Apdare

Boa, kā rūpēties un izmantot dekorēšanai ar idejām un fotogrāfijām

Boa, kā rūpēties un izmantot dekorēšanai ar idejām un fotogrāfijām

Ātrs skatiens caur Instagram dekorēšanas profiliem, un ar to jau ir iespējams saskarties: boa constrictor. Jā, šī kāpšanas tipa iekārta ir atgriezusies veiksmīgi interjeru priekšlikumos, un acīmredzot tai ir viss, lai saglabātu slavas virsotni (jūs sapratīsit, kāpēc šajā ierakstā).

Boa ir Epipremnum ģints augs, kas kopumā koncentrē astoņas dažādas boa sugas, no kurām vispopulārākā ir Epipremnum pinnatum, zaļu lapu lapa ar baltām svītrām. Sākotnēji no Salamão salām, Boa ir ļoti labi pielāgojusies Brazīlijas mitrajam un karstajam klimatam.

Viegli kopjams un ar vairākām dekoratīvām iespējām Jiboia attaisno panākumus, ko tā guvusi mājās un sociālajos tīklos. Un jūs, kā būtu pārtraukt vienkārši meklēt un vienreiz nogādāt šo tropisko augu uz savām mājām? Tad pārbaudiet zemāk visu, kas jums jāzina, lai par to pareizi rūpētos, kā arī, protams, neticami padomi un ieteikumi, kā to izmantot dekorēšanai. Nāc un paskaties:

Kā rūpēties par boa sašaurinātāju

Boa ir ļoti viegli kopjams augs, kas ir ideāli piemērots tiem, kuriem dārzkopībai nav daudz laika. Galvenajai uzmanībai ar augu jābūt gaismā.

Izvairieties no auga ievietošanas vietās, kur tieša saules gaisma, boa dod priekšroku dzīvot pusēnā, tikai ar dabisku apgaismojumu. Labākā vieta tam ir pie logiem un durvīm.

Boa katru dienu nelietojiet. Augs neatbalsta izmērcētas augsnes, lai gan tai patīk mitrums. Ieteicams laist trīs reizes nedēļā vai pamanot sausu augsni. Ziemā atstarpei starp laistīšanu jābūt lielākai, jo augs nonāk sava veida ziemas guļā, patērējot mazāk ūdens un barības vielu.

Atzarošana ir svarīga, lai boa vienmēr būtu skaista. Nogrieziet liekās lapas, īpaši tās, kas ir dzeltenas un sausas. Ar atzarošanu jūs kontrolējat arī auga augšanu, padarot to vēlamo izmēru.

Boa ir toksiska, tāpēc turiet to drošā vietā un prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Labi aprūpēta un atbilstošā vietā boa var izaugt līdz divpadsmit metriem, izkaisot lapas un zarus visā mājā.

Kā stādīt boa - uz zemes vai ūdenī

Boa var audzēt gan ūdenī, gan uz sauszemes, labi attīstoties abās vidēs. Lai padarītu boa stādus, nogrieziet auga zaru, kur iespējams pamanīt sakņu zarošanu, un pirms stādīšanas pagaidiet 24 stundas.

Lai stādītu boa sašaurinātāju uz zemes, sagatavojiet podu ar substrātu, kas bagāts ar organiskām vielām, audzēšanai ūdenī, vienkārši ievietojiet zaru atbilstoša izmēra traukā un komplektā ar tīru ūdeni. Dažu nedēļu laikā būs iespējams pamanīt auga augšanu. Ja vēlaties, pēc tam, kad boa ir iesakņojusies, to var mainīt uz podu ar augsni.

Kuriozi par boa savācēju

Boa augu ieskauj daudzas leģendas, mīti un stāsti. Galvenais un pazīstamākais no tiem nāk no Feng Shui. Senā ķīniešu vides harmonizācijas tehnika iesaka pitonu audzēt telpās tikai tad, ja tas ir vērsts uz augšu. Austrumnieki uzskata, ka zaru augu karināšana grauj vides enerģiju.

Brazīlijas ziemeļos un ziemeļaustrumos leģenda vēsta, ka čūskas gars apdzīvo augu - tātad nosaukums boa constrictor - padarot to par sava veida mājas aizbildni. Cits uzskats apgalvo, ka neprecētas meitenes nevarēs satikties vai precēties, ja kops pitonu iekštelpās, jo rūpnīcai būtu spēks atturēt pircējus prom.

Visbeidzot, tiek uzskatīts, ka boa constrictor var paredzēt mājas iedzīvotāju nāvi. Kad kāds, kurš dzīvo rezidencē, drīz mirs, augs sāk izlaist “asaras”, un tā lapas pārklāj ar ūdens pilienēm, kas līdzīgas rasai..

Cena un kur nopirkt boa savācēju

Boa ir ļoti viegli atrodams augs, un, visticamāk, jums to pat nevajadzēs nopirkt, jūs varat lūgt vecmāmiņu, māti vai vīramāti par stādu.

Bet, ja jūs nezināt nevienu, kurš audzē augu, varat to iegādāties Dārza centros un pat lielās būvmateriālu veikalu vai hipermārketu ķēdēs. Cena ir labākā daļa. Ideāla izmēra vāze mājas dekorēšanai maksā vidēji no R $ 20 līdz R $ 30.

