Apdare

Maza veļas mazgātava - 17 praktiski un lēti modeļi

Maza veļas mazgātava - 17 praktiski un lēti modeļi

Mūsdienās apkalpošanas zonas kļūst mazākas, un tāpēc mums vajadzētu domāt par vides optimizāciju. Skatiet dizaina padomus maza veļas mazgātava.

Padomāšana par īpašu apdari mazām vidēm ir kļuvusi par izaicinājumu cilvēkiem visā pasaulē, galu galā mājas un dzīvokļi kļūst arvien mazāki, taču mēs nevaram atteikties no apkalpošanas zonas.

Tātad, ja jūs sākat domāt par savu projektu, paturiet prātā, lai cik maza šī telpa varētu būt. Tam jābūt aprīkotam ar veļas mazgājamo mašīnu, žāvētāju, un tam jābūt dažiem skapjiem un nišām.

Faktiski plānotās sienas un skapju nišas ir labākā izvēle, ja runa ir par mazu veļas dekoru. Ir svarīgi arī domāt par mobilitāti tur, neatstājiet vietu pārāk cieši.

Turklāt, ja jums nav žāvētāja, padomājiet par gaisa telpu drēbju pakarināšanai. Pārnēsājamās veļas auklas ir labas, taču dažreiz tās aizņem pārāk daudz vietas.

Pēc tam mēs redzēsim padomus un modeļu attēlus maza veļas mazgātava iedvesmoties?

Maza veļas telpa

Saturs

Plānota maza veļas mazgātava

Kā jau teicu iepriekš, ir jāplāno mazas telpas. Tātad, sāksim domāt par projektētām mēbelēm.

Nekas nav labāks, lai optimizētu veļu, nekā pielāgot visas mēbeles. Vienkārši paturiet prātā, ka tas ir projekts, kas aizņem nedaudz vairāk laika un ir dārgāks.

No otras puses, visa ievietotā mērķis būs apmierināt jūsu vajadzības un sniegt jums komfortu. Parasti uzņēmums, kas specializējas plānoto mēbeļu ražošanā, nosūta profesionāli uz jūsu mājām, un viņš veic mērījumus.

Pēc tam jūs sakāt, ko vēlaties, un viņi izveido projektu atbilstoši vides iespējām. Viena lieta, ko es vienmēr saku ikvienam, kurš plāno izvietot plānotās mēbeles, ir labi padomāt jau iepriekš.

Pieņemiet profesionāļa ieteikumus, kuram, ņemot pieredzi, būs dažas problēmas.

Maza vienkārša un organizēta veļas mazgātava

LABI! Plānotās mēbeles patiesībā ir dārgākas, tāpēc tiem, kas tagad nevar ieguldīt, jāiet citi ceļi. Šeit ir likums meklēt funkcionālas mēbeles un nišas, jo būtībā tas jums būs vajadzīgs.

Gultas skapji ir lieliska alternatīva, tāpēc grīda ir brīva veļas mašīnai, žāvētājam utt. Šajos paredzētajos skapjos ir iespējams uzglabāt visus tīrīšanas līdzekļus, flaneļus utt..

Jūs pat varat izmantot sienas nišas, kas ir pieejamas un ko izmanto arī citu piederumu pakarināšanai. Padoms ir dot priekšroku skapjiem un nišām mazāk porainos materiālos, jo tie pastāvīgi saskaras ar mitrumu.

Ieteikums ir skapji, kas izgatavoti no metāla un stikla vai granīta nišām, kas labi iztur hidroizolāciju. Vēl viens lielisks padoms tiem, kas var nedaudz salūzt, ir izgatavot sienā iestrādātas nišas un skapjus, novietojot tikai durvis.

Jūs nevarat iedomāties, cik daudz vietas jūs varat nopelnīt, jo to ir iespējams izdarīt augstākās daļās. Svarīgi ir mierīgi definēt projektu un nosvērt katras prezentētās idejas plusus un mīnusus.

Juvelierizstrādājumu veikalu nosaukumi - saraksts ar 21 radošu padomu
Uzņēmuma nosaukuma izvēle var noteikt jūsu redzamības un pieņemamības līmeni, tāpēc šeit ir sniegti padomi juvelierizstrādājumu veikalu nosaukumi. Biz...
Esmalteria vārdi 87 Idejas sava uzņēmuma dibināšanai
Tātad, vai jūs domājat atvērt emaljas veikalu? Ziniet, ka vārda izvēle ir ļoti svarīga! Šeit ir daži ieteikumi nosaukumi nagu lakai. Uzņēmējdarbības n...
Suņu kāpnes, kāpēc tādas ir? Modeļi, cenas un kur nopirkt
Vai jums ir mājdzīvnieks un mājas? Tāpēc ziniet, ka viņam būtu ļoti labi suņu kāpnes. Pārbaudiet modeļus, cenu un kur nopirkt. Tirgus piedāvā modeļus ...