Apdare

Zen dārzs - kā savākt savējo? + 36 skaistas un relaksējošas idejas!

Zen dārzs - kā savākt savējo? + 36 skaistas un relaksējošas idejas!

Visticamāk, ka esat dzirdējuši par Zen dārzu, bet jūs zināt, kas tas ir?

Ja esat dzirdējis par terminu zen dārzs un nezināt, kas tas ir, vai pat zināt un vēlaties uzzināt, kā to izveidot, ierakstā mēs jums atnesa visu, kas jums jāzina par zen dārzu, kā tas ir, kā izgatavot un pārsteidzošus modeļus iedvesmoties un atpūsties. Tātad, ejam uz amatu!

Tēmas

Kas ir zen dārzs?

Zen dārzs vai japāņu dārzs, kā to parasti sauc, ir sava veida dārzs, kas palīdz atpūsties un meditēt.

Šāda veida dārzu var izgatavot ārēji lielā telpā vai pat uz neliela galda pamatnes, kas ienes elementus, kas atrodas šāda veida dārzos, un palīdz relaksēties.

Parasti šāda veida dārzā ir tādi elementi kā:

Modelis uz galda ienes mini dārzu

Zen dārza iedvesma un fotogrāfijas

Stikla burkā

Idejai izveidot tīru japāņu mini dārzu ir jāpiedāvā pludmales vides iedvesmots modelis.

Mini galda dārzam bija doma izmantot pamatni, kas atgādina stikla pudeli, un sadalīt smalkas smiltis pa stiklu. Elementi, piemēram, gliemežvāki, ir daļa no smilšu dārza, un grābeklis ir ideāls instruments smilšu pārvietošanai un relaksācijai.

Mini dārzs tika izgatavots apaļā stikla katlā

Uz koka pamatnes

Mini koka grābeklis pabeidz priekšmetu

Starp idejām izveidot klasisku mini smilšu dārza modeli, šeit ir piedāvāta versija, kas izgatavota uz koka paplātes.

Atpūtas dārzam projekts rada baltas un smalkas smiltis, kas sadalītas pa koka pamatni, un dažāda lieluma stūra akmeņos, kā arī mini augu, kas rotā galda dārzu un rada priekšmetam relaksējošāku gaisu..

Koka pamatnei ir sešstūra forma

Ar augiem

Ir dažādi priekšlikumi mini galda dārza izveidošanai, un viens no iedvesmas avotiem ir šis projekts, kas mini dārzu ved uz koka pamatnes..

Mini dārzs ir versija uz koka pamatnes, kas nes smiltis un ārējā dārza attēlojumu miniatūrā versijā ar augiem, akmeņiem un pat mini dīķi.

Neskatoties uz visiem priekšmetiem, kas aizpilda koka pamatni, ir nepieciešams atstāt pietiekami daudz vietas smilšu pārvietošanai ar mini grābekli, lai veicinātu relaksāciju.

Mini dārzs ar augu tika uzstādīts akmens traukā

Mini dārzā ir sukulenti un akmeņi

Ar Budu

Starp idejām par mini Zen dārza ierīkošanu šeit ir iekļauta versija ar Budu, kas lieliski attēlo japāņu dārzu.

Projektam iedvesma bija izdalīt smalkas baltas smiltis uz mazās dārza pamatnes un pievienot tādus priekšmetus kā sveces, akmeņi, vīraks un Buda..

Miniatūrais Buda rotā galda dārzu

Ar krāsainām smiltīm

Japānas smilšu dārza izgatavošanai ir dažādas idejas, un viens no iedvesmas avotiem ir šī modernā versija ar krāsainām smiltīm.

Projektā tika ierosināts izmantot koka dziļu trauku un piepildīt to ar smalkām, zaļām smiltīm.

Minidārzs saņēma arī dekoratīvus priekšmetus, piemēram, mākslīgos augus, akmeņus, sēņu un dzeloņcūku miniatūras.

Versijā katrā nodalījumā ir paplāte ar dalītāju un dažādu krāsu smiltīm

Stikla burkas ieguva dažādu krāsu smiltis

Vienkārši un lēti

Ja ideja ir radīt stūrīti, kur atpūsties un daudz neiztērēt, šī iedvesma rada perfektu versiju, lai izveidotu mini Zen dārzus.

Lai izveidotu relaksācijas stūri, tika ierosināts atkārtoti izmantot kartona kastīti kā dārza pamatu un tādējādi izplatīt smalkas smiltis, akmeņus un mākslīgos augus; papildus mini grābeklim, kas ir obligāta prece.

Vienkāršais modelis tika izveidots kastes vāciņā

Modelis tika izveidots kannā ar vāku, un tas var būt japāņu dārza pārnēsājama versija

Liels

Starp vairākām atpūtas telpas izveidošanas iespējām viens no priekšlikumiem ir izmantot ārējās telpas priekšrocības, lai izveidotu lielu japāņu dārzu, kā parādīts šajā priekšlikumā..

Iedvesma šeit sniedz plašu teritoriju ar izplatītām smiltīm un rotājumu ar akmeņiem un sūnām, tādējādi ļaujot pilnībā mijiedarboties ar šo atpūtas telpu.

Japāņu dārzs tika izveidots āra zonā

Kā ierīkot Zen dārzu? - Soli pa solim

Ja vēlaties izveidot savu Zen dārzu, mēs piedāvājam jums vienkāršu un lētu apmācību mini galda dārza izgatavošanai, kas var būt uz virsmas un būt stūris, kur atpūsties ikdienas steigas laikā..

Materiāli:

Kā pagatavot:

Tātad, vai jūs jau zinājāt šo priekšmetu, kas palīdz jums atpūsties un meditēt? Pastāstiet mums šeit komentāros, ko jūs domājat par ideju un vai jau esat izbaudījis dažas minūtes relaksācijas, izmantojot šo priekšmetu.

Melnās sienas priekšrocības, trūkumi, padomi un iedvesmojošas fotogrāfijas
Melnā siena ir diferenciālis interjera projektos. Vai tas ir treknrakstā? Jā! Vai tas ir populārs? Nē, bet tieši tur dzīvo jautri, ka mājās ir melna s...
Stikls ar smilšu strūklu kāds tas ir, veidi, kur izmantot un iedvesmojoši fotoattēli
Privātums, nezaudējot dabisko apgaismojumu. Šī ir smilšu strūklu stikla lielā priekšrocība. Ļoti bieži pagātnes projektos ar smilšu strūklu stikls za...
Angļu sienas atklāj 60 iedvesmojošas idejas un to, kā to izdarīt
Jūs zināt šo skaisto zaļo paneli, kas rotā kūku galdu vai kalpo kā panelis, lai fotografētu ballītes laikā? Tātad, viņu sauc angļu valoda. Angļu sien...