Apdare

Elektrisko kamīnu dizains, veidi un funkcijas

Elektrisko kamīnu dizains, veidi un funkcijas

Vairāk nekā telpu apsildīšana, bet elegance un izsmalcinātība mājas telpā. Elektriskie kamīni kļūst arvien populārāki interjera dizainā, īpaši reģionos, kurus ietekmē intensīvs aukstums.

Šo gabalu spēja panākt siltuma nokļūšanu visās jūsu mājas daļās ir iespaidīga. Bet, tāpat kā daudziem citiem dekoru elementiem, elektriskā kamīna izgatavošanai ir nepieciešamas noteiktas izmaksas, kas bieži vien nav tik zemas. Bet, kad šo gabalu skaistums, funkcionalitāte un mūsdienīgums piesaista to gribētāju uzmanību un emocijas, cena ir tikai detaļa.

Vislabākais ir tas, ka elektriskajiem kamīniem nav nepieciešama tīrīšana, jo tiem nav netīrumu vai pelnu. Šiem kamīniem arī nav nepieciešams elektriķis, lai uzstādītu sarežģītu elektroinstalāciju, jo jums tie ir jāpievieno tikai jūsu mājas kontaktligzdām un gatavs! Turklāt daudzi ir viegli un viegli nēsājami.

Mēbelēs iebūvēts elektriskais kamīns

Elektriskie kamīni ir īstas mēbeles, kas atbilst sildīšanas iespējām un kuras var novietot gar sienām, uz grīdas vai noteiktā stūrī. Ļoti funkcionāli, tie ir lieliski piemēroti mākslas darbu krāsošanai vai demonstrēšanai uz augšu, vienlaikus apsildot telpu ar reālistisku liesmas efektu. Elektriskā kamīna galvenā priekšrocība ir tā, ka jūs varat darbināt liesmu tikai tad, kad vēlaties baudīt siltumu, gluži pretēji, gabalu var izmantot tikai viesistabas dekorēšanai gada karstākajos mēnešos.

Pie sienas piestiprināts elektriskais kamīns ar paneli, kas viesistabā kalpo kā dekoratīvs elements.

Dizains, veidi un funkcijas

Pieejamie dizaina stili svārstās no visu veidu izmēriem, koka toņiem un drosmīgām mūsdienu apdarēm, kas papildina mājas dekoru klāstu. Daži kamīni var kalpot arī kā multivides centrs, un tajos var ievietot televizorus, stereoaparātus, DVD atskaņotājus vai jebkuru citu ierīci. Šādā veidā integrēts vides centrā, elektriskais kamīns nodrošina apkuri un izklaides centrs izskatās ļoti elegants.

Kamīns kā daļa no multivides ierīču, piemēram, skaņas, TV un DVD, mēbelēm.

Šie gabali patiešām var uzlabot telpas fokusu. Piemēram, elektriskā kamīna savienošana ar konsoli ir lieliska iespēja divvietīgajām istabām, jo ​​tās ne tikai piedāvā uzglabāšanu, bet spēj piešķirt telpai romantismu. Ir vairāki elektrisko kamīnu veidi, no kuriem jūs varat izvēlēties, ieskaitot modernus, kā arī tradicionālus stilus, visdažādākajās apdarēs, kas papildina jebkuru dekoru.

Sienas sienas kamīna modelis pāru istabām

Sienas kamīni ir gandrīz tikpat dziļi kā plakanā ekrāna televizors. Tie nodrošina tādu pašu siltumu un vibrāciju videi. Cilvēkiem, kuriem patīk tradicionālāki rotājumi, dažus elektriskos kamīnus var nolaist pie sienām, piemēram, nojaukšanas koku. Tādējādi gabali piedāvā klasisku parastā kamīna izskatu, bet ar visām reālistiskas liesmas ērtībām, nospiežot pogu.

Mūsdienīgs elektriskais kamīns

Sienas faktūras - pielietojums, modeļi un veidi
Lai piešķirtu daudzveidību vides gludajām sienām, parādījās faktūras, kuras darbos kļūst ļoti aktuālas. Tekstūras klātbūtne var kalpot, lai izlabotu t...
Flīzes - flīžu pārklājums virtuvei un vannai
Izmanto sienu, galdu un darba solu segšanai flīzes - pazīstams arī kā emaljētas flīzes - tās ir plānas keramikas gabali, no 100 līdz 150 mm, un parast...
Porcelāna un flīžu atšķirības
Pārklājumu izvēles laiks, bez šaubām, ir viens no stilīgākajiem darba pabeigšanas un apdares brīžiem. Galvenokārt tāpēc, ka īpašnieka personīgā gaume ...