Apdare

Zīdaiņu higiēnas komplekts - 100 jaukas veidnes un motīvi, kā arī soli pa solim!

Zīdaiņu higiēnas komplekts - 100 jaukas veidnes un motīvi, kā arī soli pa solim!

O higiēnas komplekts ir viens no priekšmetiem, kuru nevar atstāt ārpus mazuļa ieliktņa. Tiem, kas nezina, tas ir konteineru komplekts, kas paredzēts galveno aprūpes materiālu uzglabāšanai mazajiem pirmajos dzīves mēnešos..

Šis komplekts ir lieliski piemērots, piemēram, kokvilnas, elastīgu stieņu (slavenā vates tampona), mitrās salvetes, pret izsitumu ziedes, zāļu un citu piederumu uzglabāšanai..

Zīdaiņu higiēnas komplekts ir būtisks ikdienas kopšanai!

Ar komplektu, kas vienmēr ir pie rokas, mammai (vai aizbildnei) ir daudz praktiskāka un dinamiskāka ikdienas dzīve. Galu galā istaba būs pilnībā aprīkota ar to, kas viņai nepieciešams, lai rūpētos par jūsu mazuļa higiēnu.

Mēs piekrītam, ka, nomainot mazuļa autiņu, ir diezgan garlaicīgi meklēt katru priekšmetu. Viens ir šeit, otrs ir tur, vai arī viss ir virsū mainītājam, veidojot šo pamata jucekli.

Un, ja jums ir komplekts ar īpašiem podiem, kur visu uzglabāt, viss būs sakārtots, vizuāli tīrs, palīdzot optimizēt rutīnu. It īpaši, ja mēs runājam par jaundzimušo bērnu.

Tātad, pat ja komplekts ir derīgs no sastādīšanas brīža. Jums tas būs vajadzīgs, tiklīdz bērns ieradīsies no dzemdību nama.

Šie komplekti ļoti palīdz organizēt, kā arī dekorēt mazuļa istabu

Pēc tam ir paredzēts, lai uzzinātu vairāk par šo tendenci un darbotos pēc bērna istabas modeļa?

Mēs izveidojām ziņu, kurā ir padomi par galvenajiem modeļiem, iedvesmas attēli un ļoti vienkāršs soli pa solim tiem, kas vēlas salikt savu komplektu. Satiecieties ar mums tūlīt!

Tēmas

Zīdaiņu higiēnas komplekta fotogrāfijas un modeļi

Ziņas par mazuļa atnākšanu atstāj vienus stāvus, citus ar emocijām. Ir arī tādi, kas to visu izjūt un vēl dažus.

Mēneši iet, un klājums pamazām top. Kā jau minējām iepriekš, viens no priekšmetiem, kas ir kļuvis ārkārtīgi būtisks, ir higiēnas komplekts.

Komplektu savam mazulim varat izgatavot pats vai nopirkt gatavu

Proti, higiēnas komplektu var izgatavot pats vai nopirkt gatavu specializētos veikalos, kā arī pasūtīt pie amatniecības nozares profesionāļiem.

Katrā ziņā tam ir kompozīcijas modelis. To var sastāvēt, piemēram, no:

Zilā krāsā ir tie gabali, kas veido pamata bērnu higiēnas komplektu. Ar tiem jūs varat izveidot ļoti praktisku apģērbu.

Zaļās daļas ir tās, kuras tiek pievienotas pilnā komplekta gadījumā. Jūs iegūsit vēl organizētāku un tematiskāku istabu.

Ir pamata bērnu higiēnas komplekti un komplekti

Labākā modeļa izvēle ir atkarīga no jums, jūsu budžeta, kā arī mērķa rutīnas organizēšanai. Ir tie, kas dod priekšroku priekšmetu glabāšanai citā veidā ... tomēr mēs iesakām šo komplektu, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku un tomēr dekorētu istabu!

Mēs esam izvēlējušies galvenos komplektu modeļus ar dažādiem materiāliem, lai jūs tos zinātu un iedvesmotos. Skaties!

MDF higiēnas komplekts

MDF ir visbiežāk izmantotais materiāls zīdaiņu komplektu izgatavošanai. Ekonomisks, tas piedāvā gabaliņiem nepieciešamo spēku, lai īsā laikā nesabojātos. Tomēr ir jābūt uzmanīgiem ar viņiem, tāpat kā pret jebkuru citu, izvairoties, piemēram, no mitrināšanas.

Daži veikali pārdod bērnu higiēnas komplektu neapstrādātā MDF. Tāpēc tiek ieteikts krāsot vēlamo krāsu, kā arī pielāgot šos gabalus atbilstoši telpai izvēlētajai tēmai, mazuļa vārdam utt..

