveidot jūsu darbvietu, un līdz ar to jūsu darbs kļūs arvien izdevīgāks un ārkārtas!

Rattan kas tas ir, kā to izmantot dekorēšanai un iedvesmojošām fotogrāfijām
Vai zinājāt, ka jums nav jābūt mājai pludmalē vai laukos, lai būtu mēbeles un citi rotangpalmas priekšmeti? Jums pat nav jāierobežo šī dabiskā šķiedra...
Anas Hikmanes namā redzamas vadītājas savrupmājas fotogrāfijas
Ana Hikmane ir viena no šī brīža vismīļākajām vadītājām, un daudziem cilvēkiem ir interese uzzināt, kādas ir viņas mājas. Tāpēc mēs sagatavojām ziņu a...
Ūdens zaļā krāsā skatiet 60 rotājumu fotogrāfijas, lai jūs varētu iedvesmoties
Ūdens zaļš ir viens no vairāk nekā 100 dažādiem zaļo toņu veidiem, kurus katalogējis cilvēks. Toni, kas ir ļoti tuvu zilajam, ir pazīstams arī ar nosa...