Apdare

Ziemas dārzs - fotogrāfijas, modeļi un augi

Ziemas dārzs - fotogrāfijas, modeļi un augi

Cilvēkiem, kuriem galvenokārt ir nedaudz lielāka māja ar telpām, bieži rodas jautājums, kā dekorācijas varētu izveidot tukšās telpās, vai ne? Lielisks ieteikums tam ir ziemas dārza izveide jūsu dzīvesvietā, un parasti šis ziemas dārzs vienmēr atrodas rezidences iekšienē, taču ir arī daži, kurus var atrast dzīvokļos, kas var radīt vairākas apskates vietas. mājas dekorēšana.

Ziemas dārzs birojā

Ziemas dārzi ir mazi dabas stūrīši jūsu mājās vai dzīvoklī. Tie ir labs veids, kā padarīt vairāk dzīvības jūsu mājās.

Ziemas dārzs ir teritorija, kas paredzēta augu un arī nedaudz dabas ievietošanai mājas iekšienē, un šī iemesla dēļ to ir interesanti izmantot arī dzīvokļos. Šajos apgabalos ir iespējams atrast vairākus augus, kā arī strūklakas, akmeņus, starp vairākiem interesantiem elementiem, kas mājā ienes mazliet dabas un dārza. Tam ir vairāki ziemas dārza rotājumi un stili, kurus var interesēt tikai iedzīvotājs pēc viņu profila un personības.

Mājās, kur nav daudz vietas, viena izeja var būt ziemas dārza ierīkošana zem kāpnēm. tas ietaupa vietu un palīdz dārzu integrēt ar citām mājas vidēm.

Saturs

Kā padarīt ziemas dārzu

Lai izveidotu ziemas dārzu, ir jāizvēlas vieta. Šīs vietas var būt dažādas, piemēram, viesistabā, virtuvē, gaitenī, vannas istabā, zem kāpnēm un pat guļamistabā. Parasti dārzu aizver stikla durvis vai logi, ļaujot to redzēt, neatrodoties tajā.

Dārzam izvēlētā vieta var būt vai nu atklāta, vai arī platība, kuru klāj stikla griesti. Svarīgi ir tas, ka augiem ir saskare ar dabisko gaismu, lai viņi varētu izdzīvot.

Zemāk jūs redzēsiet, kā ierīkot savu dārzu:

Augi ziemas dārzam

Kā minēts iepriekš, augi, kas jāizmanto ziemas dārzā, ir tie, kas vislabāk pielāgojas iekštelpu videi. Piemēri:

Iedzīvotājam ir iespēja izveidot dārzeņu dārzu, ja viņš nevēlas audzēt augus.

Ziemas dārzs zem kāpnēm

Cilvēkiem, kuriem pieder māja ar vairāk nekā vienu stāvu, ir šaubas par to, kā izrotāt esošo telpu zem kāpnēm. Galu galā vieta ir garlaicīga, bet, lai to mainītu, vienkārši pārveidojiet šo vietu zem kāpnēm ziemas dārzā.

Bet, lai izveidotu šo dārzu, ir jāpievērš uzmanība dažām detaļām, piemēram, augu lielumam, šiem augiem ir jāievēro esošā augstuma robežas, svarīga ir arī augu izvēle ēnai, jo lapām ir jāiekļaujas korpusā, un uzstādīšanas laikā jums jābūt ļoti uzmanīgam, lai pārbaudītu grīdu ap dārzu, lai nenotiktu iefiltrēšanās.

Ziemas dārzs istabā

Parasti cilvēki, kuri vēlas iegūt ziemas dārzu, plāno savās mājās ienest mazliet dabas, un tas ar ziemas dārzu ir ļoti iespējams.

Ja vēlaties ierīkot savu dārzu dzīvojamā istabā, ēdamistabā vai TV istabā, ideāls ir dārzs starp dzīvojamo istabu un virtuvi. Jums, iespējams, jau ir atstarpe starp šīm divām vidēm, tāpēc darbaspēka nebūs daudz. Vienīgais, kas jums būs jāizlemj, ir tas, vai dārzs būs atvērts vai slēgts.

Ziemas dārza plānošana

Ir ļoti svarīgi apzināties, ka, izvietojot ziemas dārzu dzīvesvietā, ka šī teritorija ir evakuācijas vieta visiem cilvēkiem, kas dzīvo šajā īpašumā, un atkarībā no jums pieejamās vietas varat paļauties uz dažādu aprīkojumu, piemēram, soli, podos audzēti augi, skulptūras, pat mazi koki un krūmi, kas rada visu atšķirību dekorā, taču, lai nepārspīlētu, ir jāzina precīzi izmantotās telpas izmēri..

Ziemas dārza augi parasti ir mazi vai vidēji lieli, pietiekami, lai tos varētu iestādīt podos vai mazos augsnes pleķos.

Ziemas dārzs ir ļoti ieteicams cilvēkiem, kuriem nav pagalmu vai terases, kur viņi varētu novietot ziedus un kāzās varētu radīt pievilcīgu un dabisku vidi, un labs padoms ir rotājums, kas jādara ļoti uzmanīgi un rūpīgi. ļoti uzmanīgi, jo ir ļoti svarīgi zināt, kā apvienot pareizos elementus, lai vietā nerastos smags klimats.
Šiem dažādajiem ziemas dārza modeļiem noteikti ir jānovērtē augi, kurus var izmantot un kuriem nav daudz kopšanas un vietas, lai tie būtu skaisti, un tos var viegli pielāgot dārzam izmantotajai telpai, un, piemēram, Dracenas ir lielisks piemērs augu tipu, kurus var izmantot ainavu veidošanā, radot ļoti eksotisku vidi.

Cilvēki parasti domā, ka ziemas dārza ierīkošanai nav jātērē daudz naudas, kas ir pilnīgi taisnība, jo jums ir nepieciešams tikai nedaudz radošuma un labas gaumes, lai ieguldītu labā dekorēšanas idejā..

Ziemas dārzu fotogrāfijas

Ja jums ir maz vietas, vienkārši ieplānojiet nelielu ziemas dārzu. Šīm vidēm nav jābūt milzīgām, bet gan mājīgām un skaistām.

Ja plānojat būvēt māju, kurā atradīsies oranžērija, projektā jau varat paredzēt augstāku atvērumu, lai ziemas dārzs spētu absorbēt gaismu.

Vēl viens nelielas ziemas dārza paraugs zem kāpnēm. Skatiet, ka šajā gadījumā tie ir tikai daži augi, bet tie jau piešķir videi dzīves pieskaņu.

Escala Caracol - modeļi, veidi un uzstādīšana
SatursKā izvēlēties ideālo modeliVietās, kur var ierīkot spirālveida kāpnesDažādi spirālveida kāpņu veidi Kā izvēlēties ideālo modeli Spirālveida kāpn...
Virtuves aizkari Galvenie veidi
Virtuves priekškars var padarīt vidi daudz mājīgāku un burvīgāku. Skatiet vairāk par dažādiem aizkaru veidiem un to izmantošanu. Tāpat kā citas mājas...
Gardēžu balkons - uzziniet, kā izrotāt šo telpu
Gardēžu balkons tā vairs nav tikai atvērta telpa mājā, šodien tā ir daļa no lielākās daļas projektu. Skatiet šīs telpas apdares tendences. Gourmet zo...