Foršākais ir tas, ka MDF, lai arī tas ir lēts un vienkāršs materiāls, var izmantot jebkura veida telpās, sākot no izsmalcinātākajām līdz vienkāršākajām, pat.

Atklājiet iedvesmojošās MDF higiēnas komplekta iespējas:

MDF higiēnas komplekts ar zāļu kastīti

Lampa ir izgatavota arī no MDF

Baltas krāsas higiēnas MDF komplekts

Pašlaik modē ir princes tēmu komplekts

MDF komplektos ir garāmgājēji lentēm

Jūs varat izrotāt MDF komplektu ar audumu

MDF aplikācijas higiēnas komplektiem

Komplekts ar mazās lauvas tēmu

Porcelāna higiēnas komplekts

Porcelāns jau ir sarežģītāks materiāls, un tam nav tādas zemas cenas kā MDF. Tā kā tā ir rafinētāka izejviela, tai ir augstāka cena un tā var piešķirt šiks toni mazuļa istabai.

Proti, porcelāns var būt vairākās krāsās. Tomēr visbiežāk modeļi ir balti, iespējams, mazuļu tēmas dēļ, kas prasa smalkākus toņus. Tajā pašā laikā ieguldījumi baltajos gabalos ir pilnīgi pareizi, jo tos ir ļoti viegli apvienot.

Apskatiet porcelāna modeļus:

Rozā porcelāna higiēnas komplekts

Balts komplekts ar zelta porcelānu higiēnai

Porcelāns, kas dekorēts ar bērnu motīviem

Podu rokturis var būt tematisks

Zelta aplikācija padara komplektu skaistāku

Komplekts ar iespiestu porcelānu jūsu mazuļa higiēnai

Ideāls porcelāna komplekts dekorēšanai ar jūrnieku tēmu

Keramikas higiēnas komplekts

Lētāka nekā porcelāns, bet ar spēku padarīt jebkuru gabalu skaistu, keramika ir arī materiāls, ko izmanto bērnu higiēnas komplektu izgatavošanai.

Mēs varam atrast krāsainus komplektus, kas ļoti jautrā veidā palīdz pārveidot vidi. Tātad jūs varat ieviest jauninājumus un apvienot ar telpā izvēlēto krāsu paleti.

Lasiet vairāk par dekorēšanu ar šo materiālu: Dekorēšana ar keramikas vāzi - 35 krāšņi modeļi un instrukcijas!

Skatiet skaistu keramikas higiēnas komplektu modeļus:

Keramikas rotaļu lācīšu higiēnas komplekts

Keramikas komplekts ar lokiem

Skatiet šo jauko padomu, kā dekorēt istabu

Keramikai var būt dažādas krāsas

Četras keramikas iespējas telpas sakārtošanai

Rozā keramikas komplekts ar polka punktiem

Skatiet, kāds jauks komplekts jūsu meitas istabai!

Krāsaina keramika padara jūsu istabu jautrāku

Higiēnas komplekts ar lentes turētāju

Jums varētu būt jautājums, kā varētu izskatīties šis higiēnas komplekts ar caurulīti. Galu galā tam vajadzētu būt izgatavotam no auduma, lai būtu tāda detaļa, vai ne??

Tomēr šobrīd modē ir komplekta modelis, kuram šobrīd ir caurdurta lente, kura gabalu materiāls parasti ir MDF. Tajā ir noteiktas atveres, kur lente ar vēlamo krāsu nonāks komplekta rotāšanai.

Zemāk skatiet dažus higiēnas komplektu ar lentes caurlaidi iedvesmas:

Higiēnas komplekts ar pērli

Pērles ir ļoti smalki elementi, un tās vienmēr tiek izmantotas dažādos rokdarbos. Zīdaiņu tēmā tie ir arī ļoti labi, neatkarīgi no tā, vai tie ir veseli vai “puspērļu” formātā.

Zīdaiņu higiēnas komplektu var dekorēt ar pērlēm, vai arī jums ir dažas detaļas ar šiem mazajiem gabaliņiem, kas gala rezultātā izšķir visas atšķirības.

Ļoti bieži, piemēram, pērles izmanto, lai uz viena gabala ierakstītu mazuļa vārdu.

Iedvesmojieties no skaistām pērlēm rotātām idejām:

Higiēnas komplekts ar termosu

Termoss ir priekšmets, kas ļoti palīdz rūpēties par mazuļa higiēnu. Mainot autiņus, mamma var izmantot siltu ūdeni, lai samitrinātu kokvilnu un veiktu intīmo tīrīšanu, kas, pēc ekspertu domām, ir piemērotāka.

