Apdare

Demolition Wood

Demolition Wood

Arvien biežāk ilgtspējīgus produktus izmanto dažādiem mērķiem, tostarp dekorēšanai. Ja pirms tam tie netika uzskatīti par smalkiem materiāliem, nepieciešamība un rūpes par vides saglabāšanu padarīja tos praktiski luksusa priekšmetus. Piemērs tam ir nojaukšanas meži.

Nojaucamā koksne ir ilgtspējīgs produkts, un to iegūst vecās mēbelēs, koka kāpnēs, sienās un ēkās, kas jau ir vecas un tiek nojauktas vai demontētas. Brazīlijā jau ir uzņēmumi, kas pērk un atjauno šo materiālu, kas tiek uzskatīts par luksusa priekšmetu, jo tas nav nekas cits kā tīrs koks un joprojām saglabā vidi.

nojaukšanas koksnes vide

Saturs

Kas ir nojaukšanas koksne un ko jūs varat ar to darīt?

Bet kā vecs, caurdurts, salauzts dēlis var kļūt par plānu gabalu? Ilgtspējīgi mežizstrādātāji iegādājas produktu un atjauno to. Jebkura veida veco koku var izmantot atkārtoti, lai atdzīvinātu mēbeles un citus artefaktus. Tomēr, tā kā detaļas ir neregulāras, ir nepieciešams tās smiltis un izlīdzināt ar mašīnas palīdzību. Pēc pareizā formāta gabals saņem roku ar laku vai blīvējumu. Pieprasītākie nojauktās koksnes veidi ir palisandrs, jatoba un ipe.

Demontāžas koksnes piemēri ir tie, kurus izmanto vilcienu sliedēs. Katrs gabals sver vidēji 100 kilogramus un ir izgatavots no tīra koka. Viņa ir dekoratoru iecienīta.

nojaukšanas koka panelis

Vēl viens ļoti populārs koksnes veids ir rozā peroba, ko parasti iegūst vecās mājās. To izmanto grīdām, pateicoties tā zemnieciskajam izskatam, kas sasniegts daudzu gadu lietus un saules ietekmē. Šāda veida koksne tirgū tiek augstu vērtēta, un izvietotais kvadrātmetrs var maksāt pat septiņus tūkstošus reālu.

Ar nojaucamo koku joprojām ir iespējams izgatavot dekoratīvus attēlus, dekoratīvus gabalus, dārza klājus vai rotaļu laukumus, galdus, bufetes, skapjus. Lai gan tā ir ilgtspējīga, cena par mēbelēm un izstrādājumiem, kas izgatavoti no nojaukšanas koka, ir dārga. Parasti šos gabalus iegādājas cilvēki ar augstu pirktspēju. Piemēram, galds, kas izgatavots no perobas koka, var maksāt vidēji 2500 USD. Dušu, kas izgatavota no koka no vilciena sliežu ceļa, Sanpaulu uzņēmums pārdod par 800 reāliem. Sienas panelis neiznāk mazāk nekā par 3500 R $.

Investīcijas biznesā

Tie, kas vēlas strādāt ar nojaukamo koku, var spert pirmo soli, iegādājoties “sākuma komplektu”, ko ražojis viens no šajā jomā aktīvajiem uzņēmumiem. Komplektā ir birste, stiepļu birste, metāla detektors (lai pārbaudītu, vai starp mežu nav metāla materiāla), video un paskaidrojošs buklets un izejmateriāls, lai sāktu uzņēmējdarbību. Tas viss nāk krūtīs un maksā R0000 USD.

Demolition Wood attēli

nojaukšanas koksne ar zemniecisku faktūru
Kuba uz nojaukšanas koka letes
nojaukšanas koka panelis

nojaukšanas koksnes vide
nojaukšanas koka siena

Atklājiet galvenos stikla veidus
Varu saderēt, ka jūsu mājās ir vismaz 1 stikla veids, neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu logos, mājas dekorā, uz jums tik ļoti tīkamā kafijas galda vai...
Bazalts - akmens celtniecībai un dekorēšanai
Bazalts - no franču valodas bazalti tas ir smalkgraudains akmens, kas parasti ir tumši pelēkā krāsā un pieder magmatisko iežu grupai, tas ir, tas ir t...
CPVC cauruļvadi - funkcijas un cenas
Cauruļu un armatūras tirgus nepārtraukti attīstās, kā arī pārējais civilās celtniecības tirgus, un viens no materiāliem, kas izcēlies gan karstā, gan ...