Apdare

Atkritne mazuļu istabas skaistiem un lētiem rotātiem modeļiem!

Atkritne mazuļu istabas skaistiem un lētiem rotātiem modeļiem!

Zīdaiņu istabas noformējumam jābūt veidotam no bērna veselībai un vecāku ikdienai nepieciešamajiem priekšmetiem. No obligātajiem piederumiem mums ir atkritumi bērnu istabai kā pamata un būtisks pirkums. Kuru modeli izvēlēties, lai tas vislabāk atbilstu jūsu dekoram un funkcionalitātei, mēs jums palīdzēsim ar šādiem padomiem.

Tēmas

Zīdaiņu istabas atkritumu tvertne var palīdzēt nomainīt autiņu, atbrīvoties no kokvilnas un tukšām pakām, netraucējot.

Zīdaiņu istabas atkritumu fotoattēli un veidnes

Neviena veida zīdaiņu istabas dekorēšana nevar iztikt bez atkritumiem. Tā funkcionalitāte ir neapstrīdama, kā arī novietojums: pēc iespējas tuvāk pārtinamajam galdam un tam, kurš rūpēsies par autiņbiksīšu maiņu un bērna higiēnu.

Tā kā tas ir objekts, kas jāizmanto katru dienu, mazuļa istabas atkritumu tvertne ir daļa no istabas dekorēšanas. Tāpēc, kad vien iespējams, tas jāiekļauj interjera dizaina tēmā vai vismaz jāapvieno krāsās un toņos. Zemāk sniegtie modeļi var palīdzēt vecākiem izvēlēties un izmantot.

Pedāļu tvertne zīdaiņu istabai

Pedāļu tvertne papildina priekšrocību, ka nav jāķepājas, lai atvērtu vāku. Autiņbiksīšu maiņas laikā tas būs ārkārtīgi noderīgi, it īpaši, ja bērns ir nemierīgs un atstājot viņu vienu uz soliņa būs milzīga problēma. Vienkārši uzkāpiet uz miskastes un iemetiet autiņu, salvetes, kokvilnu un visu pārējo, ko vēlaties izmest.

Specializētajos veikalos jūs varat atrast visu izmēru atkritumu tvertnes ar pedāļiem gan bērnu istabām, gan vannas istabas iekārtojumam. Tie tiek pārdoti uz litru tilpuma, un jums tas nav obligāti vajadzīgs lielākais, jo jums ir jābūt pareizam ieradumam vienmēr iztukšot netīros autiņbiksīšu atkritumus. 1,5 litru modelis ir vairāk nekā pietiekami.

Pedāļa atkritumu tvertnes modeļa priekšrocības:

Vai meklējat neitrālāko zīdaiņu istabas atkritumu tvertni tirgū? Tāpēc jums nav obligāti jāapmeklē jaundzimušo produktu veikali. Vannas istabu un virtuves priekšmetu tirdzniecības vai pārdošanas vietās tiek piedāvātas neitrālas iespējas, kā arī no apstrādātas un jau dekorētas plastmasas. Arī tās var būt lētākas.

Zīdaiņu istabas atkritumu tvertne ar vāku

Ja noliecoties, lai izmestu atkritumus, nav problēmu, būs laipni gaidīta iespēja izvēlēties mazuļu istabas atkritumu tvertni ar vāku. Šī modeļa priekšrocība ir tā, ka tas ir lētāks, jo tas neietver ierīci, kuru var atvērt un aizvērt ar vienkārša soļa palīdzību. Tas ir arī viegli tīrāms, un to var atrast pārdošanā pat lielveikalos. Pat 1,99 USD veikali piedāvā saprātīgas kvalitātes plastmasas izstrādājumus!

Miskaste, kas dekorēta ar audumu, uz vāka un sāna. Karaliskais rotaļu lācis palīdz izrotāt.

