Apdare

Bambusa mēbeles - 8 padomi, kā pagarināt jūsu mēbeļu mūžu

Bambusa mēbeles - 8 padomi, kā pagarināt jūsu mēbeļu mūžu

Bambusa mēbeles ir patiesi eleganti gabali, kas unikāli rotā jebkuru mājas telpu, neatkarīgi no tā, vai tā ir iekšēja vai ārēja. Daudziem cilvēkiem nav šo zināšanu, taču bambuss ir ātri augoša zāle, nevis koks, tāpēc augam ir neparasta elastība un izturība. Bambuss lieliski iederas arī vidē, kurā tiek vērtēta ilgtspējība. Gultas, bufetes, soli, galdi un skapji, izejmateriāls ļauj izveidot ļoti dažādas mēbeles mājām un birojiem.

1 - bambusa mēbeles: spēļu zāle dekorēta un izgatavota ar milzu bambusu

Kaut arī bambusa mēbelēm laika gaitā nepieciešama salīdzinoši maz apkopes, no šī materiāla izgatavotajām mēbelēm galvenā problēma ir ūdens iedarbība un, no otras puses, pārmērīgs sausums. Ūdens un mitrums veicina puvi un pelējuma augšanu no bambusa, kas pasliktina objekta kvalitāti, savukārt ļoti sauss gaiss var atņemt arī tā dabiskās eļļas.

2- Bambusa mēbeles: istaba projektēta ar rūpnieciski apstrādātu bambusu

Apkope un piesardzība mēbeļu ilgākai izturībai

Lai saglabātu to formu, krāsu un izturību, bambusi prasa zināmu apkopi. Tāpēc mēs sniegsim jums dažus padomus, kas palīdzēs jums saglabāt jūsu gabalu un atstāt to ilgu laiku skaistu, spīdīgu un izturīgu. Pārbaudiet:

  1. Bambusa mēbeles, kas atrodas ārpus telpām, jātur pēc iespējas tālāk no pārmērīgas ūdens iedarbības.

    3 - bambusa mēbeles: izsmalcināta āra rotaļu zona, kas izgatavota no bambusa

  2. Lai saglabātu bambusa mēbeļu spīdumu, jums to vismaz vienu vai divas reizes mēnesī vajadzētu noberzt ar flaneli un uzklāt nedaudz linu eļļas vai īpašus izstrādājumus, kas īpaši paredzēti bambusa mēbeles. Ļoti zems mitruma līmenis var izraisīt plaisas vai salauzt mēbeles. Tātad, iekštelpu mēbelēm šis nelielais eļļas daudzums jāpielieto, lai tas nenotiktu.
  3. Parasti putekļi no bambusa mēbeles pirms gabala mazgāšanas ar ziepēm un ūdeni tas jānoņem ar otu vai drānu. Pēc netīrumu noņemšanas mēbeles varat mazgāt (ar mazu ūdens daudzumu un mazām ziepēm), izmantojot drānu vai sūkli.
  4. Lai notīrītu lakoto bambusu, izmantojiet mīkstu drāniņu vai sūkli ar nedaudz ūdens un maigām ziepēm. Noņemiet lieko ūdeni un uzmanīgi notīriet daļu. Mazgāšanas līdzekļa vietā izvēlieties organiskas vai dabīgas ziepes, kas var sabojāt vai mainīt krāsas bambusa dabisko spīdumu.
  5. Ja uz mēbelēm ir izlijis traips vai šķidrums, nekavējoties notīriet to, lai samazinātu traipa pielipšanas un paliekamības iespējamību..
  6. Izvairieties sēdēt uz mēbelēm tieši pēc to tīrīšanas vai tad, kad tās joprojām ir mitras. Mitrais bambuss kļūst mīksts un elastīgs, un tas spēj vieglāk padoties un deformēties.
  7. Ja uz jūsu mēbelēm parādās sēnītes, notīriet vietu ar ziepēm un ūdeni. Lai noņemtu pēdas, izmantojiet sūkļa raupjo pusi vai veco zobu suku. Rūpīgi nosusiniet vietu, lai nākotnē novērstu atkārtotu sēnīšu augšanu.
  8. Ja bambuss ir ieplaisājis laika vai vecuma dēļ, bojājumus var novērst, maigi noslīpējot vietu ar smalku smilšpapīru. Pēc tam vienkārši uzklājiet vasku uz vietas, lai atjaunotu gabala krāsu un toni.

4 - bambusa mēbeles: istaba dekorēta ar bambusu

5 - bambusa mēbeles: dekorēta istaba

70 ISTABAS PAKLĀJI - Dzīvošana un TV ir jāredz!
Nekas negaršo labāk kā atgriezties mājās un justies omulīgā vidē, un viena no iespējām ir derēt paklāji viesistabai un televizoram, tā kā priekšmets s...
SPOGULIS ĒDINĀŠANAS TELPĀ 50 Foto un padomi
            Mājas dekors ir veids, kā izteikt savu stilu un ievietot atsauces, kas uzlabos telpu. Lai pastiprinātu iekšējo dekoru, mēs izdalījām ideja...
MAZA DZĪVOKĻU DEKORA 60 padomi!
Mūsu vecvecāku laikā dzīve lielā mājā bija ļoti izplatīta, taču, ņemot vērā lielās pilsētas un augstās būvniecības izmaksas, telpas kļūst arvien mazāk...