Pēc pediatru domām, mitras kokvilnas izmantošana ir labāka par derībām uz zīdaiņu salvetēm, īpaši mazuļa pirmajos mēnešos. Tas ir tāpēc, ka šādās salvetēs ir alkohols un citas vielas. Un kokvilna ar ūdeni jau veic visu darbu!

Tāpēc ir patīkami ieguldīt komplektā ar termosu, kurā, mainot mazuli, ievietosiet karstu ūdeni un samaisīsit ar nedaudz auksta ūdens..

Sekojiet līdzi komplektu idejām, kuras mēs jums esam izvēlējušies:

Termosu var arī dekorēt

Termoss ir būtisks mazuļa kopšanai

Tematisks termoss

Jūs varat atrast arī porcelāna pudeles

Higiēnas komplekta tēmas idejas

Jūsu mazuļa higiēnas komplektam var būt neitrālas krāsas, kas atbilst jebkura veida tēmām / rotājumiem. Vai arī jūs varat prezentēt tematiskus elementus, pievienojot telpai vērtību.

Dažas tēmas mūsdienās ir diezgan izplatītas, kad runa ir par zīdaiņu istabas dekoru. Šādos gadījumos jūs noteikti varat atrast komplektus, kas ir gatavi pirkšanai, specializētos veikalos.

Tomēr ne katra tēma iedvesmo komplektu izveidi. Tāpēc produkcija būs pēc pasūtījuma, ja tas tā ir jūsu gadījumā. Elo7 tiešsaistes veikalā varat atrast dažādu amatnieku reklāmas, kuri var izgatavot komplektu ar izvēlētajām ikonām.

Mēs esam izvēlējušies tēmas, lai parādītu galveno komplektu tēmas, lai jūs varētu zināt un iedvesmoties!

Vīriešu higiēnas komplekts

Vispirms mēs parādīsim idejas par vīriešu higiēnas komplektiem. Ja gaidāt zēnu, sekojiet tendencēm!

jūras zils

Tumši zilā krāsa jau sen ir izmantota kā fons mazuļa istabām. Pat ar spēcīgu un tumšu nokrāsu tas izdodas piešķirt klasei un necieņu videi.

Lai tas neizskatās blāvi, ir patīkami sajaukt floti ar citām gaišākām krāsām, piemēram, baltu, bēšu vai gaiši pelēku.

Skatiet dažus higiēnas komplektu modeļus tumši zilā krāsā:

Mākoņi / Mīlestības lietus

Šī ir ļoti moderna tēma šodien, it īpaši, ja runa ir par bērnu dekoru. To raksturo mākoņu ikonas (ar lietus pilieniem vai nē), varavīksne, lietussargs, kā arī sirdis.

Varat derēt tikai uz mākoņiem, kas ir pamata priekšlikums, vai uz mīlestības lietu, ar visām iepriekš minētajām atsaucēm.

Tā var būt laba ideja izrotāt istabu gan zēnam, gan meitenei, vienmēr izvēloties krāsu paleti, lai izvairītos no slīdēšanas, izvēloties dekoratīvos gabalus.

Skatiet zemāk skaistus komplektus ar tēmas mākoņiem vai mīlas lietu:

Mākoņu higiēnas komplekts

Mīlu lietus komplektu higiēnai

Jūrnieks

Jūrnieka tēmu bieži izmanto mazuļa istabas dekorēšanai, tāpēc tur jūs viegli varat atrast higiēnas komplektu ar jūras norādēm..

Šie komplekti parasti ir tumši zilā, sarkanā un baltā krāsā, taču ir vairākas variācijas. Atceroties, ka varat pasūtīt arī pielāgotu modeli.

Lasiet vairāk par šo tēmu: 20 neticami jūrnieku bērnu istabas rotājumi, lai iedvesmotu!

Iedvesmojieties ar skaistiem jūrnieku tematikas komplektiem:

Safari

Vēl viena spēcīga tēma, runājot par bērnu Visumu, ir Safari. Šī tēma, kurā ir tipiski Safari un Zoo dārza dzīvnieki, var padarīt istabu ļoti jautru un jauku.

Šajā gadījumā visbiežāk tiek izmantotas zaļas, bēšas un brūnas krāsas. Viss būs atkarīgs no tā, kā jūs vēlaties apvienot ar pārējo vidi.

Apskatiet mūsu atlasītos ieteikumus:

Lācīšu princis

Par princi tērptais rotaļu lācis ir bijis daudzu māmiņu likums rotāt savu bērnu istabu.

Izmantojot super jauku ikonu, jūs varat izrotāt higiēnas komplektus, apvienojot tos ar citiem rotātiem gabaliem, piemēram, bērnu gultiņu komplektu un aizkaru.

