Ekoloģiskais kamīns, kā tas darbojas, fotogrāfijas, modeļi un cenas

  • Yurii Gazun
  • 0
  • 2796
  • 419

Jēdziens Ekoloģisks kamīns tas ir viens no jaunākajiem ilgtspējīgiem jauninājumiem tirgū, tas ir aprīkojums, ko var izmantot gan ārpus telpām, gan telpās, un to var izmantot telpās, birojos, guļamistabās, veikalos un dažādās citās vietās, piemēram, dārzos un balkonos. Bet ir svarīgi atcerēties, ka, lai izmantotu kamīnu, tas jāatstāj vidē, kurā ir pietiekami daudz ventilācijas, lai vienmēr būtu skābekļa atjaunošana.

Ekoloģisks kamīns

Saturs

  • Kā darbojas ekoloģiskie kamīni?
  • Ekoloģiskais kamīns silda vienmērīgi?
  • Modeļi un cenas Ekoloģiskais kamīns

Kā darbojas ekoloģiskie kamīni?

Ekoloģiskie kamīni darbojas, sadedzinot bio šķidrumu, kas sastāv no etanola, ar īpašu koncentrāciju šim gadījumam. Oglekļa dioksīda emisija ir minimāla, tā izdala daudz mazāk gāzes nekā elpošana.

Istabā ekoloģisks kamīns.

Kamīnu sadalīšanas telpas.

Ekoloģiskos kamīnus var izmantot arī ārpus telpām.

Ekoloģiskos kamīnus var izmantot gan telpās, gan ārpus tām, uguns papildus siltumam piedāvā šarmu jebkurai videi.

Skatīt arī:

  • Konteineru nams;
  • Putupolistirola liešana;

Ekoloģiskais kamīns silda vienmērīgi?

Ļoti aukstās pilsētās ir ierasts izmantot kamīnus, lai mīkstinātu briesmīgās aukstās naktis, kamīni kalpo, lai skarbajā ziemā uzturētu māju labā temperatūrā un tādējādi uzturētu tās iedzīvotājus siltu ļoti zemu temperatūru laikā.

Ekoloģiskie kamīni ir viens no lielākajiem jauninājumiem tirgū, kas darbojas tāpat kā tradicionālie kamīni, runājot par kamīnu, mēs uzreiz domājam par tradicionālo kamīnu, kam piekļūst caur koku, taču ekoloģiskajiem kamīniem ir liela priekšrocība, tie nerada pelnus vai dūmus.

Caur ekoloģisko kamīnu ir iespējams sildīt visas dzīvesvietas telpas, tā darbība ir tāda pati kā visām pārējām, taču ar lielu priekšrocību, ka tā nerada nekādus atkritumus, tādējādi izvairoties no netīrumiem vidē.

Ekoloģiskiem kamīniem nav nepieciešams uzstādīt caurules vai citus savienojumus, jo daudzi no tiem ir pārnēsājami kamīni, un jūs tos varat nēsāt visur, kur vēlaties, vienmēr uzturot vidi siltu un siltu. Ir arī modeļi, kas jāiegulda jūsu mājas algotnē, kas neļauj tos pārvietot visur, kur vēlaties, tomēr to efekts un izsmalcinātības gaiss, ko tie piešķir videi un bez vienlīdzīgas iespējas.

Ekoloģiskā kamīna uzturēšana ir ļoti vienkārša un ekonomiska, tā ir ļoti karsta un ieslēdzas 15 līdz 60 minūtes, papildus tam ir mehānismi, kas kontrolē liesmas spēku.

Bez šaubām, šāda veida kamīni ir drošākie jums un jūsu ģimenei, jo papildus tam, ka nodrošina visu šo komfortu, ekoloģiskie kamīni šķidruma dedzināšanas laikā nerada nekāda veida gāzi..

TV panelī iebūvēts modelis.

Kamīns vannas istabā

Viesistaba ar ekoloģisku kamīnu.

Modeļi un cenas Ekoloģiskais kamīns

Parasti ekoloģiskie kamīni piedāvā dažādus cenu diapazonus, un kamīna vērtība galvenokārt būs atkarīga no tā modeļa un nepieciešamības pēc uzstādīšanas vai nē. Tomēr vidējā ekoloģiskā kamīna cena sākas no 200 USD par vienkāršākiem modeļiem. Jo lielāks kamīns un jo vairāk strādājis, jo dārgāks tas būs, internetā ir daudz piedāvājumu, pirms kamīna iegādes ir svarīgi izpētīt.

Ja jūs gatavojaties iegādāties fiziskā veikalā ekoloģiskā kamīna cena tas var būt diezgan augsts, tāpēc, ja vēlaties ietaupīt naudu, ir svarīgi, lai pirms pirkuma veikšanas meklētu un redzētu kamīnu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un izmaksām.

Ekoloģisks kamīns ir ieguldījums, kas ir ļoti vērtīgs, jo jums tiks ieguldīts komforts, lielāka kvalitāte, izsmalcinātība un mājīgums. Internetā ir vairāki veikali, kas strādā ar ekoloģiskām kamīnu akcijām. Pirms pērkat savu aci pret aci veikalā, ir vērts izpētīt un apskatīt tiešsaistes veikalus.

Žurnāls iebūvēts kafijas galdiņā.

Integrēta vide ar ekoloģisku kamīnu.

Ekoloģisks kamīns TV telpā.

Kamīns integrēts vidē.
Dar ne komentarai

Įdomiausių ir naudingiausių interjero dekoravimo, dekoro ir architektūros straipsnių kolekcija
Čia rasite praktinių patarimų, įdomių straipsnių ir naujausių architektūros naujienų. Raskite geriausią savo namų dekorą