Apdare

Stikla galdi apdarē - virtuvēs, birojos un citur

Stikla galdi apdarē - virtuvēs, birojos un citur

Daži materiāli ir tikpat izsmalcināti un skaisti kā stikls. Papildus tam, ka tā ir izturīga, tā ir ļoti skaista, tāpēc daudzi cilvēki izvēlas mēbeles, kas satur stikla detaļas, lai uzlabotu dekoru.

Stikla izmantošana mēbeļu detaļās ir sena. Skapji, skapji un galdi ir tie, kas visvairāk saņem šāda veida lietojumu, un ir arī vispieprasītākās mēbeles šajā nozarē. Tomēr ir vērts atcerēties, ka ir svarīgi zināt, kā šos priekšmetus labi saskaņot ar pārējo vides apdari, jo tādējādi tiks pastiprināts estētiskais efekts un izcelta stikla detaļa.

Stikla galds ēdamistabai

Saturs

Stikla pusdienu galds

Stikla pusdienu galdiem var būt trīs pamata formas: apaļa, kvadrātveida un taisnstūrveida, un krēslu skaits katrā modelī arī atšķiras. Dažiem ir tikai nelieli stikla pielietojumi, bet citiem (vairumam no tiem) visa augšdaļa ir izgatavota no šī materiāla. Tie ir lielisks veids, kā "atvērt" ēdamistabu, radot iespaidu, ka telpa ir lielāka nekā patiesībā. Viņi labi strādā ar dekoratīviem priekšmetiem, piemēram, vāzēm un galda skrējējiem. Viņi ir smalki un ļoti skaisti.

Ir arī daži modernāki modeļi, kurus izgatavo tikai no stikla, bez detaļām, kas izgatavotas no cita materiāla. Šis galda veids parasti ir nedaudz mazāks nekā parastais, un tas ir vairāk piemērots dzīvokļiem. Ja viena puse ir atspiedusies pret spoguļa sienu, galīgais efekts ir vēl labāks.

Stikla galds ēdamistabai ar baltu un mūsdienīgu balstu

Stikla galds ar organiskām formām

Vienkārši stikla galdi ēdamistabai

Stikla pusdienu galds viesistabai ar mūsdienīgiem krēsliem

Kafijas galdi ar stiklu

Kafijas galdiņi ir vienkārši skaisti, ja tiem ir stikla detaļas. Tas ir tāpēc, ka tie piepilda telpu ar šarmu un kalpo kā lielisks sabiedrotais, dekorējot. Visizplatītākie formāti atšķiras no apļa un rāmja, taču mūsdienās ir iespējams atrast dažādus kafijas galdiņu formātus, vienmēr ļoti modernus un novērtējot skaņdarba māksliniecisko aspektu. Tās cena ir ļoti atšķirīga.

Kafijas galdiņu rotāšanai ar stiklu ieteicams izmantot dabiskus izkārtojumus, piemēram, vāzes ar ziediem un augiem, kas novērtē materiāla atstarojošo spēku. Jūs varat arī padarīt telpu vēl pievilcīgāku, izmantojot mazus mākslas darbus, piemēram, skulptūras un porcelāna priekšmetus. Šo priekšmetu krāsām jāsaskan ar pārējo vidi.

Stikla kafijas galdiņš viesistabai

Kafijas galda modelis izgatavots no viena stikla gabala

Super mūsdienīgs stikla kafijas galdiņš

Kafijas galdiņš ar metāla balstu

Galdiem, kuriem jau ir cits formāts, ideāls ir atstāt to “brīvu”, aizņemot pēc iespējas mazāku daļu, lai visi varētu to izbaudīt.

Dekorēšana ar dzelteniem spilveniem - 25 idejas jūsu videi!
Spilvens ir vienkāršs priekšmets, taču tas rada lielas atšķirības jebkurā viesistabā. Neskatoties uz to, ka tas ir kopīgs elements, tas var būt pilns ...
Noplūdusi siena - 30 visaizraujošākās vides, kur iedvesmoties!
Brazīlijai ir raksturīga klimatam un ģeogrāfiskajai atrašanās vietai raksturīga iezīme, kas ir interesanta arhitektūrai: neticami dabiska gaisma. Būtu...
Maza vannas istabas apdare - 45 fantastiskas idejas + neticami padomi!
Dekorēšanas posmā burtiski aizmirstas vietas, vannas istabas parasti aizņem mazāko mājas m2 , bet jaunums ir tas, ka vieta arvien vairāk pievērš uzman...