Apskatiet rotaļu lācīšu prinča komplektu modeļus:

Sieviešu higiēnas komplekts

Ja jūs gaidāt meiteni, jums jāzina par higiēnas komplekta idejām, kuras mēs esam atveduši uz sieviešu istabām. Ir daudz delikātu tēmu, kas sola videi piešķirt daudz pievilcības.

pieauga

Nav šaubu, ka rozā ir visbiežāk izmantotais tonis meiteņu istabu dekorēšanai. Lai gan stereotips vairs nav vienprātīgs, rozā toņi joprojām ir vispieprasītākie šādiem.

Tāpēc arī higiēnas komplekti parādās šajā krāsā, lai iepriecinātu topošās meiteņu māmiņas.

Jūs varat atrast bērnu rozā, rožu zelta vai rozā komplektus, atvieglojot kombināciju ar izvēlēto krāsu paleti.

Iepazīstieties ar rozā higiēnas komplekta padomiem:

Baletdejotājs

Kā būtu ar higiēnas balerīna komplektu mazulim? Jūs varat izgatavot šo apdari visai telpai, derot uz, piemēram, tādām krāsām kā rozā, ceriņi vai tiffany blue.

Komplektā var būt arī mini dejotāja vai baleta apavu ikonas, kas jau palīdz mainītāja tematiku.

Lasiet vairāk par šo tēmu: Biskvīta balerīna - visu 30 skaistākās iedvesmas un idejas!

Iedvesmojieties ar komplektu modeļiem ar balerīnas tēmu:

Princese

Princese, iespējams, ir visbiežāk izmantotā meiteņu istabu tēma. Klasiskās princeses, kuras pazīstam no bērnu stāstiem, netiek izmantotas, bet veidnes ar bērnišķīgākām un vispārīgākām iezīmēm, neatceroties nevienu varoni.

Jūs viegli varat atrast higiēnas komplektus, kas dekorēti ar princesi, vai tā būtu meitene vai rotaļu lācis.

Apskatiet mūsu iesniegtos ieteikumus:

Mākoņi / Mīlestības lietus

Šeit mēs runāsim arī par mākoņiem, kā arī par mīlas lietu. Galu galā, kā mēs iepriekš uzsvērām, tos var izmantot, lai dekorētu abu dzimumu vidi.

Sievietes komplekta gadījumā tomēr biežāk tiek piešķirta prioritāte noteiktiem toņiem, piemēram, rozā, balta un ceriņi, taču viss ir gaumes jautājums.

Apskatiet idejas par komplektiem ar mīlestības mākoņa vai lietus tēmu:

Kā pagatavot higiēnas komplektu: soli pa solim

Tūlīt pēc daudz iedvesmas iegūšanas ar dažādiem higiēnas komplektu modeļiem jūs varat pārbaudīt ļoti interesantu soli pa solim!

Mēs izvēlējāmies videoklipu, kurā parādīts gabalu dekorēšanas process MDF. Tie nāk neapstrādāti, un jūs krāsojat, izmantojot akrila krāsu un amatniecības krāsu jūsu izvēlētā krāsā.

Jums būs nepieciešams:

Pārbaudiet zemāk esošo videoklipu, lai uzzinātu pareizo veidu, kā veikt katru darbību!


Tātad, ko jūs domājāt par mūsu ierakstu higiēnas komplekts mazulim? Mēs ceram, ka jums tas patika un jūs varat izveidot skaistus gabalus!

Patīk lasīt arī:

EVA bērnu ratiņi: skaisti modeļi un kā padarīt

Zīdaiņu istabas rotājumi: 34 iedvesmas, padomi un ieteikumi!

Unisex zīdaiņu istaba - kā izrotāt, pārsteidzoši padomi un iedvesmas!

Bieži pārbaudiet, lai uzzinātu vairāk par apdari un amatniecību. Uz redzēšanos!

Apdares tendences 2020 redz, kas šogad pieaug
2020. gads būs šāds: ilgtspējīgs, tehnoloģisks, krāsains un sensoro. Kurš teica? Lieli zīmoli, sociālie tīkli un pētījumu institūti. Un ko tas nozīmē ...
Miera lilija, kā rūpēties, un 65 dekorēšanas idejas ar fotogrāfijām
Vai jūs varat iedomāties, kā māju dekorēt ar augu, kura nosaukumā ir vārds “miers”? Labi vai ne? Jūs to varat izdarīt, izmantojot miera liliju. Šis ļo...
Hygge atklāj šo dekorēšanas stilu ar fotogrāfijām
Vai jūs varat iedomāties dzīvi valstī, kur temperatūra ziemā var sasniegt mīnus nulle grādu un saules gaisma ilgst mazāk nekā četras stundas dienā? Vi...