Apdare

Vannas istabas komplekts - 72 modeļi, kas dekorācijā izskatās pārsteidzoši!

Vannas istabas komplekts - 72 modeļi, kas dekorācijā izskatās pārsteidzoši!

Vannas istabas komplekta izmantošana ir paklāju un aksesuāru komplekts vannas istabai, ko diezgan bieži izmanto, lai dekorētu telpu un padarītu vidi mājīgāku..

Šāda veida komplekta ideja ir tāda, lai vannas istabā būtu īpaši izstrādājumi, kurus var izgatavot dažādos stilos, sākot no rokām darinātām tamborēšanas darbiem, pat auduma paklāju modeļiem.

Ņemot vērā dažādos pieejamos modeļus, mēs esam apkopojuši iedvesmas vannas istabas spēles stiliem, kā arī idejas par to, kā izmantot šos gabalus vidē un dekorācijā..

Tēmas

Vannas istabas komplekta fotoattēli un modeļi

Tamborēts vannas istabas komplekts

Klasisks vannas istabas komplektu modeļu klāsts ir tamborēto paklāju versijas, kas izgatavotas šai videi, tāpat kā šis komplekts, kas sastāv no 3 gabaliem un izgatavots no auklas.

Vannas paklāju komplekts sastāv no 3 gab., Ar paklāju ar stiprinājumu tualetei, ovālu paklāju un piederumu tualetes poda vākam.

Tātad stīgu paklāji ir izgatavoti vienkāršā dūrienā un vannas istabā ar neitrāliem toņiem piešķir krāsu pieskārienu.

Starp dažādiem vannas istabas paklāju stiliem šajā priekšlikumā ir 3 gabalu komplekts un izcelts krāsu sajaukums, kas veido katru gabalu.

Priekšlikumā gabali ir izgatavoti no krāsainām stīgām un sajauc dažādus toņus, atstājot krāsainos paklājus un izceļot baltai vannas istabai.

Vannas istabas paklāju modeļi seko priekšlikumam ar vienkāršiem punktiem un ovālu formu, saglabājot harmoniju katrā vannas istabas rotājumā.

Komplekts sastāv no 3 gabaliņiem un rada zemes toņus

Tamborēšanas spēle ir melnbaltās krāsas sajaukums

Tamborētais vannas istabas komplekts sastāv no 2 gabaliem

Vannas istabas paklāji ir izgatavoti no kvadrātveida tamborēšanas

Vannas istabā tamborēšanas paklāji ir marsala krāsā

Zilais vannas istabas komplekts sastāv no 3 gabaliem

Paklāji starp šuvēm ienes sirds detaļas

Auduma vannas istabas komplekts

Vannas istabas paklājus var izgatavot arī no auduma, un šajā gadījumā priekšlikums ir gumijotu paklāju komplekts, kas ir ideāli piemērots, lai novērstu paklāja slīdēšanu uz grīdas un negadījumu izraisīšanu.

Tādējādi gumijotais vannas paklāju komplekts ir komplekts, kas sastāv no 3 gabaliņiem un ir melnā krāsā, un tas ir ideāli piemērots melnbaltas vannas istabas apdares komponēšanai, kā parādīts šajā iedvesmā..

Paklāju komplektam ir divi grīdas modeļi un tualetes vāka versija.

Ir dažādi paklāju un vannas istabas gabalu stili, un šajā gadījumā iedvesma rada komplektu, kas sastāv no 2 gabaliem.

Vannas istabas komplekts sastāv no paklāja, kas piemērots tualetes pamatnei, un piederuma tualetes vākam, abi izgatavoti no melna, sarkana un balta apdrukāta auduma.

Lai pabeigtu gabalu dekorēšanu, priekšlikums bija paklāju malās iekļaut angļu izšuvumus, piešķirot gabaliņiem smalkāku apdari..