Kā to izdarīt - vai veikalos nevarat atrast perfektu mazuļu istabas atkritumu tvertni, kas atbilstu jūsu dekoram? Pietiek ar dažiem piederumiem un karstas līmes pistoli, lai izveidotu perfektu modeli savam dekoram.

Ar karstu līmi nostiprināts audums nodrošina pilnīgu pārklājumu tvertnes sānos. Mazgājama iespēja būtu gumijota (EVA), ko var izmantot tāpat kā plastmasu atkritumos. Nedaudz karstas līmes, un tai būs jauna krāsa visā sānā un vākā.

Turklāt vienkārši izmantojiet savu radošumu, lai izveidotu perfektu rotājumu ar satīna lentēm, satīna lenti, pogām, apdrukātiem audumiem un citiem gardumiem no amatniecības preču veikaliem.

Dekupāžas tehnika ļauj jums izveidot skaistu atkritumu tvertni, kas dekorēta ar jūsu izveidotu unikālu tēmu.

Ja specializētajos jaundzimušo veikalos neatrodat atkritumu tvertni ar vēlamo tēmu mazuļa istabai, ieteicams meklēt cita veida mazumtirdzniecības vietas. Vairumtirgotāji, lielveikali un mēbeļu veikali var piedāvāt produktu, domājot par dažādu vecuma grupu bērnu istabu dekorēšanu.

Tirgū ir iespēja izvēlēties modeļus ar populārām tēmām, piemēram, dzīvnieki, Mikijs, Minnija, Hello Kitty un tamlīdzīgi.

Miskaste mazuļu istabai

Samazināta telpa telpā prasa pēc iespējas lielākus ikdienas ietaupījumus. Tas ietver izvairīšanos no jebkāda veida priekšmetiem uz grīdas, kas nav ļoti nepieciešami, un tas smaržo, var nokļūt šajā sarakstā. Tātad, kā jūs atbrīvojaties no kokvilnas, šallēm un tamlīdzīgi? Galda tvertnes!

Šie mazie atkritumu tvertnes modeļi tiek plaši izmantoti rakstāmgaldos un rakstāmgaldos. Ātrai autiņbiksīšu nomaiņai ļoti bieži pielāgošana tiek izmantota arī bērnu mainīšanas telpās un blakus gultiņai.

Vienkāršākais un lētākais bērnu istabas atkritumu tvertnes modelis, ko novietot uz galda, ir plastmasa ar noņemamu vāku. Tomēr, vienmēr domājot par apdari un skaistu un patīkamu vietu, kur apskatīt, tēti un mammas iegulda manuāli dekorētos modeļos.

Dekorētas MDF kastes veido skaistas tvertnes mazuļa istabai.

Plastmasas atkritumu tvertne, ko pārdod mājsaimniecības preču veikalos izmantošanai uz galda. Vidējā tirgus cena R $ 8.

Daži amatnieki strādā ar MDF kastēm, lai dekorētu un pārdotu kā atkritumu tvertni mazuļu istabai. Ar maisiņu, kas pārklāj izejmateriālu, tas ir lieliski piemērots istabas dekorēšanai un ieguvumam par labu cenu un unikālu rotājumu, kas vienmēr ir vislabākā aizsardzība mazuļa istabas dekorēšanai..

Vannas istabas skapīši - modeļi, krāsas un cenas
Vannas istabas ir vide, kas arvien vairāk izceļas ar dzīvojamo māju apdari, un lielu daļu apdares šajā vidē veido trauki un mēbeles, jo īpaši vannas i...
Lavabo - mazas, modernas un dekorētas tualetes
Un kad šai vizītei ir jāizmanto vannas istaba? Nekas pieklājīgāks par novirzīšanu uz tualeti, vai ne? Tātad arī šai mājas daļai nepieciešama īpaša uzm...
Griestu duša vannas istabas zīmoliem, cenām un daudz ko citu
Peldēšanās ir gan tīrīšanas, gan relaksācijas akts, un, ņemot vērā tehnoloģisko attīstību un visas mūsdienu piedāvātās modernitātes, šī darbība cilvēk...