Kā izmantot boa apdarē

Boa ir augs, kas pieļauj vairākas izmantošanas iespējas dekorēšanai. Lai sāktu, jūs varat izvēlēties atstāt to vāzē, lai dekorētu centrālos elementus un citas plakanas virsmas, taču vienmēr uzmanieties, lai kontrolētu tā augšanu.

Vēl viena iespēja ir izveidot vertikālu dārzu ar augu, atbalstot to, piemēram, uz fermām vai konstrukcijām, kas izgatavotas ar paletēm. Šajā gadījumā ir interesanti virzīt un veidot auga augšanu vēlamajā vietā, veidojot dizainus un radošas formas.

Bet mūsdienās visbiežāk izmantotais veids, kā audzēt boa mājas iekšienē, ir novietot to augstā vietā un labi pamanāmā vidē. Tādā veidā augs atklāj visu savu skaistumu, izveidojot zaļu ūdenskritumu ar zariem, kas karājas līdz zemei..

Tagad, ja jūs mazliet apbēdina iespēja, ka boa savācējs iztukšo mājas enerģiju, kā uzskata Feng Shui, to ir iespējams izaudzēt vāzē uz grīdas un virzīt augšanu uz augšu, atbalstot to uz sienas vai kokosriekstu šķiedra.

Skaistuma, dzīves un maģisku stāstu pilna boa ir augs, kas ir pelnījis vietu mājas iekšienē. Tāpēc mēs aicinām jūs novērtēt zemāk redzamās fotogrāfijas par vidēm, kurās tiek likts uz silto un mājīgo boa efektu dekorācijā. Dodiet arī viņai iespēju!

1. attēls - Baltais birojs derēja par intensīvi zaļo boa lapu lapu, lai radītu kontrastu un radītu dzīvību un prieku vidē.

2. attēls - novietojiet boa uz grīdas un virziet zaru augšanu ar sienas atbalstu.

3. attēls - vai arī jūs varat izvēlēties gaisa struktūru, lai boa sašaurinātājs sevi atbalstītu; lielisks risinājums nelielām telpām.

4. attēls - Mājas zaļajā stūrī ir dažādu augu sajaukums, ieskaitot kulonu, kas aug piekariņā, Sanhosē zobenus un briežu ragus.

5. attēls - izkliedējiet vertikālos boa savācēju dārzus pa apkārtni.

6. attēls - virtuves augstais plaukts ir ideāla vieta, kur boa parādās un aug skaista un zaļa.

7. attēls - ļaujiet boa pieskarties zemei ​​un veiciet atzarošanu, kad domājat, ka zaru lielums ir pietiekams.

8. attēls - kulons vienā pusē, kāpšana otrā pusē; divi veidi, kā vienlaikus izmantot boa.

9. attēls - kontrolējiet boa augšanu, regulāri griežot zarus.

10. attēls - apgaismotās kāpnes ir ideāls patvērums šai kulonu boa.

11. attēls - lūk, boa savilcēji veido aizkaru, kas daļēji bloķē gaismas ieeju.

12. attēls - vannas istabas mitrums ir ideāls boa savācēju audzēšanai, vienkārši rūpējieties, lai šajā vidē garantētu augam pietiekamu spilgtumu.

13. attēls - jo augstāks plaukts, jo vairāk tiek parādīta boa.

14. attēls. Šeit, šajā virtuvē, boa aug starp garšvielām, traukiem un traukiem.

15. attēls - Vienkārši priecājieties, ka šī boa ir stratēģiski izvietota durvju priekšā un saņem visu dabisko gaismu, kas iebrūk telpā.

16. attēls - skandināvu stila rotājumi, kur dominē baltais fons, ir idejas boa, izceļot tos vidē.

17. attēls - Boa savilcēju dārzs virs stieņa: mūsdienīgs priekšlikums, bet tajā pašā laikā viesmīlīgs un uzņēmīgs.

18. attēls - Boa savilcēju dārzs virs stieņa: mūsdienīgs priekšlikums, bet tajā pašā laikā viesmīlīgs un uzņēmīgs.

19. attēls - zaļā boa sašaurinātāju josla; pat bez vietas, lai redzētu aizmugurējo sienu.

20. attēls - apdomīgs, bet pilda savu dekoratīvo lomu.

21. attēls - jo vairāk vietas dodat boa savācējam, jo ​​vairāk tas aug; šeit, šajā vannas istabā, tas sāk iebrukt spoguļa zonā.

22. attēls - tīrs komforts šajā vidē, kas dekorēta ar retro mēbelēm un boa constrictor vāzi; atcerieties vecmāmiņas māju.

23. attēls - Boa, kad tas piedzimst, izklāj zaru uz grīdas, vārdu salikums ar dzejoļa oriģinālo versiju, bet tam ir viss sakars ar mazo augu šeit.

24. attēls - kaktusi un boa konstrukcijas pilnībā harmonizē šo grāmatu skapi.

25. attēls - Boa spiediena koridors: svaigs, mājīgs un mājīgs.