Paklāju komplekts tika izgatavots no auduma ar ziedu apdruku

Komplekts ir zilā un baltā krāsā ar bārkstīm

Vannas istabas paklāji ir melni un balti

Auduma paklāji rotā vannas istabas grīdu

Paklāji ir ceriņu toņos un ap bārkstīm

Paklāji ir izgatavoti no melnā un baltā auduma atgriezumiem

Komplekts sastāv no paklājiem zilā audumā

Vienkāršs vannas istabas komplekts

Tiem, kas meklē vienkāršas vannas spēļu iedvesmas, šeit sniegtais priekšlikums rada ļoti interesantu zemniecisku un krāsainu paklāju ideju vannas istabas dekoru sastādīšanai.

Priekšlikumam komplekts tika izgatavots ar džutas un geparda maisījumu, radot džutas zemniecisku pieskārienu (rupjš audekls) un geparda krāsaino ziedu apdruku..

Komplektā ideja bija izgatavot kompozīciju ar 3 gabaliem, diviem grīdas paklāju modeļiem un piederumu tualetes vākam.

Starp radošajām idejām auduma paklāju izgatavošanai viens no iedvesmas avotiem ir šis komplekts, kas izgatavots no yo-yos un izmantojot auduma atgriezumus..

Vannas istabas komplektam bija doma izveidot komplektu, kas sastāv no 3 gabaliņiem un izgatavots no krāsainiem yo - yos, kas veido paklājus.

Papildus idejai par auduma atgriezumu atkārtotu izmantošanu komplekts joprojām ir lielisks priekšlikums dekorēšanai ar rokām darinātu pieskārienu un vannas istabas vides papildināšanai..

Vienkāršais komplekts ir izgatavots no neapstrādātas auklas

Vienkāršais komplekts sastāv no 2 gabaliem

Vienkāršie gabali ir izgatavoti no auduma un ar bārkstīm

Vienkāršais komplekts ir gabalu sajaukums ūdens zaļā tonī

Tamborēšanas komplekts ir versija ar vienkāršām šuvēm

Vienkāršie paklāji rada bārkstis

Pūces vannas istabas komplekts

Lai vannas istabas dekoram pievienotu tēmu, viens no iedvesmas avotiem ir izmantot vannas istabas komplektu ar pūces paklājiem, kā parādīts šajā iedvesmā.

Šajā priekšlikumā ir iekļauts komplekts ar 2 gabaliem vannas istabai un izgatavots no savārstījuma, veidojot pūces paklājus vannas istabas dekorēšanai.

Pūces tematikas gabali rada harmoniju drukāto audumu sajaukumā, saglabājot melnbaltās nokrāsas kā pamatu pūces paklājiem.

Vēl viena pūces tēmu vannas istabas komplekta versija ir komplekts, kas izgatavots no tamborēšanas tehnikas un ievērojot pūces tēmu.

Vannas istabas komplekta iedvesmas avots ir šis komplekts ar 3 gab., Kas nes grīdas paklāju, piederumu tualetes vākam un dekoratīvo piederumu pievienotajai tualetes kastei..

Pūces paklāji, kas veido spēli, ir balto un zaļo virkņu sajaukums, un tie sniedz detaļas, kas attiecas uz putna seju.

Pūces komplekts sastāv no 4 gabaliņiem

Tamborēšanas komplekts apvieno zilā un baltā toņos

Vannas istabas komplekts ieved pūces gabalus savārstījumā

Vannas istabas priekšmetu komplektam ir pūces tēma, un tajā ir tualetes papīra turētājs

Pūču komplekts piestiprinātajā kastē ienes dekoratīvu gabalu

Pūču komplekts vannas istabai sastāv no 3 gab

Pūces vannas istabas paklāji ir purpursarkanos toņos

Vannas istabas komplekts ar ziediem

Starp vannas istabas komplektu modeļiem viena no iespējām ir vannas istabas komplekts, kas dekorēts ar ziediem, tāpat kā šis priekšlikums, kas piedāvā pilnīgu komplektu ar 5 gabaliņiem un izgatavotu tamborējumu.

