Apdare

Idejas par ilgtspējīgiem jūsu mājas dekorēšanas priekšmetiem

Idejas par ilgtspējīgiem jūsu mājas dekorēšanas priekšmetiem

Ilgtspēja ir balstīta uz cilvēku kā cilvēka vērtībām. To ir iespējams praktizēt uz ielas, darbā un arī mājās, dekorācijā galvenokārt pieņemot ekoloģiskos elementus. Īstenojot dzīvesvietas telpās, ilgtspējīgi mērķi rada lielāku energoefektivitāti, kas apvieno iekštelpu un āra dzīvi. Daļa no apņemšanās veicināt ilgtspēju ir veicināt dialogu, kas palīdz cilvēkiem atklāt interesantas idejas, kas var papildināt viņu mājas. Šeit ir daži ļoti noderīgi ilgtspējīgas dekorēšanas padomi, kurus varat izpētīt un kā izmantot atjaunojamos materiālus:

āra dīvāns, kas izgatavots no paletēm

Saturs

Iet uz amatniecības veikaliem

Izvēloties mājas apdari, apsveriet iespēju iekļaut priekšmetus un mākslas darbus, kurus vietējie amatnieki ir darinājuši ar rokām. Veicot šo izvēli, jūs izvairīsities no sērijveidā ražotu elementu pirkšanas, kas ražošanas procesā patērē daudz enerģijas. Vēl viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tāda, ka šo rūpniecībā ražoto priekšmetu masa bieži tiek pārvadāta lielos attālumos - process, kas sadedzina daudz fosilā kurināmā un veicina siltumnīcas efektu.

Kafijas galdiņš, kas izgatavots, atkārtoti izmantojot elektrisko vadu spoli.

vannas istaba dekorēta ar atjaunojamiem materiāliem

Izvēlieties atjaunojamos materiālus

Iegādājoties preces savām mājām, īpaša uzmanība ir jāpievērš materiāliem, no kuriem šie priekšmeti tiek izgatavoti. Piemēram, zāles audums un bambuss ir atjaunojami materiāli, kas laika gaitā dabiski papildinās pēc savākšanas no dabiskās vides. Šie priekšmeti ir labāka izvēle nekā materiāli, kas izgatavoti no fosilā kurināmā.

piemērs bambusa mēbeļu izmantošanai, kas ir atjaunojams materiāls.

bambusa odere, dabīgs un atjaunojams materiāls, ko bieži izmanto ilgtspējīgā apdarē

siena un griesti ar bambusa grīdu

bambusa atdalītāji, kas izgatavoti viesistabā, atdalot viesistabas un ēdamistabas zonas, saglabājot vizuālo caurlaidību

lampa no austiem salmiem

aizkars, kas izgatavots no salmu paklāja, atjaunojams materiāls, lai dekorētu vidi

bambusa grīdas uz viesistabas sienas

Pērciet pārstrādātus materiālus

Elementu un no pārstrādātiem materiāliem izgatavotas mākslas iekļaušana mājas dekorā var radīt pārsteidzoši skaistus rezultātus. Jo īpaši pārstrādātu stiklu var pārbūvēt pārsteidzošos mozaīkas gabalos mājai vai dārzam. Tāpat no metāla var izgatavot industriālo mākslu, zemnieciskus virpuļus un daudz ko citu, atkarībā no tā, kādu izskatu vēlaties redzēt jūsu mājās.

Meklējiet ekoloģiskus zīmolus

Kad vairāk māju īpašnieku apzinās, cik svarīgi ir samazināt ietekmi uz vidi, vairāk uzņēmumu sāk ražot ilgtspējīgas izcelsmes produktus. Daži piedāvā priekšmetus, kas izgatavoti no organiskiem, reģenerējamiem vai atjaunojamiem materiāliem, piemēram, dabīgā māla porcelāns, reģenerēti koka gabali un pat pārstrādātas ādas biroja palīgierīces. Citi uzņēmumi ir apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgus mājas izstrādājumus, piedāvājot uzglabāšanas grozus, kas izgatavoti no palmu auduma palagiem un ūdens palagiem, reģenerēta šīfera plāksnes un paklājus no pārstrādātām plastmasas pudelēm un iepakojumiem..

gaismekļi izgatavoti ar ilgtspējības sertifikātu

Samaziniet patēriņu

Viens no labākajiem veidiem, kā mazināt kaitējumu videi, ir arī patēriņa samazināšana. Tas ir, iegādājieties tikai nepieciešamās mēbeles savai mājai, turot prom nebūtiskas lietas, atstājot savas mājas virsmas skaidras un bez juceklības. Šī pieeja ne tikai mudina jūs iegūt kvalitāti, nevis kvantitāti, bet arī mazina iedzīvotāju stresu. Vēl labāk - minimāla pieeja mēbelēm palīdz videi un samazina oglekļa dioksīda pēdu masveidā ražotiem modes mājsaimniecības izstrādājumiem, kurus pērk tikai tāpēc, lai vēlāk tos aizstātu ar jauniem priekšmetiem..

Augļu galds - kā salikt? Veidi, apdare un fotogrāfijas
galda augļi mūsdienās tā ir daļa no jebkura veida pasākumiem. Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot un izrotāt katru notikumu? Izlasiet šo ziņu. Ļoti uni...
Trotuāru koki - 5 sugas, kuras jāstāda bez bailēm
Vai esat domājis par visiem ieguvumiem, ko pilsētu apmežošana mums var dot? Pārbaudiet tā priekšrocības un piecas sugas ietves koki. Jau kādu lai...
Mājas gleznas - iekšējais, ārējais un gleznošanas simulators
Šodienas rakstā jūs redzēsiet padomus mājas gleznas gan telpās, gan ārpus tām. Ziņas beigās varēsit izmantot glezniecības simulatoru. Jūsu mājai ...