26. attēls - Boa spiediena koridors: svaigs, mājīgs un mājīgs.

27. attēls - zaļš panelis uz vannas istabas sienas; viss, lai vannas laiks būtu relaksējošāks.

28. attēls - Tagad šeit, šajā otrajā vannas istabā, boa sašaurinātāji ieiet rotājumā, kas piekārts pie griestiem.

29. attēls - Gaismas spriegums griestos bija vieta, kas tika izvēlēta, lai saglabātu šo boa savilcēju; nevarētu būt labāks.

30. attēls - Boa savilcējs augšpusē ir šarms, bet zemas vietas, tuvu zemei, ir ideāli piemērotas arī augam.

31. attēls - vai jūs nevēlaties izmantot boa uz augšu? Ielieciet to uz kafijas galda, rezultāts ir vienlīdz burvīgs.

32. attēls - koka mēbeles apvienojas ar boa dabisko zemnieciskumu.

33. attēls - Vienkārši paskatoties, jūs jau varat uzzināt, kā šī istaba izskatīsies, kad boa sāk izplatīt pakārtos zarus.

34. attēls - Gudrs, šis boa savilcējs netērēja laiku un jau sāka stiepties pretī gaismai, kas nāk no loga.

35. attēls - šajā telpā logs ir kļuvis arī par atbalsta punktu boa augšanai.

36. attēls - zemniecisks balkons derēja uz boa, lai pabeigtu apdares priekšlikumu.

37. attēls - balta vannas istaba ir ideāls fons augiem, lai atklātu to skaistumu.

38. attēls - ir vērts apbrīnot šo pakaramo boa savācēju dārzu.

39. attēls - veicot visu nepieciešamo aprūpi, īsā laikā jūsu boa izdosies dekorēt.

40. attēls - atrodiet īpašu mājas stūri boa, un pārējie atstāj ar to.

41. attēls - veidojiet boa atbilstoši jūsu apdares priekšlikumam.

42. attēls - izmantojiet un ļaunprātīgi izmantojiet boa pakārtos zarus, lai radītu neticamus dekoratīvus efektus.

43. attēls - virs vannas vanniņas sašaurinātāji rada komfortu, relaksāciju un dzīvi apkārtējā vidē.

44. attēls - tropisko augu vertikālais dārzs un, protams, boa savācējs netiktu atstāts.

45. attēls - pilsētu džungļu rotājumi un boa savācēji: viss, kas jādara!

46. ​​attēls - Tagad, ja jūs meklējat mistisku pāri, kas ir pilns ar labu enerģiju, deriet uz šo: Sanhorgē zobens un boa.

47. attēls - jebkura klātbūtne ir vairāk novērtēta augu klātbūtnē.

48. attēls - Boho stila dzīvoklī nebija šaubu: tas nekavējoties ievietoja kulonu boa visredzamākajā vietā.

49. attēls - un ko jūs domājat izmantot boa, lai izveidotu telpas dalītāju?

50. attēls - karājas dārzs ar papardēm un boa savācējiem.

51. attēls - daudz labāk strādāt komfortablā augu sabiedrībā.

52. attēls - pat bērnu istabā boa ir laipni gaidīta; vienkārši uzmanieties, lai tas būtu augsts, jo augs ir toksisks.

53. attēls - burvīga un mājīga balkona recepte: koka mēbeles un augi.

54. attēls - un šīs boho iedvesmotās telpas pēdējais pieskāriens ir saistīts ar pakarināmo boa vāzi.

55. attēls - visa gaisma no loga tikai viņai!

56. attēls - dekoratīvo priekšmetu sapludināšana ar podos augiem.

57. attēls - Šīs mājas ziemas dārzs, zaļais patvērums, tika plānots ar mini dīķi, šūpolēm un, protams, daudziem boa savācējiem.

58. attēls - atsegtā betona zemniecisko skaistumu pastiprina mazā boa vāze.

59. attēls - augu kombinācija virtuves piekļuves koridoram; ir maz no visa: lapotne, ziedi un kuloni, starp tiem arī boa.

60. attēls - nav iespējams neizmantot dabisko gaismu, kas ienāk pa logu, lai audzētu mini vertikālu dārzu.

Laimīgais bambuss skatiet padomus par augu kopšanu un dekorēšanu
Šodien mēs runāsim par Lucky Bamboo, vai jūs zināt? Šis atšķirīgais augs, kas ir simbolisma pilns un ļoti skaists, tiek saukts par Dracaena sanderiana...
Dekoratīvo sugu, kopšanas un būtisko kultūru augu veidi
Tiek lēsts, ka šodien pasaulē ir vairāk nekā 298 tūkstoši dažādu augu sugu, no kurām tikai 215 tūkstošus zinātne jau ir aprakstījusi un katalogizējusi...
Liktenīgi baltas krāsas likme uz šo tendenci ar dekorēšanas idejām
Ne balta, ne pelēka, ne bēša. Tātad, kāda krāsa ir šī baltā krāsā? Ja šīs šaubas arī moka galvu, šodienas ziņa jums palīdzēs. Mēs beidzot sniedzām atb...