Tamborēšanas komplekts, kas dekorēts ar ziediem, sastāv no ovāla paklāja, paklāja ap tualeti, piederuma tualetes vākam, piederuma piestiprinātai kastei un tualetes papīra turētāja..

Tamborēšanas gabali ir izgatavoti neapstrādātā auklā un nes tamborētus ziedus, kas izgatavoti brūnos un dzeltenos toņos, kas izceļas neapstrādātas un neitrālas auklas priekšā.

Starp dažādiem stila gabaliem, kas dekorē vannas istabu, viena no iedvesmas zīmēm ir šī versija, kas piedāvā paklājus, kas izgatavoti no kvadrātveida tamborēšanas.

Kvadrātveida tamborētie paklāji katrā laukumā rada šuves, kas veido krāsainus ziedus, un tādējādi vannas istabas paklājs rada ziedu tēmas.

Priekšmets bija ideja saglabāt ziedu krāsaino izceltību un pabeigt gabalus ar neapstrādātu virkni, mīkstinot ziedu krāsu.

Dzeltenais komplekts nes sarkanus ziedus

Vannas istabas komplekts sastāv no tumši zilas un baltas krāsas gabaliņiem

Yo-yos veido ziedu dizainu uz paklājiem

Paklāji neapstrādātā virknē bija dekorēti ar tamborētiem ziediem

Paklāji ir rakstīti ar rozēm

Vannas istabas komplekts nes tamborētus ziedus

Paklājiem tika pievienoti tamborēti ziedi

Paklāju komplektam ir ziedu druka

Patchwork vannas istabas komplekts

Lai vannas istabā iekļautu roku darbu, šajā priekšlikumā ir iekļauts komplekts ar paklājiem un gabaliņiem, kas dekorēti savārstījumā.

Priekšlikumā gabali ir paklāji ar matelasse detaļām un saburzītām malām, dodot gabaliem vairāk delikateses.

Kreklu rotājums parādās gabalu centrā un nes tauriņus un ziedus, kas atbilst paklāju un vannas piederumu delikatesei.

Papildus tradicionālajam komplektam ar paklājiem un tualetes vāku, savārstījums attiecas arī uz dvieļa apdari, saglabājot vannas istabas gabalus tādā pašā stilā.

Vienkāršāka ideja darbam savārstījumā, bet kas ir arī skaists priekšlikums, ir šis darbs, kas atnes brūnus paklājus un rotā kaktusus, kas izgatavoti no savārstījuma tehnikas.

Priekšlikumā darbs ar savārstījumu rada smalku rotājumu vienkāršajiem paklājiem, kas veido vannas istabas apdari.

Patchowrk darbs atstāj krāsainus paklājus

Patchwork paklāji ir zaļā nokrāsā

Patchwork gabali ievieš bišu tēmu

Paklājus rotā putnu tēma

Paklāji ir ziedu formas un izgatavoti no savārstījuma

Pūces savārstījuma komplekts

Tātad, vai jūs kādreiz esat izmantojis šāda veida komplektus vannas istabas dekorēšanai? Pastāstiet mums, kāds ir jūsu iecienītākais modelis un kuru jūs labprāt izmantotu, lai dekorētu vannas istabu jūsu mājās.

Dekoratīvā ūdens strūklaka - 50 skaisti modeļi un DIY apmācība!
Mūsdienās netradicionālie priekšmeti, piemēram, dekoratīvās ūdens strūklakas, ir visveiksmīgākie, lai sniegtu tīras detaļas visdažādākajās vidēs.! Ūde...
Koka plaukts - kā padarīt un 70 iedvesmojošus rotājumus!
Katrā telpā ir nepieciešami funkcionāli priekšmeti, kas palīdz padarīt vidi skaistāku un sakārtotāku. Un vecie un noderīgie koka plaukti ir domāti tam...
Creative Keychain 40 apbrīnojami un pārsteidzoši modeļi
Kā būtu ar inovācijām dekorācijā ar funkcionālu un oriģinālu priekšmetu? a radošā atslēgu piekariņš ir ļoti interesanti atstāt savu istabu ar jautrāku...